Люблю_смаколики• 20 мая в 08:56
З дитиною 4р на автобусі на море. Що необхідно взяти?
Крім взуття, одягу, спф. Думаю дорожній горщік купити. У когось є такий як на фото? Чи малий вже буде для 4р(зріст 105). Може хто їхав, та знає що було б нагоді. Взагалі перший раз з дитиною їду далеко, хвилююсь. І ще не знаю, чи буде в автобусі туалет.
Пишу з калідору• 20 мая в 09:08
Ответ дляИграю у края
Ото я таких як ви наслухалась, а потім не кожні три, а кожні п´ять,мала дитина плакала, просилася у туалет, а гніда водій не зупинився, бо график, але покурити ставали , коли їм хотілося.
Вы представляете сколько будет длиться путь если водитель начнет останавливаться каждый раз, когда кому то из 55 пассажиров приспичит пописять или порыгать?
Да, у водителей есть график.
Играю у края• 20 мая в 09:08
Ответ дляКонФФетОшка
Нужно было слушать тех, кто советовал не ехать.
таких не було, бо не питала нікого))
пАлАвинкА• 20 мая в 09:08
Ответ дляЖинси на дитину
Всі водії зацікавлені, щоб дитина і всі інші пасажири сходили в туалет поза автобусом.
Вот именно. Потому что мыть этот туалет им потом.
Играю у края• 20 мая в 09:08
Ответ дляПишу з калідору
Да, у водителей есть график.
так хай сцуть та ригають у салоні
КонФФетОшка• 20 мая в 09:09
Ответ дляИграю у края
таких не було, бо не питала нікого))
А кто тогда насоветовал ехать, потому что каждые три часа остановка?
Играю у края• 20 мая в 09:09
Ответ дляКонФФетОшка
туроператор
Роздратована шкіра• 20 мая в 09:09
Ліків наберіть від усього, особливо для жкт, антибіотики, для очей, вух, жарознижувальні, тощо. Я в минулому році на 6 тис.перед поїздкою затарилася.
Від захитування таблетки.
Бойцовская• 20 мая в 09:10
Жесть. Я їздила з такими притрушеними з горшками, в спеку, в тій воніщі. Як згадаю жесть просто. В мене теж дитина, 5 років тоді було, і прекрасно їхав майже 40 годин. Я що літа їжджу відпочивати, але ту поїздку ніколи не забуду🤢
Пишу з калідору• 20 мая в 09:11
Ответ дляИграю у края
так хай сцуть та ригають у салоні
Если ты знаешь что ты рыгаешь или твое дитё или у тебя проблемы с мочеиспусканием, то нафиг ты прешься в этот автобус??
Потому что обычно хватает остановок на заправке чтобы сходить в туалет. Детям разрешают сходить в автобусе, если там есть туалет.
Но если с тебя выливается каждую минуту изо всех дырок, то зачем ты едешь??
Едь поездом, не будешь рыгать.
К чему этот цирк нужен??
Едь поездом, не будешь рыгать.
К чему этот цирк нужен??
Лунтик-паунтик• 20 мая в 09:12
Найкраще, що можна взяти, це два місця для дитини і одне собі. Щоб дитина могла нормально лежати і спати, а не мучитися і вам ноги віддавлювати. Все інше - як в будь-яку подорож.
Играю у края• 20 мая в 09:12
Ответ дляПишу з калідору
Едь поездом, не будешь рыгать.
К чему этот цирк нужен??
Едь поездом, не будешь рыгать.
К чему этот цирк нужен??
ви теж можете почати ригати у автобусі, ніхто не застрахован))
Бритоножка• 20 мая в 09:13
Ответ дляИграю у края
Так нашо слухати інших. Перший раз було під час війни. Іншого виходу не було як повернутись з Болгарії. Все пройшло добре. В 12 сіли там. До 21 час дуже швидко пройшов поки всіх збирали до 18 тільки.. потім заснули всі. В 5 ранку вже на кордоні України. В 14 в Києві. Ніхто не нив. В Чорногорію важче але мені так краще ніж ночівлі, літак, валізи і я одна ще за 3х відповідаю. Це просто не ваше. Доречі думаю від вашого настрою теж залежить. Дитина відчуває. Туалет є в автобусі у нормального перевізника.
Лунтик-паунтик• 20 мая в 09:13
Ответ дляРоздратована шкіра
Від захитування таблетки.
Знадобилися? Всі?
