А як що ми об"еднаемося? Для спІлкування, підтримки, обміну опитом, або може разом створити бізнес? Додаткові гроші не завадять. Я гадаю, що кожна домогосподиня має багато цінного скарбу за свій шлях. Хто живе в Києві, можно зустрічатися , хто в інших містах, можно створити онлайн-простір, і там спілкуватися. Давайте спробуємо. Пишить тут, або в лічку.
Я взагалі не домогосподиня, але останній час часто питаю тут порад щодо інтерʼєру та облаштування побуту і мені дали стільки корисних рекомендацій! Від вибору полиць до покупки електро викрутки, і я змогла все зібрати, прикрутити сама)) тож тут дійсно дуже обізнані дівчата!
Ответ дляАлесс
В чому питання? Просто зустрічі?
Ще не зрозуміло, що це буде. Може, поспілкуемося та розбіжимося. Може знайдуться однодумці, та щось з цього вийде, може це просто спілкування по потребі та допомога, коли важко. А може, хтось з дівчат, хто відгукнувся, має ідею, та сам боїться її починати. Як кажуть, ’будем посмотреть’