Угги в горошек• 19 мая в 17:11

Нічний сидячий поїзд або автобус?

Що краще і легше для перетину кордону. Розглядаю автобусний тур у Європу. Легше зі Львова їхати на автобусі чи нічним потягом до Перемишля?
Сиреневая цапля• 19 мая в 17:11
Поезд
Викачую яйцями• 19 мая в 17:13
Потяг звичайно
короткопамятна• 19 мая в 17:13
Потягом завжди легше
хутряна володарка• 19 мая в 17:13
Автобус, там хоч сидіння відкидаються.

Люди відповідають про потяг, бо думають, що там ледачі місця. Я їздила таким в Європі - жах.
Царівна Жабка• 19 мая в 17:14
Конечно поезд. Туалет, прохождение таможни - главные плюсы
Царівна Жабка• 19 мая в 17:16
Ответ дляхутряна володарка
Автобус, там хоч сидіння відкидаються.

Люди ’не думают’, а ездят, поэтому есть что сравнивать
marata• 19 мая в 17:18
Потяг, звісно
andrey_spec• 19 мая в 17:18
Для перетину кордону в Польщу надійніше потяг, наприклад, рейсовий автобус поляки можуть надовго тормознути.
marata• 19 мая в 17:19
Ответ дляхутряна володарка
Автобус, там хоч сидіння відкидаються.

Люди пишуть із досвіду. Стирчати на кордоні в автобусі невідомо скільки - ще те задоволення. Потягом - передбачувано й зручно
Сусідка знизу• 19 мая в 17:19
Ответ дляхутряна володарка
Автобус, там хоч сидіння відкидаються.

Львів Перемишль, там їхати всього 2-3 години, хто там спить?
автор Угги в горошек • 19 мая в 17:21
Ответ дляСусідка знизу
Виїзд взагалі з Києва.
А тур або зі Львову або з Перемишля
Сусідка знизу• 19 мая в 17:22
Ответ дляУгги в горошек
Виїзд взагалі з Києва.
А тур або зі Львову або з Перемишля
вирішувати вам, потяг 2-3 години без затримок,
автобус більше годин, + затримки на кордоні могут бути по 10-15 годин.,або страйк поляков, або ще щось.
автор Угги в горошек • 19 мая в 17:23
Ответ дляхутряна володарка
Автобус, там хоч сидіння відкидаються.

Оце мене і турбує. До Львова можна проїхати на нормальному потязі. Бо з Києва до Перемишля всю ніч сидячі і далі в автобус і сидіти
Сладко-соленая• 19 мая в 17:25
Ответ дляхутряна володарка
Автобус, там хоч сидіння відкидаються.

На кордоні автобусом можна годин 10 і більше простояти. Поізд по графіку
Губной рояль• 19 мая в 17:25
Ответ дляхутряна володарка
Автобус, там хоч сидіння відкидаються.

в поезде ж наверное есть туалет? и место для погулять? а в автобусе сиди и не мельтеши)
Коплю на груди• 19 мая в 17:25
Если бы меня был такой выбор, ехать ночью поездом или автобусом, я бы выбрала поезд.
...аяприкольная• 19 мая в 17:26
Потяг. Крім вищесказаного він ще і надійніший в плані дорожньо-транспортних пригод
автор Угги в горошек • 19 мая в 17:34
Ответ дляКоплю на груди
Ночью поездом Киев Перемышль или днём автобусом Львов Перемышль . Но сидеть и там и там
Вишнёвая Леди• 19 мая в 17:37
Ответ дляУгги в горошек
Виїзд взагалі з Києва.
А тур або зі Львову або з Перемишля
Ну так едьте ночным поездом, а не Интерсити до Перемишля. Спите себе спокойно всю ночь. Автобусные туры стартуют со Льова обычно в 6-7 утра+ дорога до границы+дорога от границы до Перемышля. У Вас еще утром будет куча времени в Перемышле на обзорку и покушать..
автор Угги в горошек • 19 мая в 17:38
Ответ дляВишнёвая Леди
Тур компания везёт именно Интерсити до Перемышля
Вишнёвая Леди• 19 мая в 17:40
Ответ дляУгги в горошек
Это для удешевления тура и возможность 100% выкупить места..... А дальше в Перемышля во сколько и куда?
автор Угги в горошек • 19 мая в 17:52
Ответ дляВишнёвая Леди
Никогда не ездила поэтому хочу попробовать с коротенького. Краков, Вена, Прага
Вишнёвая Леди• 19 мая в 17:56
Ответ дляУгги в горошек
Если вас везет турфирма... я имела в виду, что дальше, после того как она вас привезет в Перемышль? Садит в автобус в 6 утра и гоу. в Краков, Вену, Прагу... или как?
автор Угги в горошек • 19 мая в 17:57
Ответ дляВишнёвая Леди
Да, именно так,
Вишнёвая Леди• 19 мая в 17:58
Хм.. в любом случае ночным Интерсити гораздо удобнее и комфотнее. Если что, ездила и так и так...
автор Угги в горошек • 19 мая в 17:59
Ответ дляВишнёвая Леди
Спасибо
Люблю ВалЄру• 19 мая в 21:04
Навіть не вздумайте атобус, якщо не хочете стояти на кордоні не одну годину, тільки потяг.
Люблю ВалЄру• 19 мая в 21:06
Ответ дляУгги в горошек
Ну так супер, я б тільки такі варіанти розглядала, зручно, коли захотіли - встали, в туалет чи у вагон ресторан, прибуває за графіком, тепло, комфортно.
Та не реву я• 19 мая в 22:13
Ответ дляУгги в горошек
Є потяг Київ - Перемишль зі звичайними купе, не сидячі
автор Угги в горошек • 19 мая в 22:14
Ответ дляТа не реву я
Турфірма аикупає білети саме в Інтерсіті. Тому і питання виникло