задумчивая мордочка• 14 мая 2025

Вопрос к кадровикам

Вопрос к кадровикам, какое наказание применимо к кадровику, если он оформляет ежегодный отпуск без большей части в 14 дней, т.е. человек берет по частям 2, 3, 5 дней и так постоянно?
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Кадровик оформлює наказ на відпустку згідно погодженої керівництвом заяви, яку написав працівник.
Жертва интернета• 14 мая 2025
Догана.
Масяня Я• 14 мая 2025
відповідальність несе підприємство
автор задумчивая мордочка • 14 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
Догана.
Т.е.штрафов никаких?
Жертва интернета• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
Саме перше це кадровик керується законом, де вказано що має бути неподільна частина 14 днів
Масяня Я• 14 мая 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Т.е.штрафов никаких?
на рівні свого керівництва може бути догана або мінус премія
Наверняка• 14 мая 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Т.е.штрафов никаких?
Штрафи від Держпраці, якщо перевірить
Жертва интернета• 14 мая 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Т.е.штрафов никаких?
Якщо держпраця штрафуватиме то розмір штрафів 265 ст КЗпП.
Але на своїй практиці я не бачила штрафів за подібні порушення
Жертва интернета• 14 мая 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Т.е.штрафов никаких?
Ще читайте свій колдоговор.
Можливо там ще матеріалка на особливих умовах
Зазвичай в бюджеті прописано що до відпустки 14 днів, не менше.
Тоді ще повернення матеріалки
Акуна_Матата• 14 мая 2025
Має бути неподільна частина 14 днів, всі інші дні можуть братися як завгодно. Я думаю, що буде штраф, якщо прийде перевірка держпраці на підприємство і/або адміністративний штраф на кадровика.
Кривая спроса• 14 мая 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Ви колись бачили, щоб за це штрафували? Хіба що, якщо когось дійсно не будуть відпускати у відпустку і людина поскаржиться у держпраці. Цей закон саме для цього. Я не думаю, що підприємство матиме проблеми, якщо у них п´ятиденка і люди беруть 2 календарних тижні відпустки, але пишуть заяву на 5+5 робочих днів.
Акуна_Матата• 14 мая 2025
Ответ дляКривая спроса
Я особисто не стикалась, бо на маоєму підприємстві умова про 14 нерозривних днів виконується чітко. Гіпотетично може бути штраф, якщо найдуть при перевірці. а може і не найдуть.