Дюагональ• 21 мая в 15:27

Как вы едете в Болгарию -через агентство, пакетный тур, или

сами бронируете через букинг отель/пансионат и добираетесь сами регулярными рейсами? Как удобнее?
Десь так, але...• 21 мая в 15:33
Завжди дивлюся, як мені дешевше, але і комфорт враховую. Питаю в тур фірмі, потім сама шукаю, прораховую.В цьому році мені у Грецію вигідніше з тур фірмою, бо є і трансфер, і готель той що вибрала на букінгу у фірмі дешевше. Ну і квитки на літак, я по тій ціні не знайшла..
А в тому році мені Чорногорія дешевше обішлась без тур фірми. Болгарія по тур фірмі, бо чухати автобусом півтори дні, то не моє, а квитки і готель були дешевші, ніж я дивилась, по своєму смаку.
КарамбОлька• 21 мая в 15:42
Їду через агенство. Бронювала в грудні.
Просериарила молодость• 21 мая в 15:44
Через агенство. Меня забрали с определенной точки и привезли под отель. Не надо ломать голову, выискивать автобусы, стыковки
Залатавая• 21 мая в 16:08
Никакие море вообще,не ездим туда
Хропочка з гривкою• 21 мая в 16:08
Не їду
Mavka17• 23 мая в 21:35
В этом году мониторила разные варианты,города и отели - через турагентство вышло ощутимо дешевле. Весь тур с проездом и страховкой почти столько же сколько только один отель посчитал букинг