Файна пані• 20 мая в 09:13
Ответ дляЖинси на дитину
Але є водії, які пускають дітей в туалет, а є автобуси без туалетів)) зі слів водіїв. Тож треба ретельно обрати перевізника, якщо вибір пав на автобус. Хоча я за потяг і літак категорично)
Бритоножка• 20 мая в 09:14
Ответ дляпАлАвинкА
Детям они не всегда помогают. И если ребенок уже укачался, то поздно пить. А не все мамочки дают профилактически
Не знаю мені допомогають навіть і моїй теж старшій. Я не чула щоб не допомогли. Але так, треба пити заздалегідь.
Жинси на дитину• 20 мая в 09:14
Автор, але до мого посту 19 є важливе уточнення: я сама неодноразово їздила в автобусні тури без дитини до того і чітко собі уявляла що до чого, могла оцінити, як буде там моїй дитині, бо я її знала. Наприклад, моя трирічка чудово сиділа на балетній виставі 2 години :) а ще страх як любила дивитися у вікно автобуса і засинала в будь-якій позі при кожній зручній нагоді. Тобто я розуміла, що моїй дитині не буде нудно і вона буде виспана і нагодована.
Я про те, що туалет не єдина проблема в подорожі з дитиною.
Роздратована шкіра• 20 мая в 09:14
Ответ дляБойцовская
Я зі своїм п´ятипічкою 52 години в Іспанію їхала, ніяких горщиків, в туалети ходив нормально, але він і вдома без горщика, це фу ті горщики, а ще коли мамашки їх в автобусі тягають, на голову б такій клуші його одягла.
Пишу з калідору• 20 мая в 09:14
Ответ дляИграю у края
Меня поражает что многие ЗНАЯ что их укачивает каждую минуту - прутся в автобус. Это садо-мазохисты?
Вы думаете остальным пассажирам приятно смотреть всю дорогу на блюющих людей и детей? И потом несколько часов нюхать эти рыгачки сидеть?
Играю у края• 20 мая в 09:15
Ответ дляБритоножка
так то всі інші все знають,кому, куди, як, з ким їхати,а я ось помилилася та чесно це визнаю
Роздратована шкіра• 20 мая в 09:16
Ответ дляЛунтик-паунтик
Знадобилися? Всі?
Ні, слава Богу, але краще перебдіти, протягом року потім всі використали.
Жинси на дитину• 20 мая в 09:17
Ответ дляФайна пані
Я вже давно не бачила автобусів без туалетів, хоча їжджу завжди найдешевшими перевізниками.
Чорт і Шо• 20 мая в 09:17
Одна я не розумію, беру спф- то зрозуміло. В кожній темі ..
Всюди є магазини і аптеки з спф, але чомусь тягати його треба починати з дому 🙄
Файна пані• 20 мая в 09:19
Ответ дляЖинси на дитину
Я кілька років тому їздила в Чорногорію автобусом. «Туалет не працює» і крапка ) Я це мала на увазі, тому дописала зі слів водіїв. Про це й у відгуках про перевізників багато всього є
Жинси на дитину• 20 мая в 09:20
Ответ дляЧорт і Шо
Ну так і шампуні, і мило, і труси теж усюди є. На курорті ти купиш що попало втридорога, тому дійсно краще везти з собою .
пАлАвинкА• 20 мая в 09:20
Ответ дляБритоножка
У мой малой был период очень сильных укачиваний. Мы даже в маршрутке по городу ехать не могли больше 15 мин. А если надо было 1 час или больше ехать - катастрофа была. И таблетки помогали через раз. Слава Богу, переросла
Жинси на дитину• 20 мая в 09:22
Ответ дляФайна пані
Чесно, бачила 100 разів, коли говориться, що туалет не працює, насправді він працює, просто водії жлоби і не хрчуть прибирати і витрачати розходники. Але якщо приспичить, то відкриють для одного пасажира.
Роздратована шкіра• 20 мая в 09:22
Ответ дляЖинси на дитину
Я користуюся лише певними марками, звідки мені знати, чи є вони там, куди я їду. Мені ще бігати вишуковувати їх по магазинах, аптеках, витрачати дорогоцінний час на шопінг.
Файна пані• 20 мая в 09:23
Ответ дляЖинси на дитину
Ну от я бачила інше)
Жинси на дитину• 20 мая в 09:23
Ответ дляФайна пані
Ну от я бачила інше)
В автобусі хтось всрався? :)
пАлАвинкА• 20 мая в 09:25
Ответ дляЖинси на дитину
В автобусі хтось всрався? :)
Ну я как то ехала, и 5 летний ребенок обкакался. Было дело...