СамавиховуюКота• 19 мая в 13:04

Не ваше нажитое жилье и ваши дети

Если жилье вы не купили , не сняли, а оно досталось в наследство или купили родители ваши/мужа/ совместно все скинулись, вы сможете сказать детям, чтобы шли на съем или покупали сами и не мешали ваш жить?
Результат:
вже голосів: 252
137 (54.37%) Да
115 (45.63%) Нет
все по ГОСТу!• 19 мая в 14:53
Ответ дляГарантую неперелевки
Якщо потрібні всі комунікації. В автора відео, про яке я пишу є газ і є світло. Їм непотрібно його заводити в будинок. В мене не було води, це не десятки тисяч долларів. Не перебільшуйте. Ми не обговорюємо будівництво з нуля. В будь якому випадку купуючи будинок за 1500 вони могли мати заощадження, мати роботу віддалено і заробляти. Якого біса в головах порадниць не існує іншого варіанту ніж митись в тазіку, і пісяти на вулиці!
Мы обсуждаем дом за 1500. Сомневаюсь, что в нем будет газ. Свет возможно
автор СамавиховуюКота • 19 мая в 14:54
Ответ дляЯблокоРаздора
А не эгоизм - сидеть на шее у родителей ?
Не на шее а на общей территории. На шее это когда не работать и кушать за их счёт и коммуналка за их счёт
Залізна тьотя• 19 мая в 14:56
Ответ дляГарантую неперелевки
Чому з нуля? І чому має робити цукерку? Люди роблять як хочуть, як можуть, на що здатні. Це їх право на будь який вибір.
це не право, це безвихідь
все по ГОСТу!• 19 мая в 14:57
А по теме я бы поступала в зависимости от отношений. Отдавать детям лучшее в ущерб себе не хотела бы. При возможности и адекватном поведении потомков могла бы помочь с арендой/покупкой жилья
Гарантую неперелевки• 19 мая в 14:57
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дивіться відео, в ньому є світло і газ.Там люди попередньо жили багато років
Залізна тьотя• 19 мая в 14:58
Ответ дляГарантую неперелевки
А чого без газу і електрики? Саме той варіант який вчора дивилась у відео. Це є. Навіть криниця в людей є, тільки чистити доведеться. Їм подобається. Якого біса тут постійно намагаються комусь нав´язати як правильно жити?
ну, якщо по відео, то так
Гарантую неперелевки• 19 мая в 14:58
Ответ дляЗалізна тьотя
це не право, це безвихідь
Ні це право, в їх умовах. Вони роблять вибір в своїх умовах. А інші, порадниці, стогнуть що немає де жити.
все по ГОСТу!• 19 мая в 15:00
Ответ дляГарантую неперелевки
Только провести газ стоит явно дороже. За такие деньги низкие шансы купить нормальное жилье в нормальном месте, условно безопасном
автор СамавиховуюКота • 19 мая в 15:00
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ось молодь зустрічається у 18-19 років , одружуються через пару-трійку років звідки в них житло?. Жінка йде у декрет на чоловікові три людини протягом 2 років а буває і довше..яке житло самостійно?
Гарантую неперелевки• 19 мая в 15:00
Ответ дляЗалізна тьотя
ну, якщо по відео, то так
Мені не смішно. В моєї мами навіть у глиняні хаті є газ. Поруч в цегляні також. Це смішно? Доречі та хатина, мамина, більше 2000 в моєму регіоні не коштує. Може й дешевше.
Гарантую неперелевки• 19 мая в 15:02
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так можно мільйон раз повторювати одн ц те саме. Я тут через день про своє житло таке чую. Але правда в тому що реальність вона різна.
Божа кульбабка• 19 мая в 15:02
Ответ дляЗаведУющая
Хотят пароваться и размножаться - на аренду. А жить самому и кушать тарелку супа у родителей - тоже возможный выбор. Выгонять не стану.
Ну если Вы в родительскую квартиру привели мужа, то и ребенок имеет право так же сделать , пару привести
Залізна тьотя• 19 мая в 15:02
Ответ дляГарантую неперелевки
Звиздите ви. А я пишу лише про вибір що іноді роблять люди заради кращого життя, бо під обстрілами, в окупації, жити не хочуть. Вам треба лікувати нерви. Вас дратує те що в принципі вас не стосується
ще раз. це не вибід, це від безвиході і можливості чогось більшого і кращого
все по ГОСТу!• 19 мая в 15:03
Ответ дляСамавиховуюКота
При подходе ’все лучшее детям’ дети не ценят это и не учатся жить самостоятельно. Родитель должен быть на небольшом пъедестале,так лучше для всех.
