Слухи-руки не распускаю• 19 мая в 08:50
В чому різниця "you forgot?" Та "did you forget?"
Злюка-закусюка• 19 мая в 08:51
Перше - це просто розмовна форма. Друга - більш по правилам. У побуті обираємо будь-яку, на іспиті - другий варіант.
Слухи-руки не распускаю
• 19 мая в 08:55
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дякую❤️
Муууумие• 19 мая в 08:56
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ееее ні. 1 — твердження, 2 — питання
Муууумие• 19 мая в 08:57
В інтернет-сленгу і те, і те питання, але це не за правилами. За правилами 1 варіант є твердженням, 2 — питанням
Злюка-закусюка• 19 мая в 08:58
Ответ дляМуууумие
Ееее ні. 1 — твердження, 2 — питання
Ну, якщо говорите щось типу ’We planned it for today. You forgot? You really forgot?’, інтонація і контекст зробить перше питанням також, як це ми бачимо на скріншоті.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 мая в 09:05
Ответ дляМуууумие
Ееее ні. 1 — твердження, 2 — питання
А в кінці знак питання просто так?
Доктор Хаос• 19 мая в 09:08
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А в кінці знак питання просто так?
Это что-то типа ’you forgot’😡?!
Ну человек соврал, что он уже на месте, тогда вопросом будет даже: ’you are here?!’
Така бойова Я• 19 мая в 09:26
Ответ дляМуууумие
Ееее ні. 1 — твердження, 2 — питання
Цікаво. Не знала таке. А яке це правило? Для яких ще часів воно працює?
Оце фіфа• 19 мая в 12:40
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А в кінці знак питання просто так?
знак питання не має ніякого значення якщо порядок слів у реченні неправильний.
якщо ще в усному спілкуванні можна питання виділити інтонацією і вас зрозуміють, то на письмі все не так - людина читає стверджувальне речення і тут бац! в кінці знак питання. це конфузить
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 мая в 14:37
Ответ дляОце фіфа
Відкрию вам секрет: нейтіви не завжди говорять і пишуть правильно, що англійські, що будь-які інші.
Слухи-руки не распускаю
• 22 мая в 19:41
Ответ дляМама Чели
обожаю эту парочку
Thanks God they have subtitles