Перша леді колгоспу• 20 мая в 21:00

Дитина часто хворіє

Мамулі, у кого дітки часто хворіючі і Ви разом з ними перехворіваєте, як виходили з цих кіл пекла😵? моєму вже їти в школу, а він все ніяк не адаптується, тиждень в саду і вже нове ГРВІ і я слідом за ним, незалежно від сезону. Превенар вже 2 дози є, ставили в 4 і 5, і в 6 ще поставлю 3тю. Паразитів нема, безлактозна дієта, активні прогулянки, вибірковий в їжі, але базове все їсть, аденоїди видалені ще в 4 роки, заново не наросли, взимку перевіряли. Хворіємо з ускладненнями, йому ставлять діагноз Синусит (затяжні зелені соплі) мені Гайморит. Дитячі колективи відвідує з 3,3 років, а воз і нині там((((
Простецкая• 20 мая в 21:02
Тоже такое началось после удаления аденоидов. Пока решения проблемы нет. Только я не каждый раз цепляю от него. Наверно через раз
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:05
Ответ дляПростецкая
У мого після видалення хоча б отіти припинилися, але сінусіти це жесть , в квітні місяць з АБ не могли вилікувати ніс
СережкинаЯ• 20 мая в 21:08
Нащо йому в школу в 6 з постійними хворобами?
любименькая• 20 мая в 21:09
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вы б не прививки кололи, а на все лето на море вывезли ребенка или, хотя бы, в сосновый лес
ЛісАпетная• 20 мая в 21:09
З віком ситуація трохи виправиться. Можливо, і не зовсім, та буде краще. Просто чекайте.
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:10
Ответ дляСережкинаЯ
На перше вересня буде 6,9, він вже читає пише, рахує, йому вже нудно буде на уроках
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:13
Ответ длялюбименькая
У Вас теж часто хворів і море допомогло?
любименькая• 20 мая в 21:15
Ответ дляПерша леді колгоспу
Нет,я- врач
Лепетун• 20 мая в 21:15
Ви бакпосів з носа робили? Чи просто так пили антибіотики?
Напланетянка• 20 мая в 21:15
Так превенар 1 прививка ставится после 2 лет ? Что вам ставили ?
любименькая• 20 мая в 21:16
Ответ дляЛепетун
Не умничайте, никто не ждёт посев, если ребенок болен, превентивно назначают
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:17
Я консультувалась з 3 лікарями, всі сказали ставте ще, Превенар 13
Лепетун• 20 мая в 21:19
Ответ длялюбименькая
Ви нормальні? Де я написала що чекати треба? Я уточнюю у автора чи антибіотики призначали по конкретному аналізу, можливо просто так лікар призначив, а бактерія до цього антибіотику не чутлива, не? Так соображати не пробували? Це хто умнічає?
любименькая• 20 мая в 21:21
Ответ дляЛепетун
Это вы не врач, поэтому ерунду т пишите,если заболел ребёнок , его лечить сейчас надо а не ждать бакпосев 10 дней, так понятно или опять мимо?
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:22
Ответ дляЛепетун
Іноді встигали зробити, іноді ні, назначали по симптомам і огляду, перепровіряла назначене у сімейного лором і навпаки
любименькая• 20 мая в 21:22
Ответ дляЛепетун
И никто АБ по анализу не назначает, и ´просто так ’ не назначают, смотрят всю клиническую картину
Я така бойова• 20 мая в 21:23
Алергія є? Перевіряли?
Пишу те, що допомогло моїй дитині, призначав педіатр в аналогічний ситуації.
Зранку дозу субаліна (той субалиін, що в склі йде). На ніч - бактобліс. І так місяць.
Моїй дитині допомогло. Принаймні хворіє раз на місяць і легше захворювання проходять. Періодично повторюю цей курс.
Перший клас все одно діти хворіють, у нас по пів-класу відразу
Лепетун• 20 мая в 21:24
Ответ длялюбименькая
Мімо,себе полікуйте. Бакпосів можна здати не обов´язково в період хвороби, а між ними , дізнатися що за хронічна бактерія там сидить, що так часто активується. Ви лікар? Лор?
