Колишня муза• 19 мая в 20:14

Прошу поради. Потяг Київ - Відень

Вітаю. Допоможіть з вибором, потрібно діставитись до Відня, та не можу обрати який потяг краще, прямий де 3 полиці чи з пересадкою в Чопі. Переживаю як так з пересадкою. І ще питання чи потяги зазвичай вчасно приходять? Дякую.
Мию вікна у мороз• 19 мая в 20:16
Теж цікавить.Але дівчата писали,що у Варшаву прямий з трьома полками дуже незручний.
Безсовісна кума• 19 мая в 20:16
Ви ще спробуйте на той прямий взяти квиток
З пересадкою дешевше і білети в продажу
Капитанша• 19 мая в 20:20
Две нижние полки - как в могиле лежишь
Верхняя - если вы не гимнастка, то залезть проблематично
Через 30 секунд после старта продаж билетов нет в наличии

Единственный плюс - не надо выходить из вагонов

Вовремя/не вовремя - вопрос везения, но в целом не опаздывает.
Если вы под стыковку, то минимум 6 часов должен быть запас
Невгамовна• 19 мая в 20:20
с тремя полками это жесть
туалет только там ничего, но а толку
Вишиванка• 19 мая в 20:21
Їхали потягом Чоп-Відень минулого літа, тоді, коли була спека страшна. Це якийсь капець був... потяг старий, в нашому вагоні не працював кондиціонер, вікна не відчинялись, я вже думала, що сконаємо там з дитиною провідника немає, кафе в потязі немає, води не купиш, всю свою вже випили потім наш Інтерсіті був просто раєм...
Вишиванка• 19 мая в 20:23
А, а ще не було одного вагону, а білети у людей у відсутній вагон були... Не знаю, як вони їхали.
Садоводница• 19 мая в 20:32
Якщо прямий, головне - не 3-тю полицю)
А я с Рио-де-Житомира!• 19 мая в 20:36
3 полки это треш, лучше автобусом.
А тот что с пересадкой все комфортно. Ночь спишь, там в интерсити день спокойно едешь. В обратном направлении, поезда опаздывают, но мы добились всем составом, чтоб ждал на Чоп-Киев
Домашня Зюзя• 19 мая в 20:38
Пересадка абсолютно нормально відбувається. Часу вистачає.
автор Колишня муза • 19 мая в 21:08
Ответ дляБезсовісна кума
З пересадкою дешевше і білети в продажу
знаходила вже не раз) мені 1 місце. їду в будній день, вірю що спіймаю)
Квітка папороті• 19 мая в 22:53
Автор, покупайте билет на прямой поезд Киев-Будапешт. Там нормальные купе, чистые вагоны, есть еда у проводника, чайник, микроволновка. В 7 утра будете на центральном Будапешт Келети. С него каждые 40 минут- час идут венгерские электрички на Вену.
Прямой поезд - это скотовозка. И через минуту после начала продажи доступны будут два билета - один верхний, один посередине полка. А ехать в нем 23 часа.
автор Колишня муза • 21 мая в 15:22
Ответ дляКвітка папороті
А ці електрички що будапешт Вена, на них потрібно завчасно купивати квиток чи на місці можна?
Квітка папороті• 21 мая в 20:02
Ответ дляКолишня муза
Можна завчасно на сайті угорської залізниці. Можна в касах на Келеті.