ДелиВерка• 18 мая 2025
Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.
Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
Липка-прилипка• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
По собі, ботка, усіх міряєш. З ботами не спілкуюся, курво!
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
В нас повно пустих ділянок в бур´янах.Займайте,вирощуйте,продавайте і багатійте
Підтримую.
ДелиВерка
• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
усі так живуть.у кого приватний будинок.город.дача.
Вибачте, немає вже ні будинку ні городу, ні дачі
Соня-сонятко• 18 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Че-то фильм вспомнился ’дядя Петя, вы дурак?’
Майор Медуза• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Цены как цены. Никто не заставляет покупать молодую морковь и буряк. Тем более кабачок
Расскажите это пенсионерам с пенсией 3 тыс
ДелиВерка
• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
кому вам?ви ж кабачками курей годуєте на початку травня.добавте їм ще авакада
Мені. Бо бачте, росіяни розбомбили мій будинок і вже немає ні курочок ні кабачків
То навчіть мене як прокормитись на 1500
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Так в темі діти й пишуть, самим не вистачає.
Так і є в мене батьки по 83 роки, мама з Паркінсоном і пенсія в неї 3,5 тисяч. Хоча 35 років стажу. Раніше я трошки допомагала. А зараз четвертий рік зарплатню не підвищують.
Як можна при такій інфляції на роки заморожувати прожитковий мінімум і зарплати? З 80-х років працюю, і такого ніколи не було. 3 тисячі гривень прожитковий це як ?
барабанщица• 18 мая 2025
Ответ дляБабка-ежика
Я вже писала ,фото зробила бо дуже здивувала ціна
Купую на базарі
В Сильпо перестала ходить в принципе . Всё то же, можно купить намного дешевле в любом другом . Метро тоже подтянулось к Сильпо своими ценами . На той же пачке масла, разница до 30-40 гривен.
Стигла полуниця• 18 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Капуста молодая на рынке 40. Огурца от 35. Помидоры от 55. Редис 40. Киев. Спальный район.
Где это огурцы 35 и помидоры 40?? Киев, столичка, вчера только была, огурцы от 75, дешевле не было. Помидоры от 90. У нас на рынке в районе (тоже спальный район) к этим ценам ещё плюс 15-20 грн. Приеду к вам на рынок за огурцами и помидорами, пишите адрес
Галя-краля• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Я хочу саме до ваших бабусь
Що, значить всі? Не всі Дома вже нема
Куди їхати ?
Що, значить всі? Не всі Дома вже нема
Куди їхати ?
Гарачий Чокалад• 18 мая 2025
Ответ дляБабка-ежика
Сільпо
Кг моркви в Німеччині 1 євро. Чому у нас так?
Тут виростити моркву дорожче, а вона дешевша чомусь ніж в Україні
буреЛОМКА• 18 мая 2025
Удивительно, да? При том, что погода в Польше сейчас 0-+15, и не влияет на цену. Капуста молодая 45 грн качан.
Цены х 10.5 грн
Бензопирен• 18 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
На 10тыс грн ?
Если там два пацана и мужчина, то да
ничевока• 18 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Манька, йди в свою тему про рошен, мертвечуків та великого зе-вождя.
це точно, дуже схоже, в адекваті людина такого не буде виписувати
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
І мені смішно, що люди їдять за 20000 в місяць
Не всі ж сміття купують. Якби я сміття купувала, то і 60 тис. Не вистачило б на продукти. Зате щомісяця мін. 2 тис відкладаємо.
Шалена красуня• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
В цьому році будуть дорожче, на деревах немає зав´язі взагалі ніяких фруктів
навіть шовковиця змерзла нафіг.. і тут птахи,котрі їли ту шовковицю і тому не трогали полуницю та жимолость- зараз будуть нищити останнє. от тільки ягідка почервоніє- так і подзьобана.. так що ягід також не буде,а ті що будуть то буде весело..
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ну ви ж купуєте курку і свинину, яйця в супермаркетах це і є сміття
Сир, масло, молоко дешевше це теж сміття
Олію соняшнику і хліб білий це теж сміття
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у бабусь моїх-риба безкоштовно з великої руки.молочка своя -корова.яйце своє курятина кролятина своя.свиней поки нема.фрукти овочі свої закрутки и заморожені
А бабусі все це безкоштовно вирощують? Без затрат?
Стигла полуниця• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
Манька, иди отсюда, уже все темы засрала
Девальвация• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Середина травня, кабачки 100 грн
Так вони провозні або перші тепличні, не будуть дешевими , чекайте липня-серпня
Бензопирен• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у меня в бабусь погріби забиті всім.навіщо зараз прям все молоде купляти на хімії?
Здравствуйте, маня.
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Зарплатня 8-9 тисяч, хвороби хронічні, які потребують ліків, вік передпенсійний. Працюю завідувачкою бібліотеки. Так я ще багата, в моїх підлеглих зарплати 6,5-7 тисяч.
А чого ви там сидите?
Майор Медуза• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у вас шо закруток нема.огірків як
було того року.гнилі викидали.чого ви не наробили салатів закруток?з помідорками.у вас нема городу чи не запаслись овочами на зиму в сезон і яблуками?
Блин, находятся же такие уникальные которые найдут кучу причин чтобы оправдать это мракобесие с ценами. Сколько монет вам за это насыпали?
Бензопирен• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у вас шо закруток нема.огірків як
У нас была засуха и отсутствие света, возможности полить не было. Свои огурцы сгорели, а покупать по 70 для закруток -дорого
НетЕщеНаверное• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Так старе ж теж дорого
Картопля по 20 грн дорого? А що тоді не дорого? Задарма?