Залізна пані• 22 мая 2025

Кому,на вашу особисту думку личить зайва вага?

Трактор Віка• 22 мая 2025
Від дуже тонких ніхто не в шоці крім них самих)
Отжигающая• 22 мая 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Якщо вас цікавлять реальні смаки чоловіків, то зайдіть і подивіться на рейтинги в порнохаб. А не на згенеровані маркетологами інтернет ресурси.
Десь бачила рейтинги тегів по країнах. Для України на першому місці ’мілфи’

Є ресурси, де люди (я так розумію переважно чоловіки) самі щось викладають. Наприклад https://joyreactor.cc/tag/разное/rating Це досить дивно, але окрім мемасиків, котиків, аніме та звичайної еротики там популярні пишні дівчата, та накачані жіночки. Повторюся, це звичайні чоловіки самі постять
Смурфик• 22 мая 2025
Рене Зеллвегер с лишними килограммами точно лучше выглядит, чем без. И Шакира с пышными формами мне нравилась больше.

Мне ещё Куин Латифа нравится и Октавия Спенсер. Но я их худыми никогда не видела.

Просто сочных женщин много - почти все латиноамериканки и афроамериканки отличаются пышными формами.

Есть ещё те, кто был полными и похудел, уже будучи знаменитыми, и потерял очарование, но там ещё возраст играет роль. Например, Ребер Уилсон
ХикориДикори• 22 мая 2025
Треба розрізняти зайву вагу в кнтексті худа чи анарексична. Зараз як на мене зайвою вагою називають все, що товще анарексичок з подіуму.
Сінді та Клаудіа як на мене шткарні у всіх відношеннях, але зараз їх вважають товстими.
Таж Мерлін монро на думку сучасних жіночок жирна кобила.
Я при рості 167 і вазі 65 кг і мала прекрасний вигляд. Але для порадниць я при таких параметрах коровисько.
Залізна тьотя• 22 мая 2025
никому, на мой взгляд...
Кринжова баба• 22 мая 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я уборщица. Вешу 55 кг)).
Як ви ті візочки двигаєте?
Що в готелях прибиральниці мають ? Я раз попробувала його покотити, ну то ж тяжече нереально . Звідки силу брати ?
постою_послушаю• 22 мая 2025
Ответ дляКринжова баба
Як ви ті візочки двигаєте?
Двигать тележку это самое лёгкое, что есть в работе уборщицы
Бавовнятий Пупс• 22 мая 2025
Ответ дляКринжова баба
Як ви ті візочки двигаєте?
Они лёгкие. Но я не в отеле. Возможно, там другие, но вряд ли. У нас все девочки худенькая и справляются
Ядвига Юсьлегко• 22 мая 2025
Ответ дляОтжигающая

І це взагалі не дивно, це нормально.
Мишка-шалунишка• 22 мая 2025
Вага личить дівчатам з круглими милими обличчями
автор Залізна пані • 23 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Навпаки жахливо виглядає.