ДелиВерка• 18 мая 2025
Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.
Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
Шалена красуня• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Я з Херсонщини. В середині травня ми кабачками вже курей кормили
а в цбьому році на херсонщині на полях все померзло... висажена розсада,та все зійшовсе- чорне.((.
Бензопирен• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Цены как цены. Никто не заставляет покупать молодую морковь и буряк. Тем более кабачок
А что покупать? Что б доступно и недорого?
Телячі ніжноСті• 18 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Так в темі діти й пишуть, самим не вистачає.
Мені не зрозуміти як так жити,щоб не вистачало на їжу
Капитошечка• 18 мая 2025
Ответ длясказочное_Бали
у нас на 3их 15 тыс выходит, питание нормальное, без авокадо и креветок, но со всем необходимым.
В нас на двох дорослих 20к, теж без дорогих продуктів, берем майже все по акції
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у вас шо закруток нема.огірків як
було того року.гнилі викидали.чого ви не наробили салатів закруток?з помідорками.у вас нема городу чи не запаслись овочами на зиму в сезон і яблуками?
Дешевше 40 грн за кіло не було огірків влітку в нас. Харків. Це дорого для закруток. Трошки закривала, щоб на свята олів´є робити.
Городу нема, дачу русня розтрощила й бойові дії там.
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляГаля-краля
Пишіть адресу куди їхати в ті погреби
у вас нема хати з городом ?
Бензопирен• 18 мая 2025
Ответ дляМасяня Я
Так она привозная. Не молодую нельзя купить?
Не молодая уже тоже 40+
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Двоє дорослих і двоє дітей
Що ви тоді їсте, а головне скільки?
ДелиВерка
• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Удалено администрацией...
Дивись щоб тобі не довелось ров копати
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
ну а як ви хотіли як курей кабачками на початку травня годувать
НетЕщеНаверное• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Є. Огірки, капуста, зелень.
Все коштує всі гроші світу
Тобто Ви харчуєтеся виключно першими в сезоні овочами, зеленню і фруктами? Це ж треба, яка Ви вибаглива.
жінка незаміжня• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
да конєчно.щось я на бачу ні в місті ни в селі голодающих поволжья
А я бачу в чергах бабусь, які собі беруть одну морквину, одне яблучко і т.д. Ви в якомусь вакуумі живете, що не бачите як живуть інші.
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
Тогда вы просто много едите у меня 12-15тыс, выходит ( я и дочка )
У нас біля 20 тисяч, 2+2.
ДелиВерка
• 18 мая 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Таке враження, що люди сьогодні народилися.
Хіба не завжди перші овочі, фрукти, ягоди були дорогущі? Ну, скажіть по правді.
Ніколи буряк, капуста, морква не коштували більше 1 доолара
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
То что делать. Пусть зарабатывают больше. Потом лечится дороже от зажарок
Зарплатня від держави залежить, працюю в бюджеті, культура, зарплати четвертий рік не піднімають.
Липка-прилипка• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у меня в бабусь погріби забиті всім.навіщо зараз прям все молоде купляти на хімії?
Манька, йди в свою тему про рошен, мертвечуків та великого зе-вождя.
Бензопирен• 18 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
Сколько там у нас минималка? А средняя зарплата?
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
може вона хімію абажає.хай робить виторг бізнесманам.а ми своє з городу місяць почекаємо
Шалена красуня• 18 мая 2025
Ответ дляТрільчиха
Це як здоровʼя дозволяє.Я закрутки геть не можу,а від оцту печія,не моє.Свіжі кругом.То поки і доїдаєте.Нове виросте-запасетеся.
шукайте рецепти без уксусу. вони є.
ДелиВерка
• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
ну ви конєчно видали на початку теми щоб кабачками курей годувать на початку травня.де це таке видано.від жиру біситесь
Я пишу що все життя жила на Херсонщині і дійсно цими кабачками в травні все завалено було.
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Що ви тоді їсте, а головне скільки?
Вам для чого? Не за ваші ж гроші?
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
порохо-мертветчуковський троль!тємки про голоданіє тут не заходять
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у нас найкращі черноземи на планеті і шикарний клімат.тут захочеш здохнуть з голоду-не дадуть
Тільки розбила ці землі русня і на розмінування 200 років треба.
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Ми не їмо багато.
Телятина вже по 400, риба по 700, кисломолочні продукти теж не дешево
Ягоди, фрукти, горіхи, олія оливкова, масло
Чай пачка 200 гривень
Овочі он ж люди пишуть не дешево
Чай пачка 200 гривень
Овочі он ж люди пишуть не дешево
Все не можу )))). Коли про чай пишуть - це капець як смішно.
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
наклепайте тємок як похудати краще
Марс атакует• 18 мая 2025
Ответ дляБензопирен
Минималка 8, средняя зп 25, к чему вы это спрашиваете ?
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
І мені смішно, що люди їдять за 20000 в місяць
Галя-краля• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у вас нема хати з городом ?
Вже нема хати. І грошей нема на іншу Так, куди їхати ?