Жирафовое варьенье• 21 мая в 20:42

Какие профессии актуальны в ближайшем будущем? На кого стоит учиться?

Я не тону• 21 мая в 20:43
Строитель, психолог, архитектор
Лепетун• 21 мая в 20:43
Медик
Я матуся, мені можно• 21 мая в 20:44
люди будуть завжди хворіти.
людям завжди потрібен буде комфорт: вода, світло у будинку.
Мэри Попкинс• 21 мая в 20:44
Мой решил быть политиком.
Наша взяла• 21 мая в 20:45
Психіатр
Додекаэдр• 21 мая в 20:45
На инженера-ядерщика
Щедрик• 21 мая в 20:46
Психіатр, стоматолог, кухар, хірург, водій, будівельник, льотчик.
Наша взяла• 21 мая в 20:46
А взагалі то чим займатися все життя вибирають не тільки за актуальністю
Мне без сахара• 21 мая в 20:46
Реабілітолог.
Сусідський хлопець поступив в ін-т фізкультури на реабілітолога. Дуже цікаво розповідає.
ПробілНеПрацює• 21 мая в 20:50
к чему у вас есть тяга и в чем хотите развиваться
Пацелуйнитуда• 21 мая в 20:50
Простые всегда актуальны.
А если денежные,то здесь можно быть хорошим врачом,а можно бездарью.Отличный инженер-технолог,или бестолковый.
Так что тут дело непростое.
Щедрик• 21 мая в 20:50
Особливо військові льотчики, з розряду унікальних професій, будуть заробляти дуже непогано.
Щедрик• 21 мая в 20:53
Ответ дляПацелуйнитуда
Простые всегда актуальны.
Так что тут дело непростое.
Якщо інженери, в них є стеля, вище не стрибнеш. Керівник підприємства, навіть бездарь матиме більше. А такі існують.
Пацелуйнитуда• 21 мая в 20:56
Ответ дляЩедрик
Ні,в інженерів немає стелі.Тому що більшість директорів технологічних підприємств,це і є колишні інженери.
В нас,наприклад все керівництво,це колишні технологи,або подібні професії
Мелочунь• 21 мая в 20:57
То что делают руками. Психолога уже сейчас заменяют частично GPT.
Щедрик• 21 мая в 21:01
Ответ дляМелочунь
Психіатра поки що не замінять. Психіатрія, спілкування з психічно хворим і діагноз це складніший процес, ніж вислухати набір запитань, чи історій.
Мелочунь• 21 мая в 21:03
Ответ дляЩедрик
При чем тут психиатр? Это врач. Такой же как хирург или эндокринолог
короткопамятна• 21 мая в 21:03
Ответ дляЩедрик
Психиарт это уже медик, не каждый готов 10 лет положить на учебу
Мелочунь• 21 мая в 21:03
Ответ длякороткопамятна
Люди не понимают разницы
Щедрик• 21 мая в 21:05
Ответ дляМелочунь
Це до того, що не лише те, що роблять руками буде актуальне в майбутньому. Швидше, руки замінять роботи.
Щедрик• 21 мая в 21:05
Ответ дляМелочунь
Люди не понимают разницы
Люди дуже добре розуміють різницю.
Мелочунь• 21 мая в 21:09
Ответ дляЩедрик
Много роботов вы видите в больницах, на улицах? На производстве, это другое. Это не роботы, а целые комплексы заточены исключительно под одну две задачи. А вот творческие профессии, писатели художники, консультанты разного рода, уже заменяются. Психологи тоже.
Щедрик• 21 мая в 21:13
Ответ дляМелочунь
Зараз ще не бачу, в Україні їх очікувати ще рано. В нас виробництво взагалі загинається. Але мільйони їдуть за кордон. Там роботизація неминуча.
Невгамовна шахиня• 21 мая в 21:16
Ответ дляМне без сахара
Реабілітолог.
Да, физиотерапевты, реабилитологи, массажисты, вообще, все медики, всегда будут нужны
Аноним НаВсеГда• 21 мая в 22:05
Син займається професійно спортом,в майбутньому планує стати реабілітологом,думаю ця професія буде затребувана завжди
АгатаХристя• 21 мая в 22:57
Медики востребованы были и будут а также нужны инженеры и рабочие разные плиточники сантехники и тд