ДелиВерка• 18 мая 2025

Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.

Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Вас так почитать, у вас на каждый адекватный пост , ноющая отмазка. Нойте дальше.
Я як раз таки та людина, яка рік назад писала як прожити на 1500 місяць.
Зараз і я здалась
Марс атакует• 18 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Только на еду. А еще ж нужно столько всего...
На еду и химию ( стирка, мытье посуды, гель для душа, мыло )
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Я з Херсонщини. В середині травня ми кабачками вже курей кормили
А у нас на Киевщине не так было. Что ж поделать.
тянитолкайка• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Ну ви ж розумієте що борщ ще дорожче вийде
Нет, если не выискивать подороже
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
І не говоріть, і це при пенсії 3650
Пенсіонерам потрібно допомагати
КошкинДом• 18 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
Ну может дочка у Вас плохое ест. У меня сын подросток. Это бездна)
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Я не писала, що все дорого.
Я писала, що харчування в місяць виходить 40000 грн.
Читайте уважно
Якби Ви купували інші продукти, то значно менше витрачали б на продукти.
тянитолкайка• 18 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
Дочке почти 11, все покупаем и фрукты и овоши и морепродукты, села нет.
Деликатесы это что ? Дубайский шоколад ? Я его тоже не покупаю.
Типа икра, морепродукты и заморские фрукты.
Мой сын ест больше чем мы с мужем, а вдвоем дети едят в два раза больше чем мы
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Для чого мені інші продукти?
Марс атакует• 18 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
К моей вчера подруги пришли, а есть нечего, съели все фрукты, хорошо хоть фрукты были :)
Виниловая пластинка• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
З борщами я молодець. Закрутила заправок. Досі користуюсь
Поділіться, будь ласка, рецептом
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Для чого мені інші продукти?
Щоб на форумі не поакатись як все дорого
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
А скільки мають бути? Де Ви в полі кабачки бачили
Буряк старий 40, морква 50. Жахливі ціни.
тянитолкайка• 18 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Согласна. Мой ещё и пловец. Он и слона съест
Телячі ніжноСті• 18 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вы их мешками едите? У меня две морковки в неделю. Буряк совсем не покупаю
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Цены как цены. Никто не заставляет покупать молодую морковь и буряк. Тем более кабачок
Старі теж космічних грошей вартують. Зарплати четвертий рік не підіймають.
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Поділіться, будь ласка, рецептом
Та рецептів в інтернеті мільйон
Пропорції беру рівні
Цибуля, морква, перець, буряк, томат.
Все протушую, суль, цукор, лавровий, перець.трохи оцту
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А що ви їсте?
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
І не говоріть, меньше 40000 на продукти не виходить.
Удалено администрацией...
Маргарита и Мастер• 18 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А вы и дальше доказывайте, что все прекрасно.
Хоть ссы в глаза - все божья роса.
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Пенсіонерам потрібно допомагати
Яким чином, якщо зарплати менше 10 тис грн. Освіта, культура зарплати мізер.
Бандитка Сью• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Ну не в середені травня . Якщо ’викормлені’ і в теплиці
Телячі ніжноСті• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
А що ви їсте?
Мясо и салаты. Рыбу
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Так а що їсти?
у меня в бабусь погріби забиті всім.навіщо зараз прям все молоде купляти на хімії?
Не кую, не мелю• 18 мая 2025
А яблука? Побачила в магазині ціну за 100 г 9.70 грн. Вже якщо й на яблука ціну пишуть за 100 г, то мій шок в такому шоці!
ничевока• 18 мая 2025
Ответ дляП´яна вишня
Ціни на овочі +/- такі як завжди (останні 2-3 роки), а от м´ясо, молочні продукти взлетіли дуже. Сир ще можна купити у маленьких магазинах до 400 грн, а от в Форі звичайна Шостка чи Комо - 650 грн
по такой цене, а какой сыр не возьмёшь, резиновый безвкусный, уже лучше взять творог, чем такие сыры
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А що ж Ви їсте. Салат з чого робити? Помідори, огірки дуже дорого. Тертий буряк завжди була доступна ціна, вінегрет. А тепер золоті.
marimagdali• 18 мая 2025
кожна друга з целюлітом і кричать нема шо їсти).топ теми -как похудеть
Телячі ніжноСті• 18 мая 2025
Ответ дляничевока
Беру польские. Вкусные сыры. Радомер и гауда
жінка незаміжня• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Це ви пенсіонерам і інвалідам розкажіть, що ціни як ціни. Їм не то що на молоду моркву не вистачає, а на саме необхідне, про аптеки взагалі мовчу. Вчора зайшла в магазин, яблука 75 грн кг, а банани 70 грн. Наші яблука дорожчі ніж банани.