Мамина квіточка• 21 мая в 17:41

Я просто обслуга((((

Була у мене кішка, 18 років, вона була прям МОЯ. Після неї довго шукала таку саму, знайшла, купила, ……. і вона мене навіть за додаткового хазяїна не приймає, я просто обслуга. Від чоловіка не відходить. Зараз він в командировці, ось…. прийшла, посиділа 5 хвилин і пішла на ліжко, де чоловік спить зазвичай.
І що з нею робити?
Капризуля• 21 мая в 17:41
Любить и тискать
автор Мамина квіточка • 21 мая в 17:42
Ответ дляКапризуля
Любить и тискать
Моє кохання без відповіді
_Helenn_• 21 мая в 17:42
Британка?
Шукаю стакан• 21 мая в 17:43
Ответ дляМамина квіточка
Моє кохання без відповіді
Ви - третій зайвий.
Збирайте чемодани і на вихід
автор Мамина квіточка • 21 мая в 17:43
Ответ для_Helenn_
Британка?
Ні, метіс
Капризуля• 21 мая в 17:43
Ответ дляМамина квіточка
Моє кохання без відповіді
Это нормально, коты для того, чтобы отдавать, а не получать. Морда красивенная.
Крим мій• 21 мая в 17:43
а у нас кот повадился шипеть и кидаться на старшего сына (подросток) во время семейного обеда. Вот садимся все за стол, он прыгает к нему на колени, начинает шипеть и драться.
Вот что это? Именно во время обеда, когда все вместе садятся за стол. Причем содержимое тарелок его не очень интересует
Mira-a102• 21 мая в 17:43
Вам заняться нечем?
_Helenn_• 21 мая в 17:44
Ответ дляМамина квіточка
Ні, метіс
У нас британка жила. Абсолютно не контактна кішка. Так все життя сама по собі і прожила.
Фиона Шрековна• 21 мая в 17:44
Не знаю. Мій як собака, ходить за мною і в будинку, і на вулиці, на руки лізе. Ще розмовами достає, емоційний. Вважає, що я його розумію.
3@йk@• 21 мая в 17:46
Ответ дляКрим мій
Стілець його?
автор Мамина квіточка • 21 мая в 17:46
Ответ для_Helenn_
Чоловік може з нею робити що заманеться, з дочкою теж бігає, грає, а зі мною холод і ігонор
Фиона Шрековна• 21 мая в 17:46
Ответ дляКапризуля
Я б так не сказала.
Кукусикиииииии• 21 мая в 17:48
Ответ для_Helenn_
Моя компанійська, але мені й не треба, щоб на руки йшла) Вона завжди поряд - будильник, вкладальник спати і просто друг)
Не пириживай• 21 мая в 17:49
Ответ дляМамина квіточка
Моє кохання без відповіді
Квартира чия? Якщо ваша, покажіть їй документи. Якщо чоловіка то просто змиріться.
Мотористка• 21 мая в 17:50
Я так собі девона-рекса взяла, а він вибрав доньку, а я обслуга, навіть не запасний господар. Змирилася(
автор Мамина квіточка • 21 мая в 17:50
Ответ дляНе пириживай
50/50)))) чисто технічно вона може і живе чисто на тих його 50%))
Вельми шановна• 21 мая в 17:51
Мабуть, від самого початку чоловік її більше гладив?
Червона калина• 21 мая в 17:51
Ответ для_Helenn_
Моя максимально контактна.
автор Мамина квіточка • 21 мая в 17:54
Ответ дляВельми шановна
Їй було 4 місяця, я поїхала на 3 тижні, приїхала, вона подивилася на мене типу «ось де ти була ці 3 тижні, туди ти можеш і йти, а ми тут і без тебе норм жили»
Капризуля• 21 мая в 17:54
Ответ дляЧервона калина
Моя максимально контактна.
Ну что за облачко
ДелиВерка• 21 мая в 17:56
Ваша помилка в тому, що шукали схожу на вашу улюбленицю. І підсвідомо ви їх порівнюєте, нову не сприймаєте. Носіть в кишені вкусняшку і просто частіше пригощайте.... З часом вона вас теж полюбить. У нас у сім´ї була улюблениця, яку всі обожнювали, така розумниця, згоріла від онко. То нового кота взяли хлопчика і зовсім іншого, і то я порівнювала, він обрав доньку ... Потім коли привчала до дряпки хвалила і пригощала пастою зі стіка, на пальчику давала, просто як щось хороше робив - знов щось добреньке давала - тепер він завжди поряд зі мною, в очі заглядає, чекає зранку чемно поки прокинуся....
Куда_бежать• 21 мая в 18:03
Да уж. Это печально. Сочувствую.
Куда_бежать• 21 мая в 18:05
Ответ дляДелиВерка
У нас в семье всегда много животных - коты, собаки. Но мне не нужна их любовь, построенная на жратве. Это не настоящая любовь.
ДелиВерка• 21 мая в 18:06
Ответ дляКуда_бежать
Так то не жратва, а похвала, що розумничок, гарний, слухняний і тд....
АсобеннАя• 21 мая в 18:12
Ответ дляЧервона калина
Моя максимально контактна.
ой, булка какая сладкая!
ХикориДикори• 21 мая в 18:12
Детей-подростков у вас не было, я так понимаю 🤣🤣
Вельми шановна• 21 мая в 18:12
Ответ дляМамина квіточка
Лягайте біля неї, гладьте так, як їй подобається.
Моя от любить кусатися, граючись, стрибає на льоту та роздирає ноги. Але не можна ж встояти, щоб не чіпати її, тому ходжу подерта.
ХикориДикори• 21 мая в 18:13
Ответ дляМамина квіточка
На мене так діти дивляться коли кудись їду 😂
празники не помню• 21 мая в 18:13
Вам потрібна ще одна кішка, бажано з вулиці, вона буде вас дуже сильно любити