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:24
Ответ длялюбименькая
Дівчата не сваріться бо я у стані відчаю з цими хворобами, хочеться світло побачити в кінці тунелю
любименькая• 20 мая в 21:25
Ответ дляЛепетун
Бак посев бесполезно сдавать не в период обострения, это очередной ваш бред
Щастя-здоровля• 20 мая в 21:26
Бакпосев на стафилоккок сдавали?
любименькая• 20 мая в 21:26
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ніяких сварок, просто людина необізнана дає хибні поради, ви маєте знати це і не звертати уваги
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:32
Ответ дляЯ така бойова
Алергія є? Перевіряли?
Дякую 🙏 Перевіряли, імуноглобулін Е в нормі, про Субалін не чула, почитаю, попитаю, а на Бактоблісі був всю зиму, 90 діб, горло рідше запалювалось і червоніло
Лепетун• 20 мая в 21:33
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я б Вам радила зробити в будь-який час бакпосів, мені здається що є така бактерія, яку не можете ніяк вивести, бо вона не реагує на антибіотики. Можливо, не в одній лабораторії. Лабораторія не вишукує всі існуючі бактерії в мазку, а лише певний перелік, який зазначають в описі. Тобто, наприклад, діла шукає одні бактерії, сінево трохи інші. Тому якщо ви здаєте в Ділі, і пише що нічого не знайдено - це не означає, що немає нічого.Це лише означає, що з тих орієнтовно 13 бактерій, які вони шукають - немає ніякої. Але може бути зовсім інша, яку вони навіть не шукають. Як от наприклад, нам лікар колись при такому сказала здати окремий аналіз - мазок на бета -гемолітичний стрептокок , якого в загальному переліку усіх наших лабораторій не було. Він здається окремим мазком і то не скрізь його роблять.
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:34
Ответ дляЩастя-здоровля
Бакпосев на стафилоккок сдавали?
Ні, і не назначив ніхто
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 21:36
Ответ дляЛепетун
Я в шоці, не чула навіть про таке, дякую🙏
Доктор Варвар• 20 мая в 21:45
Автор, у меня такой же ребенок. Пока тоже не знаю, что делать. Я сама в детстве была таким же постоянно болеющим ребенком, которому не помогло удаление аденоидов. Единственное, что помогало - это море минимум на месяц. Мои родители возили меня в Крым, в не туристическое место, и мы снимали там на месяц жилье на побережье, с жуткими условиями без комфорта, но очень дёшево. И только море мне помогало меньше болеть. Как я могла бы сейчас организовать такое для своего ребенка, не представляю.
Лепетун• 20 мая в 22:02
Ответ дляПерша леді колгоспу
В ідеалі здайте саме під час хвороби - титри будуть вище, легше знайти. Але це не означає, що чекати результати аналізу, якщо лікар каже терміново пити антибіотики. Але просто Ви будете знати, що саме таке хронічне у дитини сидить, що викликає постійні повтори хвороби. Просто мазок зробіть перед початком прийому антибіотику. На які саме бактерії - уточніть у грамотного лора.
Щодо моря - дійсно, багато відгуків хороших, що діти менше хворіють. Я максимально на 14 днів возила, до початку повномасштабного вторгнення. Не дуже помічала різницю, але мені казали що то мало, хоча б місяць треба. Але в школу пішли всеодно. В школі дитина перебуває менше часу, ніж в садочку, в школі вони не так тісно контактують один з одним (як то в садочку - іграшки спільні, хтось облизав, хтось потім взяв до рук, і руки в рот...з кружки чужої попити теж як варіант...ну і всяке таке інше). Тому я не думаю, шо в школі буде те саме, що в садочку. Ну і дитина старше буде, імунітет міцнішатиме щороку
Ядвига Юсьлегко• 20 мая в 22:03
Ответ дляДоктор Варвар
У меня дочка тоже много болеет, да и я вместе с ней каждый месяц…Так же думаю о море последнее время. Но куда сейчас поедешь у нас ? В Одессу разве что. Да и то, на свой страх и риск…Да и с такими ценами + работа , хорошо бы дней на 10 попасть…
автор Перша леді колгоспу • 20 мая в 22:07
Ответ дляЛепетун
Ох, у мого школа повного дня буде, до 17.00, + в тому що вся група перейде гуртом в 1 клас, тобто бацили вже всі знайомі, але якщо все так і буде без поліпшення доведеться забирати