Снежнакомка• 20 мая в 10:36

Коли здається, що всі книги однакові і хочеться чогось абсолютно незвичного

Порадьте щось незвичне, свіже, цікаве
Сумчатая кошка• 20 мая в 10:36
чем именно для Вас все книги одинаковы?
Салт• 20 мая в 10:39
Почнемо з того, які книги Ви читаєте?
Тракторні війська• 20 мая в 10:40
раджу яой новели
Дайте вподобайок• 20 мая в 10:45
Книги всі різні. Але мені, останнім часом, не попадаються книги, щоб не могла відірватися. Тому читаю значно менше і в постійному пошуку цікавих книг. Можливо, то проблема у мені, бо таке почалося з початком війни
ЛеньГуглить_правда• 20 мая в 10:47
Мені дуже подобається ’кафе на краю світу’ всі книги.
’ Корчма на перехресті світів ’
’ Історія О ’ * 18+
Инстагра_мерша• 20 мая в 11:13
Автостопом по галактикам
Я_и_моя_собака• 20 мая в 12:33
Ответ дляДайте вподобайок
Может проблема в том, что вы приобретаете то, что печатают и переводят наши издательства после 22 ? А они половину очень странного г печатают, а часть даже не начали переводить. Ну и консультанты… мне как-то такое насоветовали😏 не читай я это ранее по принуждению в школе, набрала бы 💩
Я_и_моя_собака• 20 мая в 12:34
Очень странный вывод. Берите полярную для вашего привычного формата литру и знакомьтесь с новеньким.
Пишу з калідору• 20 мая в 12:39
Павлюка почитайте, Я бачу вас цікавить пітьма.

Або Лема Соляріс
Атятя_тётя• 20 мая в 22:25
Люко Дашвар ’Село не люди’.
Неначе про електорат Зе написано
Непонятно• 21 мая в 13:04
Ромен Гарі - Летючі змії
Тоні Моррісон - Кохана
Едіт Єва Егер - Вибір