Допоможіть знайти• 18 мая 2025

На Херсон государство забило

Сдали в первые дни без боя, а сейчас вообще забили болт, буд-то его и не существует
Касабланка8888• 18 мая 2025
Ответ дляЛия-dc17
А ви впевнені, що віддавши території війна закінчиться? Що вони не попруть далі? Ви так їм вірите? Бо напевно любитель рузького миру!!!
Она далеко от войны, на ЗУ , и думает, что война до нее не дойдет.
Hdodmslpe• 18 мая 2025
Ответ дляКасабланка8888
Я в Києві
lilul990• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Ви прикалуєтесь, Херсон другий раз з наскоку кацапам ніколи більше не получиться взяти. Це хороший оборонний і стримувальний форпост

На жаль не призначений більше для життя
Hdodmslpe• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990

На жаль не призначений більше для життя
Удалено администрацией...
Касабланка8888• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Я в Києві
Ну вот и сидите в своем Киеве! Нех...р областные центры наши отдавать и людей тоже. Сколько там живёт семей военных, их на подвал, чтобы вам не жужжало?
С такими соотечественниками и врагов не надо!
Aesonne• 18 мая 2025
Ответ дляолена олена
Ви про відбудову/компенсаціі/ захист від обстрілів? Так це не дивно, он в сусідніх темах всі згодні рашистам Херсон і Запоріжжя віддавати, аби у них вдома бігом настав «мир». І доводять, що мешканці тих міст теж з радістю виїдуть і все залишать.
О, бачу і тут таке вже написали.
Та ок, давайте не отдавать ничего. Пусть только перестанут людей на улицах похищать и все кому очень нужны территории - пойдут добровольно их защищать и отвоевывать. А то нужно одним - а ловят на улицах совсем других.
Hdodmslpe• 18 мая 2025
Ответ дляКасабланка8888
Сиджу, вибухи слухаю. Васильків сьогодні дуже постраждав. Будем воювати ще 10 років, а потім Путін прийде і все одно всезабере? Смішні люди.
Hdodmslpe• 18 мая 2025
Ответ дляAesonne
Отож. Вибухи над головою і мобілізація це найгірше.
lilul990• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Вони не те шо не наші. Вони наші, але не придатні до нормального життя. Але для оборони - просто мега важливі
олена олена• 18 мая 2025
Ответ дляAesonne
Ті, кому треба, теж пішли, вже давно. А стосовно ваших пропозицій - давайте, але це ж не до мене.
Seehund• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
А я считаю, что в этом случае за счёт оставшихся на территории Украины надо построить общежития для тех кто не хочет жить под рашкой. Вы с этим согласны?
Hdodmslpe• 18 мая 2025
Ответ дляSeehund
Хай влада і будує. До чого тут інші люди? Це завдання верхівки забезпечити людям комфорт і безпеку
Seehund• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Я же говорила, что как сдать мы первые, а как помочь другим, так сразу а я тут при чем. Очень подлая позиция.
Касабланка8888• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Люди, которые были под оккупацией с вами не согласны
Hdodmslpe• 18 мая 2025
Ответ дляSeehund
Так я не впливаю на рішення влади здати чи допомогти.
Я пишу свою думку
І сидіть в своїй Європі спокійно, Маріуполь вам ніхто вже не поверне
Seehund• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Я пишу свою думку
Та вы шо. Что ещё напишите очевидного?)) Как мне сидеть разберусь без таких подлых созданий как вы.))
Лия-dc17• 18 мая 2025
Ответ дляКасабланка8888
Так Ви праві
Hdodmslpe• 18 мая 2025
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
Веточка сакуры67• 18 мая 2025
Все кому не лень сейчас хайпуют на военной теме ради выгоды. Вчера только смотрела передачу как люди в Херсоне шли против танков как освобрждали Херсон. Ну и, что дальше ? То Харьков незламный, то Херсон. Никто не показывает реальные проблемы людей, только какую-то непонятную эйфорию : то жить можно классно без света, то ноги человеку не обязательно и прочую дичь под соусом ’ патриотизма ’ и ’ все у нас прекрасно ’. Всё зарабатывают тупо деньги от журналюг до Клопотенко, у которого свой фронт и он более важен, чем фронт какого-то комбайнера. .
Seehund• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Ну вам же удобно юг сдать с Киева и ничего не жмёт.))
Лия-dc17• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Життя воно таке, меньше патякайте язиком, щоб не опинитися раптом на нашому місці
Шеллар• 18 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Ви наче перший день на форумі, самі войовничі патріотки за кордоном та дружини людоловів.
Лия-dc17• 18 мая 2025
Ответ дляКасабланка8888
Правильно підмітили!
Vlada-Maria• 18 мая 2025
Ответ дляТанюша
Слухайте, ну я прям заздрю вашій наївності.
Йому наступ потрібен рівно тому що йому потрібна зараз війна
Це не наївність, на жаль. Працює ’трудяжка’
Vlada-Maria• 18 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Вата вже нічого не встидається, клонів заводять, відкрито визнають, ще вирішує про чужі домівки і чекає руський мир, дурдом
Люда, ну чому дурдом? працюють... питання лиш, чому тут їм таке ’зелене світло’... втім, питання, скоріш риторичне
Mira29-c3c3• 18 мая 2025
Ответ дляVlada-Maria
А їм тут завжди було «зелене світло» і зараз нічого не змінилося.
Vlada-Maria• 18 мая 2025
Ответ дляMira29-c3c3
та ніби на початку повномасштабного картина трохи інша була
Тетя Фрося• 18 мая 2025
Те люди что зовут бороться и кричать и те что прячут своих мужиков под юбкой не одни и те же люди случайно?
Korsika999• 18 мая 2025
Ответ дляфрау Гітта
Обіймаю вас. Так і є. Тільки не держава а клоун, якого обрало 73%.
Весь південь здав. Йому чхати , він катається по світу, розважається зі своєю скумбрією. Сьогодні жосткий обстріл Київщини, вчора -Суми.
Де воно? Де перша ’лєді’? З народом? Як би не так. Розважається в Італії. Без нього папу римського не призначать.
І що далі? Що роблять військові та всі інші люди? Нічого. Тільки скиглять в інтернеті
Slobozhanochka• 18 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
А Ви чого чекаєте? Ніхто не чекає парашистів, але і кричати, що ми до останнього, коли ФАБ 1500 скинули, ну таке собі. Настрої суспільства змінились, бо люди не сліпі. Хто буде на фронті через рік-два? Хлопці із-за парт? Щоб зеленоокий встиг із Папою попрощатися? Катається за державні гроші нон-стоп, а ви донатьте.