Вишня на торті• 20 мая 2025

Вітамін ´Д

Хтось здавав кров на вітамін Д? Чи дійсно показує рівень цього вітаміну, чи це все для викачування грошей
Пліткарка• 20 мая 2025
Сдавала, да показывает . А почему вы сомневаетесь?
дякую аж підскакую• 20 мая 2025
Ну если вы сдаете в норм лаборатории, то да, покажет вам уровень в организме
Зяблик протестант• 20 мая 2025
Показує адекватно. І після лікування показує вищий.
вре_Динка• 20 мая 2025
Так, у мене понижений (
автор Вишня на торті • 20 мая 2025
Ответ дляЗяблик протестант
А по відчуттям, вам краще стало? Щось змінилось (добавилась енергія, можливо ще якісь зміни?)
автор Вишня на торті • 20 мая 2025
Ответ дляПліткарка
Не знаю, раніше за нього взагалі ніхто не знав
Леннон_Жив!• 20 мая 2025
В мене низький віт Д і феритин. П´ю, підвищується, але на самопочуття не впливає, сил не додається.
Зяблик протестант• 20 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
Так, значне покращення через 5 днів. Саме енергія і ясність розуму, бо повзала як сонна муха і думала, що у мене вже старечі зміни в голові, реально злякалася.
Зяблик протестант• 20 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
Ну так і жили, засиралися в квартирах, сварилися з оточуючими, все списували на лінь і поганий характер.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 мая 2025
Пью на постоянной основе и Д3, и магний. Особых изменений не чувствую. Кто знает, как бы было без них.
Lacrimo• 20 мая 2025
Повторний перелом у малого, кальцій підвищений, несильно. Д3 нижче норми, але не дивно після зими з такою весною як у нас((. Повторно не здавали, але самопочуття покращилось, сили, візуально лице свіжіше. Любить ці таблетки жувати особливо.
Тумба-юмба• 20 мая 2025
Ответ дляLacrimo
Який приймали ?
Пліткарка• 20 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
’раньше’ это когда?
Lacrimo• 20 мая 2025
Приймаємо олідетрим 1000 .
автор Вишня на торті • 20 мая 2025
Ответ дляЗяблик протестант
От і я так, наче мертва, нічого не хочу, задишка, тільки лежити
Телячі ніжноСті• 20 мая 2025
Думаю,що да.Хоча я і не здавала.