Если они учатся/работают, не бухают, относятся с уважением, рассмотрела бы варианты жить вместе/снять/купить
Бандитка Сью• 19 мая в 15:05
Ответ дляА я кумедна
Боже мой, одни нищеброды собрались. Неужели так трудно купить ребенку ту сраную квартиру. А как почитаешь другие темы, так жратва за 100 тыщ в месяц. Отдых не меньше Мальдивов
Про Мальдіви і відсутність житла пишуть різні люди, наче ж це зрозуміло повинно бути.
Та й обставини різні в людей
Чумачечая_• 19 мая в 15:06
Ответ дляСамавиховуюКота
Не рожать лет до 30, пока не появится жилья. Очевидно же
Ангел-предохранитель• 19 мая в 15:06
Ответ дляГарантую неперелевки
Він взагалі не грустний. Зараз люди глину також реставрують і ще еко туризмом займаються. В білорусії викупають цілі хутора, приїздять із за кордону.Головне щоб руки з правильного місця росли. Невідомо як люди виживали до того, на батьківщині. А місце на відео дуже гарне і світле. Землі дофіга. Ми від розуміння цінності природи і землі ще дуже далекі.
Для цього потрібні гроші. Я мрію про таку хатинку десь в Карпатах. Але купити розвалюху дешево можна, а от щоб привести її до ладу треба вкласти стільки, що дешевше купити нормальну. Може звісно хто сам розуміється на будівництві та ремонті це варіант, а так дуже дорого.
Гарантую неперелевки• 19 мая в 15:07
Ответ дляЗалізна тьотя
Ще раз, люди обирають те на що мають можливості. Можуть все життя не обирати і чекати на щось більше і краще. А можуть купити гірше, поставити теплиці і почати заробляти. Хтось обирає скиглити неможливо, хтось робить вибір працювати з тим що має. Розумієте різницю?
автор СамавиховуюКота • 19 мая в 15:07
Ответ дляЗаместитель Анонима
выросли - пусть живут сами
съехали и в самостоятельное плаванье
и детей не касается как вам досталась квартира
То есть я вот это сижу в доме, который построили мои дедушка и бабушка для моих родителей и при этом я скажу детям сьезжайте в свободное плавание и живите сами?
ЯблокоРаздора• 19 мая в 15:09
Ответ дляСамавиховуюКота
Можете съехать . А дети пусть живут - им же нужнее ...
Гарантую неперелевки• 19 мая в 15:10
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ви можете не дочекатись нормальної. Час не гумовий і життя не вічне, а мрії мають здійснюватись. Коли ближче до 50 ви це зрозумієте, щось змінювати буде складно. Бо на протязі всього життя ви завжди найдете на що витратити ті кошти, окрім будиночка в Карпатах. А люди не мріють, воно роблять, в тих умовах яких є.
Залізна тьотя• 19 мая в 15:10
Ответ дляЯблокоРаздора
Детям придется подождать . Потому что недвижимость моя и только моя .
та так, всі трутні, котрим дісталось, а не зароблене власною працею, найголосніше кричать на халву ’тільки моє’
автор СамавиховуюКота • 19 мая в 15:11
Ответ дляБожа кульбабка
Ну и я так считаю , а здесь мнения неважно как досталось детям надо на выход.
автор СамавиховуюКота • 19 мая в 15:12
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не все лучшее, а хоть что-то, а если на вольных хлеба, то получается вообще ничего.
Залізна тьотя• 19 мая в 15:12
Ответ дляВалькірія
моя дитина поїхала в іншу країну жити. може, й ваша поїде.
це так мої, поїхали вчитись, там і залишились. Один плюс від квартир, що продали і було підтвердження походження коштів для купівлі нерухомості там
сказочное_Бали• 19 мая в 15:12
Ответила нет, но я сама купила несколько квартир. Ребёнка выгонять не планирую и не собираюсь, пусть живет дома, а не бежит абы к кому, потому что из дома выгнали!
автор СамавиховуюКота • 19 мая в 15:13
Ответ дляЧумачечая_
То есть при работе двух людей, живя в квартире родителей, можно насобирать на жилье по вашему?
Чумачечая_• 19 мая в 15:13
Ответ дляСамавиховуюКота
Можно.
Гарантую неперелевки• 19 мая в 15:14
Ответ дляСамавиховуюКота
Ми з чоловіком жили 10 років в гуртожитку і придбали квартиру. Працювали обоє.
ЯблокоРаздора• 19 мая в 15:15
Ответ дляЗалізна тьотя
А прикиньте , какие английские короли трутни и нищеброды - с 1762 года живут в Букингемском дворце ... Нет , чтобы на собственный дворец заработать ...