Янка-угомонись• 20 мая в 17:20

Вчителі і не тільки, як думаєте, чи доречно?

Чи доречно буде передати дитиною учительці пару великих шоколадок? Завтра урок, дома є шоколад. Дитина хотіла підвищити свою оцінку, вчителька пішла назустріч, опитала по темі.
Svitlo_• 20 мая в 21:41
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Скажу как человек который работает с детками - автор если ребенок хочет, то пусть несёт.

Что мне дети только не приносят и сирень, и на Валентина подарки) и вафли были
Це якщо хоче просто так від душі щиро - це одне. А за перездачу - зовсім іншу.
Садова гойдалка• 20 мая в 22:33
Ответ дляЯнка-угомонись
Не знаю цього прикола. Розкажіть