Голубка миру• 22 мая в 18:21

Відчуття що все йде якось не так

Мені 25, не маю ніяких хобі, мене нічого не цікавить, працюю на звичайній роботі, яка не приносить задоволення, працюю щоб працювати просто, кар´єру будувати не стремлюсь, мені навіть це не цікаво, стосунків немає, ніхто не подобається, і я нікому не подобаюсь. З усіх сторін чую про успішний успіх знайомих, хтось заробляє в мої роки 2000$+, хтось купує авто, квартиру. А тут навіть зайвий раз не можеш щось дозволити купити собі. Кожен день як день сурка, підйом, дорога, метро, неулюблена робота, метро, дорога, дім. І так кожен день.
Попадалочка• 22 мая в 18:25
Какие у вас есть скилы? Образование?
Агент Пинкертона• 22 мая в 18:26
Автор, шукайте себе, робіть те що цікаво. У вас є ще час. Нічого не цікаво, так не буває, це депресивний стан, наслідки хвороби
автор Голубка миру • 22 мая в 18:28
Ответ дляПопадалочка
Какие у вас есть скилы? Образование?
Я ж кажу, що скілів немає ніяких. Я не знаю що я хочу, я не вмію чого. Освіта вища, маркетолог, вивчилась для галочки, працюю звичайним продавцем. Працювати мозгами це не моє, мені простіше фізично(
автор Голубка миру • 22 мая в 18:28
Ответ дляАгент Пинкертона
Чесно не цікаво нічого
Агент Пинкертона• 22 мая в 18:28
Ответ дляГолубка миру
Чесно не цікаво нічого
Що вам подобалось у дитинстві?
Попадалочка• 22 мая в 18:28
Ответ дляГолубка миру
Ну, если работа продавцом вас устраивает просто смените магазин
автор Голубка миру • 22 мая в 18:30
Ответ дляАгент Пинкертона
Що вам подобалось у дитинстві?
Готувати страви з піску, няньчити ляльок, бути вчителькою для іграшок🤣те що і всім дітям. В старші роки грала в комп´ютері в ігри😅
автор Голубка миру • 22 мая в 18:30
Ответ дляПопадалочка
Мене влаштовує мій магазин, просто рутина заганяє в тупик
Люблю порядок• 22 мая в 18:37
в мене таке ще з початку війни але я пішла з роботи і сиджу вдома
нічого не хочеться нічого не планую
живу сьогодні-завтра
автор Голубка миру • 22 мая в 18:38
Ответ дляЛюблю порядок
нічого не хочеться нічого не планую
живу сьогодні-завтра
Розумію
Штора с кисточкой• 22 мая в 18:47
я не знаю що вам сказати... в мене таке сталося після 30, до цього була купа захоплень, хобі. Жалкую що тоді не знайшла якусь свою справу, нішу, бо наснага була - але тоді мені цього не хотілося, я бралась за різні речі просто для задоволення, потім кидала, пробувала щось інше. А потім мені як світло наче вимкнули, все стало набридати, нового нічого не хотілося, просто стала плисти за течією, а улюблена справа тепер - спати, просто живу день з думкою ’коли вже той вечір’.
автор Голубка миру • 22 мая в 18:50
Ответ дляШтора с кисточкой
Точно про мене, пливу за течією, зранку прокидаюсь з думкою коли вже той вечір, щоб лягти спати. І у вихідні сплю, навіть на вулицю не виходжу
Янгол в камуфляжі• 22 мая в 18:53
Ответ дляГолубка миру
Купіть хату в селі.
Ms. Откровенность• 22 мая в 18:56
У Вас нет цели автор, именно в этом и есть вся причина того что Вас ничего не интересует, а дни похожи один на другой. Попробуйте заинтересоваться чем-то, книгами например, посещением театров, коллекцией чего-то необычного, монет 10 грн или украшений, которые очень редкие, интересов очень много для вдохновления.
Это поможет Вам выйти из однообразного круговорота и всё в Вашей жизни будет идти так.
Янгол в камуфляжі• 22 мая в 19:01
Єдиний рецепт який можна отримати безкоштовно і який лежить в основі всього нашого незадоволення - треба постійно бути зайнятим.

Вирощувати помідори тоннами, не знаю, підмітати у під´їзді, переводити кошенят через дорогу. Та чим завгодно
Ms. Откровенность• 22 мая в 19:06
Вот пример того, какую коллекцию начала собирать я, жизнь перестала быть однообразной. Увидела у кого-то нужную мне монету, предложила обменять её на такую же 10 гривенную с Иваном Мазепой, если это возможно.
автор Голубка миру • 22 мая в 19:22
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Купіть хату в селі.
Я й так в селі
автор Голубка миру • 22 мая в 19:23
Ответ дляMs. Откровенность
Вав, яка краса🥰
Зоя Жорівна• 22 мая в 22:10
Ответ дляГолубка миру
Їдьте закордон на заробітки. На поля збирати полуциню чи ще щось там. Зміните оточення, заробите грошей. Може життя кардинально зміниться.