lilul990• 18 мая в 23:28

У Європі вже іде війна

Для ракушок які спокійно живуть за кордоном і розказують що путін ніколи не нападе на Європу і всі спокійно себе там чують. Які не розуміють шо таке гібридні війни і для чого вони потрібні.

Бойові дії це вже апогей війни, її кульмінація. А не початок

Початок: це міграційна навала біженців через війну в сирії, створення агентурної сітки, кібератаки, хитання політичних інституцій і багато, багато чого.

Из-за сбоя в работе систем управления воздушным движением в парижском аэропорту Орли, произошедшего в воскресенье, было отменено почти половина рейсов.

Об этом сообщает "Европейская правда" со ссылкой на Le Figaro.

Французское Генеральное управление гражданской авиации (DGAC) сообщило, что в результате сбоя было введено регулирование воздушного движения, "предусматривающее значительное сокращение количества рейсов".

Среди прочего, DGAC попросило авиакомпании до конца дня "сократить расписание рейсов на 40%" в аэропорту Орли. В то же время там заверили, что планируют "как можно скорее восстановить нормальный режим работы".
Filomena• 18 мая в 23:29
Шо робити?
Не чіпай - вб ю• 18 мая в 23:30
Можна нашу війну замінити на ось цю європейську?

А могучій та непереможній Польщі - нашу війну з рф
автор lilul990 • 18 мая в 23:31
Ответ дляНе чіпай - вб ю

У нас це все було. Взриви складів, спроба підкупу провладних інституцій, інкорпорація агентів. Ми вже цей етап пройшли

Його проходить Європа. Кульмінація зрозуміло яка буде

Чи до ракушок ніяк не доходить?
Filomena• 18 мая в 23:34
Ответ дляlilul990

Чи до ракушок ніяк не доходить?
Доходить-не доходить. Яка різниця? Більшість там на курячих правах. Зберуть свій чемодан і поїдуть.
автор lilul990 • 18 мая в 23:34
Сучасні російські шахєди з 90 кг бойової частини уже іспитуються на нас і європейських ребах, як і американських. росія їх тут у нас тестує.

Як думаєте для чого?
Cometome• 18 мая в 23:35
Ответ дляlilul990

Чи до ракушок ніяк не доходить?
А що ви чекаєте від ракушок?
автор lilul990 • 18 мая в 23:36
Ответ дляCometome
А що ви чекаєте від ракушок?
Я до того що немає спокійного життя ніде більше. Забудьте. І не буде

Той панда Сі шо зря приїхав у росію. Косооке сказало шо вони ділитимуть світ
Naddejda• 18 мая в 23:36
Ответ дляlilul990

Чи до ракушок ніяк не доходить?
До ракушок не дійде,нажаль.Ті,хто думають шо в Європі нас не дістане дуже сильно помиляються.
Cometome• 18 мая в 23:37
Ответ дляlilul990

Ну нема і що?
Що ви хочете від людей?
Жули-ули• 18 мая в 23:37
Не зрозуміла, так і далі що? Ну так, все до того йде. В світі, приблизно, з років 10 стабільності уже не буде.
ЖизньНеимеетСмысла• 18 мая в 23:38
та плевать на европу
mavka.cy• 18 мая в 23:39
до яких ще ракушок?
якої реакції ви хочете бачити у людей?
автор lilul990 • 18 мая в 23:39
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
та плевать на европу
Та плювати може бути тільки ідіотам бо не буде зброї - буде повна окупація з усіма витєкающими
Манула• 18 мая в 23:39
Ну якщо до Європи війна дійде, то нас імовірно вже і не буде. Але ми дуже стурбовані ...
автор lilul990 • 18 мая в 23:40
Ответ дляМанула
Усе залежить
Uebersetzerin• 18 мая в 23:40
Ответ дляmavka.cy
до яких ще ракушок?
якої реакції ви хочете бачити у людей?
Вона сама не знає
Uebersetzerin• 18 мая в 23:41
Ответ дляlilul990
Окупація всіх країн ЄС?!
Ну що за діч ви несете
автор lilul990 • 18 мая в 23:41
Ответ дляUebersetzerin
Окупація всіх країн ЄС?!
Ну що за діч ви несете
Окупація України
Не чіпай - вб ю• 18 мая в 23:42
Ответ дляlilul990
Суто техничний інтерес: а хто буде окуповувати 500мільйонну Європу?
Filomena• 18 мая в 23:42
Ответ дляlilul990
Окупація України
То ви за кого переживаєте? І чим ракушки можуть допомогти?
автор lilul990 • 18 мая в 23:42
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Окупація України. Ну шо ви за ...
Seehund• 18 мая в 23:43
Я в этом отношении -фаталист, что будет, то будет, я хочу прожить оставшееся время в спокойствии. Пусть боятся те, кто не находился рядом со смертью.
Не чіпай - вб ю• 18 мая в 23:43
Ответ дляlilul990
Окупація України. Ну шо ви за ...
Якої ж України, якщо ви писали за Європу?
автор lilul990 • 18 мая в 23:43
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Все вам розжуй. Майте власну логіку. Може додумаєтесь
Dark_Yasna• 18 мая в 23:44
Ответ дляНе чіпай - вб ю

а чому так про Польщу?
автор lilul990 • 18 мая в 23:45
Ответ дляDark_Yasna
а чому так про Польщу?
Польська армія найдієздатніша у всій Європі
Мелитрисса• 18 мая в 23:45
Так что предлагаете, автор?
Filomena• 18 мая в 23:46
Ответ дляlilul990
Де воювали?
Не чіпай - вб ю• 18 мая в 23:46
Ответ дляDark_Yasna
а чому так про Польщу?
Та поспілкувалася з поляком якраз вчора, який розповідав шо то ми винні в усьому і треба було поводитися як вони - тоді б на нас ніколи не напали)
і що на них ніколи не нападуть, бо вони в НАТО)
автор lilul990 • 18 мая в 23:46
Ответ дляМелитрисса
Так что предлагаете, автор?
Пройти хоча би курси надання першої медичної допомоги. Дуже корисна річ