Нашли в капусте• Изменено 21 мая 2025
Як виключити підозру на гепатит? Дитина, 11 років
Очі наче не жовті. Блює, болить живіт, немає сил, морозить
Нафаня Маня• 21 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Швидка розбереться потрібно їм їхати чи ні. Можливо і по телефону щось порадять. Але я знаю, що на болі в животі і рвоту приїжджають. Одного разу я з малою поїхала в приватну клініку, то нам звідти викликали швидку і відправили в стаціонар. Приватні теж перестраховуються, бо не ясно чи то ротавірус, чи апендицит, чи ще щось
явщо болі не прямо нестерпні то треба їхати самостфйно в лікарню і не перегружати шви дку
а от зателефонувати в швидку можла завждиі вони направлять далі
Нашли в капусте
• 21 мая 2025
Ответ дляНафаня Маня
сдать анализ, не?
Щойно здали. 4 доби чекати результат...
Просто каралева• 21 мая 2025
Ответ дляНашли в капусте
Щойно здали. 4 доби чекати результат...
Вы странная. А если аппендицит? Почему не показать ребенка врачу?
Кнопкотиць• 21 мая 2025
Напишите педиатру, такси и по живой очереди типа по скорой на осмотр. Оак и печёночный пробы можно сдать. Про гепА писали на отрадном. Выздоравливайте
Нашли в капусте
• 21 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
Так, поїдемо. Зараз по роботі буде зустріч на пів години, і рушаємо до чергового лікаря
Нашли в капусте
• 21 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
Сьогодні у педіатра грудничковий день, підемо до чергового лікаря
Нашли в капусте
• 21 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
Дякую
Кнопкотиць• 21 мая 2025
Ответ дляНашли в капусте
Удачно вам сходить, полегче диагноз и поправится побыстрее!
Ентеросгель от отравления или кишечногл гриппа даю, отпаиваю
Нашли в капусте
• 21 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
Дякую!
Гага Газу• 21 мая 2025
Ответ дляЮпитерная
это болезнь грязных рук
Гепатит А - так. Я так і написала)
Гага Газу• 21 мая 2025
Ответ дляКумедна
я хворіла у дитинстві гепатитом А, привезла з лагерю, тошноти та блювоти не було, тільки температура не спадала днів 5, потім начала боліти печінка, більше ніяких симптомів не було.
В мене було все, як в дитини автора. У всіх по-різному буває. В палаті зі мною дівчинка лежала - її взагалі нічого не турбувало, тільки жовті склери і темна сеча
Снегурочко• 21 мая 2025
Ответ дляНафаня Маня
Так я ж і кажу, з болями в животі + рвота приїжджають завжди, і завжди везуть в хірургію щоб виключити апендицит, а далі уже чи у відділення в стаціонар чи в поліклініку скеровують
Нашли в капусте
• 26 мая 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Автор, як дитина?
Дякую! Все добре. Ацетон був дуже високий, збільшена підшлункова. Зараз лікуємося + дієта