Добрий день підкажіть хто оформлював продовження декретної відпустки ? Скільки заплатили лікарю ? Не знаю скільки дати підкажіть
В том то и дело я его спрашиваю а он говорит сколько дадите я понятия не имею сколько , вы сколько давали ?
Ответ дляanuta 27
Так они сами обычно цену говорят , я делала давно но мне медсестра говорила сумму прямо
Сколько вы давали скажите и в каком году это было ?
Ответ дляanuta 27
В 2020 последний раз поэтому не сильно информативно 800 грн
Думаю для 2025 года маловато будет 800 грн думала может 1500?
Valeriia123• 20 мая в 00:06
Мені озвучували суму. Але то було давно, 5 років тому. 800 грн. Може 1000 грн і буде достатньо.