Звезда в шоке• 19 мая в 18:47
Как ваша жизнь изменилась после начала лечения гипотиреоза?
Могу т ли быть акне от этой болячки ?
И самое главное что изменилось после начала лечения у вас ?
Спасибо за ваши ответы 🫶
Томатико• 19 мая в 18:53
Ничего не изменилось. Обнаружили гипотериоз во время беременности, пью небольшую дозу Эутирокса. Живу так же. Акне нет.
Звезда в шоке
• 19 мая в 18:56
Ответ дляТоматико
Какое ТТГ у вас было ?
У меня 0.006
ЧупакабраЗеБест• 19 мая в 18:57
Ответ дляЗвезда в шоке
Какое ТТГ у вас было ?
У меня 0.006
чего???? это НЕ ГИПО.
Оксана -1f11• 19 мая в 18:57
Ответ дляЗвезда в шоке
Какое ТТГ у вас было ?
У меня 0.006
Судячи з ттг у Вас не гіпотеріоз
Звезда в шоке
• 19 мая в 19:00
Ответ дляОксана -1f11
Судячи з ттг у Вас не гіпотеріоз
А что тогда ?
Оксана -1f11• 19 мая в 19:01
Ответ дляЗвезда в шоке
А что тогда ?
Треба здати т3, т4, антитіла, зробити УЗД. Можливо гіпертериоз
Звезда в шоке
• 19 мая в 19:01
Ответ дляОксана -1f11
Судячи з ттг у Вас не гіпотеріоз
Блин я не правильное название написала 🫣
Гипертиреоз
Оксана -1f11• 19 мая в 19:02
Ответ дляЗвезда в шоке
Гипертиреоз
Ну так це ж інше) в мене це закінчилося операцією на щитовидці. Дай Боже, у Вас все буде краще.
Укр_жіночка• 19 мая в 19:03
Ответ дляЗвезда в шоке
фото
Субкомпенсований гіпертериоз. Що приймали? Якщо результати на прийомі препаратів, то продовжуйте приймати, Т3 ще високий.
Укр_жіночка• 19 мая в 19:04
Ответ дляОксана -1f11
Ого, шкода… у вас випадково не були підвищені антитіла до ТТГ?
Анонимарик• 19 мая в 19:04
Ответ дляОксана -1f11
Судячи з ттг у Вас не гіпотеріоз
по ТТГ не можна ставити діагноз.
у мене при АІТ ТТГ 0,005 тому що я повністю компенсую всю потребу в гормонах таблетками.
треба дивитись fT3 i fT4
Оксана -1f11• 19 мая в 19:05
Ответ дляАнонимарик
по ТТГ не можна ставити діагноз.
треба дивитись fT3 i fT4
Я так і написала)
Оксана -1f11• 19 мая в 19:06
Ответ дляУкр_жіночка
Не знаю, це було 30 років тому, в мене був зоб
Звезда в шоке
• 19 мая в 19:06
Ответ дляУкр_жіночка
Ничего я не принимаю и не принимала. Вот на выходных к эндокринологу пойду..
Может что ещё назначит сдать
Анонимарик• 19 мая в 19:07
Ответ дляУкр_жіночка
Т3 якраз нормальний, він і має бути вверху референса, а от Т4 високий, і незрозуміло тоді чому Т3 не зашкалює.
ну тобто при АІТ мені було б зрозуміло, порушення конверсії Т4 в Т3, але я не знаю чи таке буває при гіпертиреозі
Укр_жіночка• 19 мая в 19:08
Ответ дляЗвезда в шоке
Может что ещё назначит сдать
Треба дивитись антитіла до ТТГ, якщо підвищені - то хвороба Грейвса і призначають тиреостатики. У вас є симптоми типу підвищеного тиску, пульсу, тремору, пітливості…?
Звезда в шоке
• 19 мая в 19:09
Ответ дляУкр_жіночка
Пульс высокий. 100+
И потливость
А так вроде ничего больше
И потливость
А так вроде ничего больше
Ніколи не збрешу• 19 мая в 20:41
Акне не було і не зʼявились коли почала лікування. А взагалі життя реально змінилось на краще. Я стала краще спати, в мене збільшилось сил, покращилась памʼять, зникла схильність до закрепів, зрили на очки обличчя, поступово зникла сухість ліктів.
Ніколи не збрешу• 19 мая в 20:42
Ответ дляЗвезда в шоке
Какое ТТГ у вас было ?
У меня 0.006
Так у вас не гіпо-, а гіпертиреоз, точніше тіреотоксикоз. Тобто абсолютно протилежний стан
Звезда в шоке
• 19 мая в 22:10
Ответ дляНіколи не збрешу
Мы уже это выяснили. Но спасибо