Баба_Воля• Изменено 19 мая в 01:49
Базы Opendatabot, YouControl, Clarity Project. Если информация не соответстует.
У кого была ситуация, когда по поиску человека в этих базах всплывала какая-то совершенная дичь, абсолютно не соответствующая реалиям?
Человек никогда не был предпринимателем, основателем, руководителем и подписантом никаких компаний каких-либо форм собственности или ФОП. Последние 10 лет проживала за рубежом, в Украине появлалась несколько раз по нескольку дней.
При этом, в результатах поиска всплывают какие-то левые шараги, к которым никогда не имела отношения, никогда не слышала о них, но якобы является их руководителем и подписантом. Также, подтягиваются данные по регистрации человека, других личных данных нет.
Все эти шараги были якобы зарегистрированы во втором квартале 2019 года одна за другой. Человека в Украине в тот период и близко не было. При этом на данный момент информация согласно Дии - никаких штрафов, судебных поизводств или исков, никаких ФОПов и т.д. А также, никаких вопросов-запросов от налоговой за эти шесть лет не поступало.
Возможен ли вариант, что алгоритмы программ, которые используют эти базы данных из всевозможных доступных им реестров, налепили этот ‘винегрет’ рандомно? Или все же имела место попытка мошенничества? Что в таком случае можно вообще предпринять? Или это бесполезно, т.к. ‘что хочу, то и рисую’ и никакого спроса за достоверность информации в этих базах нет?
Паратруперсупер• 21 мая в 00:37
Ответ дляБаба_Воля
Дізналася, такі випадки насправді існують на практиці, посередництвом підробки документів, через так званих чорних реєстраторів та нотаріусів, очь це і лякає найбільше. Що могли і можуть навішати та пришити, і як це вилізе боком, невідомо.
Через ІПН перевірю. Але й отримання витягу з ЄДР потрібно, подавати заяву до поліції. Достатньо вже співпадіння адреси реєстрації та ПІБ, щоб зрозуміти, що хтось використав дані людини з метою шахрайства. Тому що технічно більше ніяк такого не могло статися.
Перевірку за РНОКПП теж зроблю, якщо погодиться. Спочатку потрібно розмовляти з адвокатом. Тобто, я правильно розумію, що за РНОКПП можна дістати підтвердження про усе, що ʼвиситьʼ на людині?
Дякую вам ще раз за пораду від усього серця. Вже не варить мозок. Просто людині хоч у вікно виходь тепер, такий моральний стан, і у її близьких також, відчуття, що життя скінчилось.
Ви самі себе накрутили не зрозуміти з чого і ще й адвоката підключати? Я ж вам писала спочатку по іпн фізичної особи робите витяг. Якщо! Якщо вона була чи є фопом, чи засновником якихось товок, то це все одразу видно. Це справа півгодини. Але вам подобається мусолити і накручувати себе кілька днів, придумувати всілякі страшилки і шукати адвокатів. Це знаєте як ото у жінки затримка, а вона замість того щоб зробити тест міряє температуру, вираховує дні, гадає на таро. То так і ви. З будь-якої точки світу аби був нет і гроші на карті. Зробили запит оплатили і маєте відповідь. Алк схоже вам подобається невідомість. Не хотіла образити, але мені не зрозуміло для чого тягнути інтригу.
Паратруперсупер• 21 мая в 00:41
Ответ дляБаба_Воля
Якщо адвокат толковий, то він, вислухавши ваші непрямі здогадки і підозри, теж спитає іпн і проб´є по базі людину. Це першочеогове.
Баба_Воля
• 21 мая в 19:42
Ответ дляПаратруперсупер
Так, дякую ще раз! ❤️
Баба_Воля
• 21 мая в 19:43
Ответ дляПаратруперсупер
Не образили, а все правильно порадили! ❤️