Снежнакомка• 20 мая в 10:36
Коли здається, що всі книги однакові і хочеться чогось абсолютно незвичного
Порадьте щось незвичне, свіже, цікаве
Дайте вподобайок• 20 мая в 10:45
Книги всі різні. Але мені, останнім часом, не попадаються книги, щоб не могла відірватися. Тому читаю значно менше і в постійному пошуку цікавих книг. Можливо, то проблема у мені, бо таке почалося з початком війни
ЛеньГуглить_правда• 20 мая в 10:47
Мені дуже подобається ’кафе на краю світу’ всі книги.
’ Корчма на перехресті світів ’
’ Історія О ’ * 18+
’ Корчма на перехресті світів ’
’ Історія О ’ * 18+
Я_и_моя_собака• 20 мая в 12:33
Ответ дляДайте вподобайок
Может проблема в том, что вы приобретаете то, что печатают и переводят наши издательства после 22 ? А они половину очень странного г печатают, а часть даже не начали переводить. Ну и консультанты… мне как-то такое насоветовали😏 не читай я это ранее по принуждению в школе, набрала бы 💩
Я_и_моя_собака• 20 мая в 12:34
Очень странный вывод. Берите полярную для вашего привычного формата литру и знакомьтесь с новеньким.