Айпишница• 19 мая 2025

А як вам восходящая нова зірка?

Я його не знаю.
Ніколи не чула.
Але читаючи коментарі його люблять
Колупалочка• 19 мая 2025
Брикулець, знаю, чула в минулому році на Арт-Платформі, дуже гарний виступ був. Моєму коханому (який іноземець і мову не розуміє) теж дуже зайшло.
По написам на скріні взагалі не зрозуміла, про що вони і до чого тут кацапська музика
автор Айпишница • 19 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Ну це напевно боти пишуть під його відео.
Це просто скрін відео з інстаграму
Чудовий каламбур• 19 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
какое утро без мовосрача, да, автор?)
То,для вас пост українською мовою автора, це ’мовносрач’, навіть тема не цікава ? Ваш ’язик’, ото точно ’срач’
Федорино Горе• 19 мая 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Вы бы хоть на украинском грамотно научились писать, прежде чем других поучать. Кровь из глаз от Вашего поста.
Петриківна• 19 мая 2025
Ответ дляАйпишница
А він що з Полтави ?
Да я звідки знаю. Але викривлену настільки мову неможливо слухати, це негарно
автор Айпишница • 19 мая 2025
Ответ дляПетриківна
Яку пісню слухали ?
Петриківна• 19 мая 2025
Ответ дляАйпишница
Яку пісню слухали ?
В ютубі відкрила перші три просулахала
Prervana• 19 мая 2025
Стрыкало на минималках😆
автор Айпишница • 19 мая 2025
Ответ дляPrervana
Стрыкало на минималках😆
А де він пропав ?)
Чудовий каламбур• 19 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
’Кровь из глаз’ від ’язика’, який знищує Україну. Вам, цього не зрозуміти, бо ’какаяразница’
Prervana• 19 мая 2025
Ответ дляАйпишница
А де він пропав ?)
А хз, не следила
Федорино Горе• 19 мая 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
нас уничтожает далеко не язык. печально, что промытый мозг не дает Вам это увидеть
Чудовий каламбур• 19 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
Мізки промиті у вас есересерщиной. Хоч, трохи історії почитайте. Чи ,може в московії і на окупованих територіях не заборонена українська мова, не знищени книги, бібліотеки і тд? Доросла людина, а так примітивно мислите...Не хочу більше відповідати на ваш ’язик’.