ВільнаНазавжди• 19 мая 2025
Доля чоловіків з не оновленими даними…
Дізнався через мрео, що в розшуку, сидить вдома депресія, було активне життя. Бачу що так і дах може поїхати, є дохід від нерухомості; колега звільнився бо сзч , чоловіки на роботу не йдуть бояться, треш якийсь, розумію що є ті кому гірше , а як ваші виходять у люди чи ні?
Все буде Україна• 19 мая 2025
у тих хто оновив але відсрочки немає, доля така ж. не хвилюйтесь
ВільнаНазавжди
• 19 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Ну або воювати
Дуже дуже вумна• 19 мая 2025
за деньги год назад сбежал. за большие деньги. кому то за такие же деньги не повезло.
остальные сидят ждут конца войны.
думаю еще год максимум, просто уже очевидно что не может так долго продолжаться
остальные сидят ждут конца войны.
ВільнаНазавжди
• 19 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
остальные сидят ждут конца войны.
Скоріше б вже щось вирішили це ж не вихід всіх покласти
Все буде Україна• 19 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
остальные сидят ждут конца войны.
це і рік тому казали, і два
Да будет так• 19 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
остальные сидят ждут конца войны.
Очевидно как раз, что может продолжаться ещё долго. Столько бабла отмывается, кто ж даст закончить
Голубая фишка• 19 мая 2025
Все двери закрыты. На блокпостах снимут, в любом госучереждении.
А, что он хотел чтоб одни воевали, а он жил и в ус не дул
Все буде Україна• 19 мая 2025
автор, а як його взагалі з МРЕО випустили? там якщо такого в розшуку виявили, одразу поліція з тцк приїжджає
ФФФФристайла• 19 мая 2025
Ответ дляДа будет так
Какими ресурсами?
ВільнаНазавжди
• 19 мая 2025
Ответ дляГолубая фишка
Воювати мають професіонали як в Ізраїлі хоча б, в мене чоловік мʼякший ніж я
Дуже дуже вумна• 19 мая 2025
Ответ дляДа будет так
нечем и некем воевать
плюс Трамп содержит слово, уверена. это его авторитет. пусть не в лучшую для нас сторону, но что то изменится за его срок правления, вот увидите.
ВільнаНазавжди
• 19 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Я була на роботі хотів машину з себе зняти поставити на маму і це сказали, мабуть через знайомого
Голубая фишка• 19 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Вот эта волынка, про профессионалов, военных. Мы не в Израиле и у нас другие реалии
Все буде Україна• 19 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
це йому вважайте пощастило
Я тертий жук• 19 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
нечем и некем воевать
Трамп тільки блаблабла.
Да будет так• 19 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
нечем и некем воевать
Очень надеюсь, что увижу. Потому что ему недолго осталось президентить
ФФФФристайла• 19 мая 2025
Ответ дляДа будет так
Человеческими (((
Война это не только человеческие ресурсы. Но только человеческие потери - необратимы. И это ужасно, всё то, что происходит.
ВільнаНазавжди
• 19 мая 2025
Ответ дляГолубая фишка
Розумію, але так знищується економіка, дуже не вистачає саме чоловіків на роботі, а вони вдома бояться вийти
Фея_3уровень• 19 мая 2025
Ходить на роботу,запитують іноді документи.На ВЛК раз направили,бо виявилося що треба було пройти минулого року. Раз агітували до ЗСУ.Брат машиною їздить,рідше зупиняють.
Є що служать-кум,племінники і брат двоюрідний.Хтось добровільно пішов,когось мобілізували.По різному.
ВільнаНазавжди
• 19 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
це йому вважайте пощастило
Ого навіть не знала
Да будет так• 19 мая 2025
Ответ дляФФФФристайла
И я о том же. Оружие скоро перестанут давать, пошлют всех на фарш, з граблями.
18 мнеУЖЕ• 19 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
нечем и некем воевать
Совсем некем и нечем ?
Дуже дуже вумна• 19 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Трамп тільки блаблабла.
при его правлении война закончится. если б хотел бла бла бла то не обещал бы. в конце концов его избиратели были не украинцы, он бы не позорился с такими громкими заявлениями
Шумелка Мышь• 19 мая 2025
ну той хай вільно ходять, поки тцк не загрібуть...чи в окопі краще, ніж вдома?? біднесенькі
Дуже дуже вумна• 19 мая 2025
Ответ дляДа будет так
почему? убьют? еще три с половиной года