Шлях до зірок• 21 мая в 21:36

Чоловіка викрали ТЦК

Додому не відпускають,завезли в частину,вже майже тиждень там,щось пвдписав не каже толком що,каже пообіцяли що залишать в тилу в цій частині як обмежено придатного(проблеми з зором),він в це вірить,я ні(((сказали на наступному тижні присяга ,що далі ?в кого як було?може можна втікти якось?
котопёс• 21 мая в 22:21
Ответ дляПарасюха
Не знаю , що це означає, вибачте
90 бат 81 бригади
автор Шлях до зірок • 21 мая в 22:21
Ответ длякотопёс
’щось підписав’, наприклад
де в учебці (пардон, в ’розподільчий частині’) щось підписують?
Ну бо він нічого детально не каже,декілька слів по телефону і все,можливо його там залякали чи я незнаю
Чупокабра• 21 мая в 22:21
Ответ дляПарасюха
Ну в Краматорську нема чого «витримувати», це ж вам не Білогорівка
Та капець. Де я написала що не витримують в Краматорське. Не витримують на війні ідуть в сзч. Я до того що інший служить вже рік і був на нулі теж.
Парасюха• 21 мая в 22:21
Ответ длякотопёс
90 бат 81 бригади
Так, мій в цій бригаді. Підрозділ інший
Чупокабра• 21 мая в 22:23
Ответ дляУхахайкина
Тогда автору нужно пробовать искать варианты связаться с тцк, а не план побега обдумывать
Навіщо. Він вже в частині. Нехай сам там розбереться.
котопёс• 21 мая в 22:23
Ответ дляПарасюха
Так, мій в цій бригаді. Підрозділ інший
Апачі то дронщики
на Білогорівці теж вони є
знаю яке там пекло
Парасюха• 21 мая в 22:23
Ответ дляЧупокабра
Да всі різні - хтось три роки без відпусток витримує, хтось тікає, хтось в психлікарню їде… всяке є
Девальвация• 21 мая в 22:24
Ответ дляШлях до зірок
Это вам ещё везёт, что хоть что-то говорить может и звонит. Значит учебка ещё более менее.

Я многое могу рассказать, не хочу, мне гыдко от комментаторов
Клин_Кляйн• 21 мая в 22:25
Ответ дляБудьте так ласкаві
Покажіть
Кого?
Парасюха• 21 мая в 22:25
Ответ длякотопёс
Апачі то дронщики
на Білогорівці теж вони є
знаю яке там пекло
Мій хоч і пілот безпілотників, але слово апачі мені незнайоме)) вперше почула від вас.
А пекло там давно і безперервно
котопёс• 21 мая в 22:27
Ответ дляПарасюха
А пекло там давно і безперервно
ось їхній канал навіть
https://t.me/apachi_fpv/381
в мене там теж близька людина
Парасюха• 21 мая в 22:28
Ответ длякотопёс
ось їхній канал навіть
https://t.me/apachi_fpv/381
в мене там теж близька людина
Да канал мені не треба, звʼязок з чоловіком є
котопёс• 21 мая в 22:29
Ответ дляПарасюха
янгола-охоронця чоловікам і синам нашим
Парасюха• 21 мая в 22:31
Ответ длякотопёс
янгола-охоронця чоловікам і синам нашим
Дай Бог, щоб всі живі повернулися і неушкоджені
Советчица Года• 21 мая в 22:39
Правильно что не верите .Обещают одно ,а потом делают как им удобно
Молчунья• 21 мая в 22:39
Ответ дляШлях до зірок
Дівчата я не розумію,в якому світі ви живете,чи у вас чоловіків взагалі немає,що ви не вірите що зараз таке відбувається
Ладно, если похитили, значит требуют выкуп.
Угги в горошек• 21 мая в 22:42
там в одессе вчера мужик 5 часов просидел на дереве куда от тцк залез, пока его не сняли
Парасюха• 21 мая в 22:46
Ответ дляУгги в горошек
Герой
Так коти зазвичай роблять
Пацелуйнитуда• 21 мая в 22:46
Ответ дляМати драконів
Сьогодні на Порадниці День ТЦК
Вы, наверное, не в Украине, если вам забавно.
Дуняша• 21 мая в 22:49
Знакомый рассказывал что все это поставлено на поток, и неабыякий бизнес, есть расценки, я цифры не помню, сзч дешевле, он выбрал пакет с белым билетом, чтобы раз и надолго, очень дорого
Пацелуйнитуда• 21 мая в 22:50
Автор, сочувствую вам. Нужны деньги и толковый адвокат.
Забула що?• 21 мая в 22:52
Ответ дляМати драконів
Нєт! Вони - наші кітики і допомагають іншим кітикам, що на фронті
Ото тролінг високого рівня)
Пускаю бісики• 21 мая в 22:59
Він підписав добровільне. Сзч.
автор Шлях до зірок • 21 мая в 23:06
Ответ дляПускаю бісики
Він підписав добровільне. Сзч.
Це з частини так леко втікти?
Пускаю бісики• 21 мая в 23:09
Ответ дляДевальвация

То троли на зарплате. Или патриоты из Германии . Не обращайте внимания.
Яжбоматусяблін• 21 мая в 23:11
Ответ длякотопёс
у вас там ’розподільча частина’? де чоловік типу авторки
Це вас дивує?
Сортувальний центр ще називають. Є в кожному аеликому місті і райцентрі.
Яжбоматусяблін• 21 мая в 23:13
Ответ длякотопёс
розкажіть ще шось цікавого дружині військового
про ’розподільчі частини’
Тоді дивно, що ви не знаєте.
Біля мого будинку є такий ’сортувальний’ центр.
Звідти везуть в частини та усебки. Туди ж приїжджають ’покупці’ - чи ви теж не знаєте хто це?
Рожайтретьего• 21 мая в 23:18
Убегать? Можно. Но осторожно, планируя побег. Нужно уйти незаметно, переодеться в гражданку, придётся далеко пройти пешком, прежде чем можно будет безопасно вызвать такси или поймать попутку.
Далее. Допустим, он дома. Но ведь это СЗЧ. Это ответственность, его будут искать. Нужно будет жить по другому адресу, если он называл свой реальный, нужно будет сменить номер телефона, может ещё что. Вот эти все нюансы стоит продумать. Автор, держитесь.
Яжбоматусяблін• 21 мая в 23:22
Ответ длякотопёс
’щось підписав’, наприклад
Це говорить про єдине - ви з цим нащастя, не зтикнулась. То й не потрібно знати
Все автор вірно написала, тільки не знає як правильно називається. Так само і ви не знаєте, і багато присутніх теж. То й добре.
КапитанльнаЯ• 21 мая в 23:44
Ответ дляШлях до зірок
Давно він там?додому інколи відпускають,хоч на день?
він від вас далеко?
Якщо адекватний, можуть залишити в частині, в тилу теж людей бракує - мало хто хоче на 20тис йти