Залізна пані• 22 мая 2025
Кому,на вашу особисту думку личить зайва вага?
Просто болталка• 22 мая 2025
Котикам .
Та і людям є, яким гарно бути не худенькими. Не кажу про ожиріння , але з формами
постою_послушаю• 22 мая 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Ведмежатам)
Но даже им здоровьяона не прибавляет.
Никому, автор. Это самообман. Есть люди, симпатичные и с лишним весом, но без него они были бы ещё красивее
Бадабум• 22 мая 2025
Не ,ну есть симпатичные женщины ,которым небольшая полнота идёт. Мне не идёт. Кость тонкая :)
постою_послушаю• 22 мая 2025
Да, да лепите фейспалмы, только это ничего не изменит. Лишний вес он на то и ЛИШНИЙ, что без него лучше во всех аспектах
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Лишня ваша не пасує нікому абсолютно.
Але є люди які з лишньою вагою виглядають краще ніж інші товстушки
Залізна пані
• 22 мая 2025
Ответ дляпостою_послушаю
То не я.
Пишу з калідору• 22 мая 2025
Нікому. +Додаткове навантаженея на весь організм. Ні краси, ні здоровя
Кринжова баба• 22 мая 2025
Тим, у кого фізична праця .
Грузчики, прибиральниці .
Скільки ж сил потрібно мати, щоб чужі какахи на час прибирати чи тягарі двигати.
Грузчики, прибиральниці .
постою_послушаю• 22 мая 2025
Ответ дляКринжова баба
Тим, у кого фізична праця .
Грузчики, прибиральниці .
Так лишний вес только мешает в этом.
Бавовнятий Пупс• 22 мая 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Жирухи с вами не согласнны 🤣
Бавовнятий Пупс• 22 мая 2025
Ответ дляКринжова баба
Тим, у кого фізична праця .
Грузчики, прибиральниці .
Я уборщица. Вешу 55 кг)).
постою_послушаю• 22 мая 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Жирухи с вами не согласнны 🤣
Я жируха, поэтому точно знаю, что говорю
Дуболом• 22 мая 2025
Ответ дляКумася
Котусикам
Та де там на тих уродських розгодованих бегемотів без сліз дивитись не можна. Чогось недолугі господарі впевнені, що зайва вага школить лише людям, а котам вона ніби то на користь.
Кумася• 22 мая 2025
Ответ дляДуболом
Да ну про здоровье то понятно, что это очень вредно. Но их реально не портит, если брать чисто внешний вид)
Ядвига Юсьлегко• 22 мая 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Чому, про те, що у них є зайва вага, і вона дуууже шкідлива, 89% жінок дізналися тільки зараз? Чому це 50-60 років назад, жінка, яка важила 70-80 кг знала, що в неї все чудово? І раптом, мабуть співпадіння, у світі з´явилася армія тренерів, дієтологів, нутриціологів і прочої шелухи, яким треба годуватися.
Отжигающая• 22 мая 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
У вас перепутаны причины со следствием. Люди определенных профессий появляются из-за того что есть спрос на их услуги, а не из-за мирового заговора против полных людей
Отжигающая• 22 мая 2025
По вопросу автора. Просто вбейте в поисковике ’пышная красота’ - увидите что пользутся популярностью у мужчин. И ключевое там будет - молодость. С возрастом лишний вес не идет никому
Любви вам!• 22 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Да он и в молодости не идет никому. И добавляет 10 лет к любой молодости
Астоновитесь!• 22 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Лишня ваша не пасує нікому абсолютно.
Моя сусідка краще виглядає пишною, ніж худою. Я її бачила з 55 кг (зріст 170) і з 80. Повнішою вона гарніша. І здоровішою почувається. Але далі - вже занадто. Вона сама говорить, що для неї ідеальна вага 75 кг
Ядвига Юсьлегко• 22 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Звичайно. Але попит на них з´явився, чомусь, саме тоді, коли подіум заполонили жінки, одяг на яких створюють гомосексуальні чоловіки з їх мріями про плаский чоловічий живіт та субтильну хлопчикову фігуру. Попит на них з´явився, чомусь, коли патріархат почав просувати жіночу невидимість, ’чим тебе менше, тим краще’. Чомусь попит на них з´явився, коли стало ’не одним’ працювати руками. Дивно, наскільки у так багато голів в´їлося оце маркетингове лайно. Жир, це не зайвий шматок матерії на тілі, це майже повноцінний орган, який приймає участь у формуванні гормонів, то ж як і залишок його, так і недостача(а для жінки є нормою +25-30% жиру) для людського організму, а тим більш жіночого, є проблемою. Люди #банулися з тим РХП...
Ядвига Юсьлегко• 22 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Якщо вас цікавлять реальні смаки чоловіків, то зайдіть і подивіться на рейтинги в порнохаб. А не на згенеровані маркетологами інтернет ресурси.