Допоможіть знайти• 18 мая в 13:31
На Херсон государство забило
Сдали в первые дни без боя, а сейчас вообще забили болт, буд-то его и не существует
олена олена• 18 мая в 14:44
Ви про відбудову/компенсаціі/ захист від обстрілів? Так це не дивно, он в сусідніх темах всі згодні рашистам Херсон і Запоріжжя віддавати, аби у них вдома бігом настав «мир». І доводять, що мешканці тих міст теж з радістю виїдуть і все залишать.
О, бачу і тут таке вже написали.
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Там де суходол ворог потроху продвигається.
Фортецю річка Дніпро ніхто не може взяти навіть близько вже три роки.
А ви плануєте подарувати ворогу плацдарм на правому березі. Де вже з криші п´ятиповерхівки Одесу і придеістровя видно
marydgayne• 18 мая в 14:44
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую автор за тему.
Окрема подяка владі за алгоритм реєстрації пошкодженого майна.
Власнику особисто потрібно приїхати в зону бойових дій, визивати всі комісії,( які не виїжджають в зону бойових дій)
Удалено администрацией...
Ответ дляТанюша
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 18 мая в 14:47
Ответ дляТанюша
Слухайте, ну я прям заздрю вашій наївності.
Йому наступ потрібен рівно тому що йому потрібна зараз війна
Кому вы объясняете, там профиль явно ботовский со свежей регистрацией и одним текстом - надо сдаваться.
Санька-4b93• 18 мая в 14:48
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
А шо, старые профили забанили за провокации?
олена олена• 18 мая в 14:49
Ответ дляHdodmslpe
Я в себе вдома і всю ніч і ранок чулп вибухи й шахеди
Так ви ж можете не слухати. Їдьте собі. Чи ви хочете вдома залишитися, а інших здати, щоб по світу тинялися?
Санька-4b93• 18 мая в 14:50
Ответ дляолена олена
Она хочет слышать как от ее дома будут шахеды на несдавшуюся часть Украины запускать, вот тогда будет норм.
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Тут дівчина землячка писала, що таке окупація.
У вашій уяві перемир´я - це установили нові кордони. І все. Відкрили границі, ми живемо довго і щасливо. Херсон і Запоріжжя так само щасливо але з Росією.
Але ж трохи не так.
Ви ж напевно не знаєте радості окупації.
Не знаєте фразу - на подвал
Там смертей не менше ніж на війні. Але ці смерті тихенькі, за стінами
Але ж трохи не так.
Не знаєте фразу - на подвал
Ответ дляТанюша
Але ж трохи не так.
Не знаєте фразу - на подвал
Але ж трохи не так.
Не знаєте фразу - на подвал
Удалено администрацией...
олена олена• 18 мая в 14:52
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
А вони їхати не хочуть, і під рашу не хочуть. В Україні вдома жити хочуть. Як , власне, і більшість з нас. Вони ж не кажуть , що ваше місто здати треба. А ви кажете
олена олена• 18 мая в 14:54
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Ну це кому як. Мені немає нічого гіршого за окупацію.
Санька-4b93• 18 мая в 14:55
Ответ дляолена олена
И мне