Матусі, цікавить таке питання: чи є різниця між літнім варіантом прогулянуового візочка і всесезонним?
Розглядаємо Anex Air-Z, але єдине що бентежить це те що вона поціновується як літня.
Також розглядаю Caybex Melio, але ціна там трохи вища 🫣
у кого є досвід з прогулянковими візочками, поділяться своїм досвідом.
У виборі для мене важливо щоб було положення обличчям до мами, можливість встановлення автокрісла, а також щоб був легкий, бо живемо на 4му поверсі без ліфту і чоловік часто допізна на роботі, тож я тягаю туди сюди сама і візочок і дитину 😔
Аноним Советчик• 21 мая 2025
Сравнивать Анекс и Сайбекс - как жигули с мерседесом. Есть возможность купить Сайбекс - берите.
вентиляторная• 21 мая 2025
А що означає прогулянковий візочок? Візочок для прогулянок? Бувають візочки для поїздок по справах?
Аноним Советчик• 21 мая 2025
Ответ длявентиляторная
Бывают коляски-люльки, 2 в 1, 3 в 1 и просто прогулочные. Шутка у вас так себе - не очень
Бриджит_Фрикандо• 21 мая 2025
Прикольно. Дитині 15 років. Жодної знайомої назви коляски. І пост наче для реклами. Бо про вік дитини, чи коли вона народиться жодного слова. А це важливіша інформація для вибору коляски.
Ответ дляБриджит_Фрикандо
ви взагалі не в темі 😂😂😂 є люлька для дитини від 0 до 6 місяців, а прогулянковий візочок з положенням сидячи від 6 місяців
Ответ дляАноним Советчик
питання не про сайбекс чи анекс, а чи є якась різниця між візочками в описі яких написано «все сезонний» і «літній»
в чи може є інші фірми візочків, які б підійшли під мої потреби
Аноним Советчик• 21 мая 2025
Ответ дляDariaBonda
Нет, большой разницы не будет.
Бриджит_Фрикандо• 21 мая 2025
Ответ дляDariaBonda
Ну якщо 15 років тому назад були прогулки з 0 місяців, то вони і зараз є. А прогулянки від 6 місяців дуже різні. Бо в деякі коляски, особливо легкі, крупні діти не поміщаються. То як можна питати про прогулянку, тим паче легку без віку дитини?
Бриджит_Фрикандо• 21 мая 2025
Ответ дляDariaBonda
Ще уважно дивіться на прогулянку в лежачому стані. Якщо ви будете вигулювати сплячу дитину, то зручніше коли найнижчий рівень це плоскість, без кута. Якщо тільки полусидячі для дитини від 6 місяців, , то кут нахилу неважливо.
Бриджит_Фрикандо• 21 мая 2025
Ответ дляDariaBonda
Всесезонна с закритою люлькою-корзиною. Це якщо дитина взимку буде спати навулиці. Якщо коляска літня, то докупається чохол зимовий як спальник на санки. Вони бувають разом з рукавичками для мами щоб триматись взимку за холодну ручку коляски.
Ширина люльки внутрішня частина Anex Air-Z всього 34 см. Подумайте чи влізе туди дитина в камбенізоні і в спальнику, чи в чехлі для ніг. Може статись що не влізе. Тому вона літня.
Ответ дляБриджит_Фрикандо
йдіть собі далі!!! в ваших коментарях абсолютно немає ніякої цінності! сучасні мами мене зрозуміли!