Пирожкиня• 18 мая в 12:18
Підскажіть де ви купуєте нічні лінзи?
Місто не має значення.
Забагаловка• 18 мая в 12:35
Клініка Айлаз в Києві, почали займатися такими лінзами ще років 20 тому, я була їх клієнткою в ті часи
ЯниЯ• 18 мая в 12:38
Ответ дляNatal_ka91
Окуліст замовляє. Дитині ставлю, там же ж все дуже індивідуально
Розкажіть, будь ласка, про ваш досвід. Дитині зручно? Задоволені? Це їх раз на рік міняти і вартість до 20 тис за 2 шт? Якраз збираюся через місяць сина на консультацію везти, то дуже актуально було б про чийсь досвід почитати
Natal_ka91• 18 мая в 12:52
Ответ дляЯниЯ
Так, щороку міняти, минулого року платили 18к, і кожного року ціна росте🙈 дитині нормально, йому зручно що вдень не треба нічого носити. Трохи намучилися коли вчилися одягати і знімати, але то таке. Я сама ношу лінзи, але денні, і скажу - це вихід, особливо якщо дитина займається спортом, встидається окулярів і т.д. Буває, що якщо не носиш лінзи, наприклад, через віруску (так, коли активна фаза, їх не можна одягати), то ефект зберігається 2-3 дні. Окрім того, вам знадобляться розчин для їхньої глибокої очисти, каплі для зволоження очей, розчин чи система для щоденного очищення
З мінусів - величезна ціна, з плюсів - у дитини практично не впав зір з 2022, зараз головне до 18-20 років дотягнутися з не дуже великим мінусом, щоб потім зробити корекцію зору.
ЯниЯ• 18 мая в 12:57
Ответ дляNatal_ka91
Дякую, я теж ношу денні лінзи вже 21 рік. А син в окулярах соромиться дуже, не зручно йому. А вашому скільки років? Моєму 13, то якраз такий вік, що не переконаю його. А без окулярів погано бачить((
Natal_ka91• 18 мая в 14:35
Ответ дляЯниЯ
Зараз 12, носить лінзи з початку 2022
Natal_ka91• 18 мая в 14:40
Ответ дляЯниЯ
Як я свого переконала - вмовила одягнути пару раз, він побачив різницю між тим, як бачиш на 100%, і коли все розмито з парти.