Небалувана Галя• 23 июня в 22:15

Хто їздив в Болгарію. Скільки їхати від румунського кордону до Болгарії?

Скільки приблизно у вас зайняла дорога від проходження румунського кордону до Болгарії?
Чумачечая_• 23 июня в 22:22
Так зависит же, какой дорогий собираетесь ехать… вариантов несколько

Шалена невинність• 23 июня в 22:26
По разному может быть. Они бывают тянут время, бывает несутся, чтоб подстроиться под время прибытия. По опыту прошлой поездки в 12 ночи прошли границу, и в 9 утра были в Варне.
Если вы автомобилем, то вам удобнее будет по Гугл картам посмотреть, там указывается примерное время маршрута.
Гореотума• 23 июня в 22:30
Ответ дляШалена невинність
В 24 році їздили. Виїхали з Луцька о 6 ранку, а до Сонячного берега прибули наступного дня о 16 год. Довго кордон проходили. Мені здається десь о 01:30 румунський кордон пройшли. Дуже важко добирались
автор Небалувана Галя • 23 июня в 22:31
Ответ дляЧумачечая_
Через Чернівці
Шалена невинність• 23 июня в 22:32
Ответ дляГореотума
Мы так в 2023 добирались. Выезжали из Киева в 7 утра, ночью прошли границу (8часов стояли, просто стояли все автобусы, никого не пропускали), в Золотых песках были в час дня.
автор Небалувана Галя • 23 июня в 22:33
Ответ дляГореотума
Ми з Києва, то буде ще довше(
Можу брикнути• 23 июня в 22:33
Автор, вы думаете из любой точки румынской границы одинаково ехать до любой точки Болгарии? Мы ж не знаем, вы откуда и куда собираетесь
автор Небалувана Галя • 23 июня в 22:34
Ответ дляШалена невинність
Під час проходження кордону можна було вийти з автобусу чи ви 8 годин були без туалету?
автор Небалувана Галя • 23 июня в 22:35
Ответ дляМожу брикнути
Я ж приблизно. З Києва через Чернівці до Сонячного берегу. Просто хотілось зрозуміти годин 10-15 після кордону приблизно

Гореотума• 23 июня в 22:40
Ответ дляНебалувана Галя
Можна вийти
Можу брикнути• 23 июня в 22:44
Ответ дляНебалувана Галя
И еще часов 8-10 на самой границе учтите
автор Небалувана Галя • 23 июня в 22:47
Ответ дляМожу брикнути
Так, я розумію. Від Чернівців годин 20 мінімум виходить
наталья 71• 23 июня в 23:11
Через порубне чекали у черзі години 2-3, а потім їхали годин 12, зупинялися три рази на заправках
Шалена невинність• 24 июня в 00:38
Ответ дляНебалувана Галя
Не пропускали через границу, из автобуса выпускали конечно. Но представьте себе автобусов 15 одновременно, может больше, тысячи людей, которые одновременно пошли в туалет и в магазин. Автобусы все время были с заведенными двигателями, чтоб сохранить кондиционирование в салоне. На улице распеченый асфальт, выхлопные газы и горячий воздух от автобуса. Ну короче, некомфортно. Особенно от осознания, что не пропускали без причины. Просто так. Легковые проезжали, а группы стояли ждали ночи.
Сонечко• 24 июня в 07:19
2024 в 17 Одесса, в 7 утра пески. В2025 16:00 Одесса, в 11:00 Берег, в 2026 13:00 Одесса, в 12:00 Берег.
Разгуляшка• 24 июня в 08:14
Ответ дляНебалувана Галя
Через Чернівці
Минулого року виїхали о 12 дня з Чернівців, кордон Красноільськ, години 3-4, і десь о 7-й були в Соняний Берег.
Разгуляшка• 24 июня в 08:14
Ответ дляНебалувана Галя
Можна
Разгуляшка• 24 июня в 08:16
Ответ дляНебалувана Галя
Та ні, з Порубного годин за 12 можна доїхати від Румунів, але ще дивлячись куди, зазвичай починають висаджувати в Золотих пісках, вони на початку узбережжя з нашої сторони.
автор Небалувана Галя • 24 июня в 09:54
Ответ дляРазгуляшка
То я з проходження кордону порахувала) їдемо в Сонячний берег, це трохи далі

Гопница-Советчица• 24 июня в 10:02
Ответ дляНебалувана Галя
Через Чернівці набагато довше. Минулого року їхали через Чернівці, вийшло 30 годин з Києва, це без великих затримок, кордон 5 годин. Цього року через Одесу, але не через паром, а через Рені. Так набагато зручніше і швидше. Туди 25 годин, назад 24 години. З Києва автобусом. По відстані від Рені-Галац десь 450 км до сонячного Берега, з зупинками це годин 10
Разгуляшка• 24 июня в 10:23
Ответ дляНебалувана Галя
Я вам вище відповіла про Сонячний Берег теж.) З Чернівців виїхали о 12 й дня на ППК Красноїлськ, там були десь біля 14-ї, о 17-й -18-й в´їхали в Румунію, о 7й ранку були в Сонячному Березі, рахуйте.
автор Небалувана Галя • 24 июня в 10:23
Ответ дляГопница-Советчица
Я боюсь через Одесу, тому бронювала Чернівці.
Гопница-Советчица• 24 июня в 13:48
Ответ дляНебалувана Галя
В Одесу автобуси не заїжджають, вони їдуть по обʼїзній дорозі, зупиняються тільки 1 раз на заправці. Я минулого року теж через Чернівці їздила, дуже довго. Цього року через Одесу спробувала, тепер тільки так буду їздити. На румунському кордоні через Чернівці автобуси зараз стоять по 10-15-20 годин
автор Небалувана Галя • 24 июня в 13:53
Ответ дляГопница-Советчица
Через Одесу теж як повезе. У мене брат їздив минулого тижня через Одесу, то теж попав на 7 годин, а назад дуже швидко, не чекали майже..
Гопница-Советчица• 24 июня в 18:13
Ответ дляНебалувана Галя
Через Одесу зараз довго їхати, якщо через паром. Там можна стояти і 10 годин, і більше. Через Рені менше по часу, не всі хочуть туди їхати, треба проходити кордон і з Молдовою і з Румунією, але по часу визволить швидко