Янка-угомонись• 20 мая 2025
Вчителі і не тільки, як думаєте, чи доречно?
Чи доречно буде передати дитиною учительці пару великих шоколадок? Завтра урок, дома є шоколад. Дитина хотіла підвищити свою оцінку, вчителька пішла назустріч, опитала по темі.
А я кумедна• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
В сенсі не пропустять? З´їдять по дорозі до вчительського столу? )))
Ну а якщо чесно, то я не знаю як там в інших
Ні))) просто потім будуть розмови, а Іванко вчительці шоколадки носить
Свій варік• 20 мая 2025
Ответ дляА я кумедна
Удалено администрацией...
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Яке виключення? Дитина не заслужила на ту оцінку? Тоді це така собі послуга.
Виключення, що опитала по темі, бо контрольна уже написана була.
ПлакалаВАвто• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Я вам як вчитель напишу,облиште ці шоколадки і все інше також.
’ Нормальний ’ вчитель буде рад якщо дитина вивчить і здасть його предмет.
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
До останнього дзвоника дотерпіти ніяк? Чи вже термін придатності підходить.
Дитина не знає чи вчителька буде на останньому дзвонику. Багато вчителів не йдуть, тільки ті, хто має клас
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляВсе і одразу
Я першого вересня передаю 100 у.о.
Усім по 100 чи кому?
Свій варік• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Ппц автор рукаліцо 100 раз вам. Оце ніщєбродські думки
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляЖена аллигатора
А сало вдома є?
Сало старе, таке не подаруєш
Помилуйте мадам• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Навчальний рік не закінчився ще? Дитина не вночі до вчителя здавати прийшла? Дитина вивчила і оцінку отримала заслужено? То правильно вам кажуть - віддайте шоколадки дитині. Вчитель виконала рівно те, за що отримує зарплату. Нічого надзвичайного. А якщо почнете тягати подяки, то і ставлення до дитини помінятися може - будуть вже чекати подяки і оцінювати за її розмір.
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляСвій варік
Це зі слів дитини, що після контрольної виправляти уже нічого не можна. Дитина через це боялася підходити навіть. Але якось наважилась
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Троллизм
О, дякую. Ви в мене перші
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Ясно. Дякую. Відговорю тоді нести той шоколад.
Свій варік• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Удалено администрацией...
Помилуйте мадам• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Як дитина батьків, які теж любили подякувати і все порішать, можу вам сказати - це створює не аби які комплекси. Я в школі навчалася на відмінно. Але на випускні екзамени батькі відносили ’сумочку’. Далі, вступила на держзамовлення, навчалася добре, але паралельно батьки тягали подяки ’корисним’ людям. Мені 45, а в мене комплекс самозванця. Я наче й знаю, що знання отримувала добрі і оцінки заслужила. Але часто проскакує думка, а може й справді мені за подяки такі оцінки ставили.
Тому не робіть ведмежу послугу дитині. Краще похваліть, що вона змогла, наважилася, розповіла.
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Мені років, як вам. В мене все навпаки, не було звідки давати, я ’не пройшла’ на вибрану спеціальність в універ, бо нічого не занесли батьки.
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляSvitlo_
В такому форматі - принизливо
Дякую. Відговорю дитину нести шоколад.
Помилуйте мадам• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
А чи потрібна та спеціальність, для якої треба щось заносити? Я от свою дитину готую до того, що вступати вона буде без взяток. Так, я вкладуся в репетиторів, підготовчі курси. А далі вже сама, як потягне. Бо якщо не потягне вступ, то чи буде даватися там навчання?
Чаклунка-ведунка• 20 мая 2025
Скажу как человек который работает с детками - автор если ребенок хочет, то пусть несёт.
Что мне дети только не приносят
и сирень, и на Валентина подарки) и вафли были
Что мне дети только не приносят
В моїй хаті моя правда• 20 мая 2025
Якщо Ви принесете шоколад одразу після виправлення оцінки,то це буде якось стрьомно. А якщо привітати вчителя в кінці навчального року,то це нормально і це правильно.
Поросенка• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Я згадую випадок із свого дитинства - в 5 класі мені однокласники висловили своє невдоволення за те, що я єдина на останній дзвінок прийшла з букетом. Сприйняли як те, що підмазуюся і даю взятку.
Це була гімназія і там так не прийнято. А я без жодного умислу - просто послухала маму і принесла букет піонів з дачі.
Янка-угомонись
• 20 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Тоді були інші реалії, ти все знаєш, правильно все написано, але не проходиш бо місця всі продані)) вступні - це фікція.
Зараз дійсно все прозоро, сподіваюсь і надалі буде так
Престидижитатор• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Краще нічого не робити?
Может, она на диете😄
сладкий_ноябрь• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Дитина уже отримала подарунок на днях авансом на закінчення навчального року
Ну так цього вистачить
До чого тут вчитель?
сладкий_ноябрь• 20 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
І?