Я_канеша_извиняюсь• 21 мая в 11:09

Я ще застала ті часи коли чоловіком жлобом бути соромно

Якщо б в 2000 хтось заїкнувся поділити чек пополам - до нього бивіднеслись як до гея.
Чоловіки тоді ще приводили дружину в свій дім.
Тоді чоловік якщо утримував сім´ю був ого го!
Не пощастило нашим донькам.
Цирк на дроті• 21 мая в 11:21
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Мене лякає що були пополамщиком вже не соромно
Так і чоловіку мити попи немовлятам, займатися побутом і навіть ходити на батьківські збори також стало не соромно. Ви проти?
Эскиз бесконечности• 21 мая в 11:21
Ответ дляГаля із Дарниці
Удалено администрацией...
Сто процентов. И чем больше у человека претензий к окружающим, тем больше проблем у него самого.
автор Я_канеша_извиняюсь • 21 мая в 11:21
Ответ дляОдинРазНадетое
так афтору 20)))
З якої радості, якщо я написала що пам´ятаю ’ ті часи’
автор Я_канеша_извиняюсь • 21 мая в 11:22
Ответ дляОдинРазНадетое
это называлось нетрудовые доходы)..молитесь что не посадили)..хотя о чем я вам?))
Так! Не трудові. Хоча трудився дуже багато
автор Я_канеша_извиняюсь • 21 мая в 11:23
Ответ дляЦирк на дроті
Я вже 15 років ходжу на батьківські збори. Тат не бачила
Телефон Рубика• 21 мая в 11:23
Ответ дляэнциклопУдия
Якщо слідувати вашій логіці, то ті чоловіки вже батьки, забезпечать доньок
А Вашій логіці, якщо слідувати, то щоб що? Доньки нормальных чоловіків утримували жлоба,’ пополамщика’?
Бавовна• 21 мая в 11:23
Ответ дляТут надолго
А вона тихенько мила посуд на кухні...
Я работаю и неплохо зарабатываю . Посуду моет посудомойка , они и в 2000х были. Семью обеспечивает муж
Цирк на дроті• 21 мая в 11:24
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Але вони є і досить багато
Женщинас• 21 мая в 11:24
То ти ще з 2000-х в дівках лазиш?
Тапер тобі треба за них платити щоб вони прийшли до тебе
Попельшка• 21 мая в 11:24
Автор! Все разные. И тогда, и сейчас. Были и тогда жлобы. Я пришла к мужу в квартиру. И это не отменяло того, что он жлоб. Все покупала я, соответственно и зарабатывала я намного больше. Он боялся перетрудиться. Развелась. Сейчас замужем за другим мужчиной, щедрым
Первоклашка Я• 21 мая в 11:24
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Удалено администрацией...
Вірно, авторе. Приймаками їх називали. Але зараз це норма, чоловікам теперішнім навіть не відоме вже це слово, а більшості - звичайна норма.
Сундучок с каникулами• 21 мая в 11:25
то чому не сина народжували?? видавали б на гора до тих пір, поки б МУЖИК не народився.
автор Я_канеша_извиняюсь • 21 мая в 11:25
Ответ дляЖенщинас
То ти ще з 2000-х в дівках лазиш?
Ні, я ухватила останнього щедрого чоловіка
автор Я_канеша_извиняюсь • 21 мая в 11:26
Ответ дляСундучок с каникулами
Не зрозуміла питання? Нащо мені потрібно хлопців народжувати?
Женщинас• 21 мая в 11:28
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
І при чоловіку по кабаках з любовниками шляєшся?
Море_море_я_скучаю• 21 мая в 11:28
Я застала еще те часы, когда выходцы из 90-х были молоды. Чтобы их девушка работала это вообще позор был. А вы про счет разделить))
Но это другое время и другие мужчины.
Сейчас никто не хочет работать. Потому с тебя половина и с нее половина.
Гірчинка• 21 мая в 11:29
Ответ дляАноним с кешбеком
я не знаю откуда находятся такие мужчины что чек просят пополам
я 1993 года
ходила на свидание - всегда парень угощал или сам покупал билеты в кино
Даже после развода - мне было 29
Ходила на свидание - никогда не платила
Точнее мужчины даже не намекали на это
Якби ви були б 2000- 2005 року народження, то й знали, що це наразі такий тренд та вектор у відносинах молоді. Як у Європі
Тундиринда• 21 мая в 11:29
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Можливо тому що молодь зараз живе сожитєльством.
І про те що пара розійшлась статистика не знає
Надивилась молодь на наші ’правильні’ шлюби )
Мальдивирую• 21 мая в 11:30
Я ще застала ті часи коли жінки працювали разом з чоловіками і забезпечення родини було спільною справою. Мало хто сидів в когось на шиї, лише хворі люди. Зараз також жінки не хочуть бути залежними і це чудово.
Тундиринда• 21 мая в 11:30
Ответ дляНога на ногу
автор, вы правы, не помню я тогда пополамщиков, если зовет на свидание, то и кружит. Сейчас вообще мужик обмельчал и перевелся.
Жінки сильно рвонули вперед.
Тут надолго• 21 мая в 11:31
Ответ дляБавовна
Ми ж не ваш конкретний випадок обговорюємо. Класична схема, він привів їх до себе в сім´ю. Він працює, вона веде побут з свекрухою
Дама с заначкой• 21 мая в 11:32
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Удалено администрацией...
А если женщина приходила в квартиру мужа то приймачка или наймычка?
Вы с какого года/столетия ?)
Дюйм оф о4ка• 21 мая в 11:32
’Як до гея’ вы сама толерантность, автор. Как к геям относятся ?
Аноним с кешбеком• 21 мая в 11:34
Ответ дляГірчинка
ну у каждой есть выбор
только парень начал такую дичь говорить - сразу пока пока
энциклопУдия• 21 мая в 11:34
Ответ дляТелефон Рубика
Ні. По моїй логіці, з такою базою, як хороша освіта і житло, можна знайти норм чоловіка, а не погоджуватись на пополамщика
Мальдивирую• 21 мая в 11:35
Ответ дляТут надолго
Це не класична схема. В моєму оточенні немає жодного випадку, я таких не знаю, щоб жінки жили зі свекрухами. На квартирах або власне житло. Я дитина радянського союзу ще. Частіше можна зустріти варіант, чоловіки з тещами.
Бавовна• 21 мая в 11:37
Ответ дляТут надолго
Почему вы называете это классическая схема? Никто в моем окружении не жил с родителями
Мальдивирую• 21 мая в 11:38
Ответ дляБавовна
От і я про це. Всі сепаруються. До батьків йдуть лише у випадку старості або хвороби.
З родзинкою• 21 мая в 11:40
А я -коли з 18 років створювали шлюби і обоє обов*язково працювати.
Шампанське за 5 рублів в барі-ого-го,яка розкіш!
Телефон Рубика• 21 мая в 11:40
Ответ дляэнциклопУдия
Так автор і пише, що зараз це велика рідкість.