Нашли в капусте• Изменено 21 мая в 10:17
Як виключити підозру на гепатит? Дитина, 11 років
Очі наче не жовті. Блює, болить живіт, немає сил, морозить
Нафаня Маня• 21 мая в 11:23
Ответ дляСнегурочко
Швидка розбереться потрібно їм їхати чи ні. Можливо і по телефону щось порадять. Але я знаю, що на болі в животі і рвоту приїжджають. Одного разу я з малою поїхала в приватну клініку, то нам звідти викликали швидку і відправили в стаціонар. Приватні теж перестраховуються, бо не ясно чи то ротавірус, чи апендицит, чи ще щось
явщо болі не прямо нестерпні то треба їхати самостфйно в лікарню і не перегружати шви дку
а от зателефонувати в швидку можла завждиі вони направлять далі
Нашли в капусте
• 21 мая в 11:35
Ответ дляНафаня Маня
сдать анализ, не?
Щойно здали. 4 доби чекати результат...
Просто каралева• 21 мая в 11:38
Ответ дляНашли в капусте
Щойно здали. 4 доби чекати результат...
Вы странная. А если аппендицит? Почему не показать ребенка врачу?
Кнопкотиць• 21 мая в 11:38
Напишите педиатру, такси и по живой очереди типа по скорой на осмотр. Оак и печёночный пробы можно сдать. Про гепА писали на отрадном. Выздоравливайте
Нашли в капусте
• 21 мая в 11:38
Ответ дляПросто каралева
Так, поїдемо. Зараз по роботі буде зустріч на пів години, і рушаємо до чергового лікаря
Нашли в капусте
• 21 мая в 11:39
Ответ дляКнопкотиць
Сьогодні у педіатра грудничковий день, підемо до чергового лікаря
Нашли в капусте
• 21 мая в 11:39
Ответ дляКнопкотиць
Дякую
Кнопкотиць• 21 мая в 11:40
Ответ дляНашли в капусте
Удачно вам сходить, полегче диагноз и поправится побыстрее!
Ентеросгель от отравления или кишечногл гриппа даю, отпаиваю
Нашли в капусте
• 21 мая в 11:41
Ответ дляКнопкотиць
Дякую!
Гага Газу• 21 мая в 11:43
Ответ дляЮпитерная
это болезнь грязных рук
Гепатит А - так. Я так і написала)
Гага Газу• 21 мая в 11:47
Ответ дляКумедна
я хворіла у дитинстві гепатитом А, привезла з лагерю, тошноти та блювоти не було, тільки температура не спадала днів 5, потім начала боліти печінка, більше ніяких симптомів не було.
В мене було все, як в дитини автора. У всіх по-різному буває. В палаті зі мною дівчинка лежала - її взагалі нічого не турбувало, тільки жовті склери і темна сеча
Снегурочко• 21 мая в 12:56
Ответ дляНафаня Маня
Так я ж і кажу, з болями в животі + рвота приїжджають завжди, і завжди везуть в хірургію щоб виключити апендицит, а далі уже чи у відділення в стаціонар чи в поліклініку скеровують
Нашли в капусте
• 26 мая в 20:10
Ответ дляТушьмушьнюшь
Автор, як дитина?
Дякую! Все добре. Ацетон був дуже високий, збільшена підшлункова. Зараз лікуємося + дієта