Херсон це Україна• 22 мая в 08:56
Дівчата, кліщ на дитині, потрібен антибіотик, чи ні?
Старшу дитину кілька років тому кусав кліщ, повисів півдня, знайшли, педіатр тоді призначила сумамед одноразово.
Вчора на меншій витягла кліща, добу точно він пробув, пишу педіатру (вже іншій), вона відповіла, що якщо кліщ провисів до 72 годин, антибіотик не показаний.
Де правда? Чи з часом підхід в лікуванні бореліозу змінився?
волосатое стекло• 22 мая в 12:12
Ответ дляХата на мати
Антитіла з´являються на подразник, якщо немає антитіл, то немає подразника, бореліям потрібен час, щоб розмножитись, на що буде впливати антибіотик? Якщо імунобнот побаже бореліоз ( а це найінформативніший аналіз), то антибіотики так чи інакше доведеться пропити, і це буде не менш як 3 тижні
От і неправда, ви самі собі суперечите. Ви ж самі писали, що щоб виробитися антитілам потрібен час. Тобто якщо є зараження бактеріями, то 3 тижні антитіл ще нема, а борелії є.
Хата на мати• 22 мая в 12:16
Ответ дляволосатое стекло
Якщо борелії вже є, а антитіла ще на них не реагують, то на що реагувати буде антибіотик? Антитіла це перше що реагує на подразник
волосатое стекло• 22 мая в 12:16
Ответ дляХерсон це Україна
У випадку Лайма повинен бути алгоритм. Тому що спрогнозувати, чи він заразний кліщ, чи ні, неможливо.
На цьому побудована система щеплень.
Ну якщо ви розбираєтеся в лікуванні лайма краще за всіх, то нема чого іншим задавати питання.
Про які щеплення мова, якщо від бореліозу щеплень не існує? Чи ви вже вирішили всі тригерні теми в одну змішати?
волосатое стекло• 22 мая в 12:17
Ответ дляМЧСница
А хто підскаже, аерозоль від кліщів допомагає, коли на одяг розбризькувати? Ці ж гади навіть з кущів стрибають навіть, коли мимо проходиш. Чи може є який народний засіб хороший, типу масла розмарина?
Так, спреї допомагають
ЯяяКакаджамбо• 22 мая в 12:52
Ответ дляБорода
В тій клініці призначають пити яку дозу і кількість днів? Одноразово? Всі три дні?
21 день треба пити за протоколами клвники. 3 дні мало
ЯяяКакаджамбо• 22 мая в 12:52
Ответ дляКиев_Елена
А какой антибиотик пьется сразу? Одноразово или курсом?
Курсом 14-21 день. Юнідокс.
ЯяяКакаджамбо• 22 мая в 14:37
Ответ дляволосатое стекло
При чому тут ваш випадок, якщо всі і я в тому числі обговорюємо тему автора? У дитини автора нема ніякої еритеми, але є місцева реакція на укус.
реакція на укус в 99% і є передача лайму. Так сказав завінфекцією Олександр.лікарні в Києві. Пити треба одразу,бо потім пізно. оцей червоний набряк і є еритема ,яка одразу виникає. А вже потім вилізе інша- кільцева.
волосатое стекло• 22 мая в 15:41
Ответ дляЯяяКакаджамбо
’Ви сказали, що він сказав’ і науково доведений факт - зовсім не одне й те саме. Місцева реакція на укус буває від всіх комах і павуків, і це зовсім не пов´язане з бореліями.
волосатое стекло• 22 мая в 15:43
Ответ дляХата на мати
Антибіотик взагалі ні на що не реагує. У вас вгагалі в голові все перемішалося. А от борелії реагуватимуть на антибіоттик - вони від нього дохнуть.
ЯяяКакаджамбо• 22 мая в 15:44
Ответ дляволосатое стекло
так,але тут чекати і гадати не варто.дуже дорого коштує очікування. якщо укус був,то пити одразу. всі інфекціоністи нормальні,НЕ ПОЛІКЛІНІЧНІ, в один голос кажуть- нічогоне чекаьти,а одразу пити,бо коли стане ясно,то дуже пізно. так,у місці укусу кліща може бути червона припухлість.А може не бути. Коли вона є- це перша реакція організму на борелії. це перша мала еритема.
волосатое стекло• 22 мая в 15:47
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Навіть в цій темі писали, що справа не в полоклінічності лікаря, а в тому, які протоколи для нього більш авторитетні - закордонні чи вітчизняні. Світова спільнота не призначає профілактичні дози АБ, і
Хата на мати• 22 мая в 15:56
Ответ дляволосатое стекло
Наукове відкриття просто) Тобто ви хочете сказати, якщо превентивно, не чекаючи 2 тижня, щоб з´явилися антитіла, пропити антибіотики, імуноглобулін М на борелії гарантовано не з´являться? Якби все було так просто
ЯяяКакаджамбо• 22 мая в 16:05
Ответ дляволосатое стекло
ви помиляєтесь і дуже! Бо ви некомпетентні абсолютно. В Польщі є клініка Іладз,де працюють польські та нім.лікарі,де запис на рік вперед. Я там була у 3 лікарів .ЯКраз вони і кажуть,щоб не пити круси по 5-6 міс! АБ(а вони їх призначають з 3-4 АБ),то треба пити профілактику. В німеччині минулого року була конферекнція,де прийнято нові протоколи. лікар Янченко з Києва був там. Більше 400 лікарів з усієї Європи,Америки,Австралії були. Купа виступів і було визначено, що профілактика після укусу це 95% успіху. Ви просто не бачили ніколи,що робиться з людьми при лаймі. Ліпше пити 3 тижні АБ, ніж до кінця життя страшно мучитися (в людей паралізовані обличчя,мимовільно дьоргаються руки і ноги,це так страшно). 3 тижні аб це пшик порівняно з проблемами. . Я пила і колола 3 аб! 45 днів після укусу через 3 тижні і результату нема. Мій дід після укусу кліщів(а їх було колись дуже мало) місце укусу по периметру обсажував 4 бджолами. бджолиний яд вбиває борелію в перші 2 години.Але він був бджоляр і мав їх під рукою. Отже,зволікання дорого коштує. Чому.? бо в перші 3 дні борелія просто сидить в крові. а потім через кров вона розноситься по організму і далі вбирається в плівки,через які АБ не може вбити борелі. треба пити довго отруйний метронідазол,який розчиняє плівки і паралельно 2 аб. то чи варто це щоб зволікати? З вами нема про що говорити,бо ви не зтикались з цим і не знаєте,що лайм - це дуже підступна хвороба,яка може повністю зруйнувати життя і зробити калікою.
Там-тарарам• 22 мая в 16:15
Вот неделю назад тему создавала. Мы пропили АБ,теперь анализ через три Нед. Ездили к инфекционисту
Лагшмивара• 22 мая в 16:26
Ответ дляХата на мати
Я не розумію про що ви питайте. Звідки? Формуються плазматичними клітинами, надходять здебільшого в кров, у відповідь на інфекцію
Я питаю про бореліі.
Ось ваш допис вище
А на що ви збираєтеся впливати антибіотиком???
Борелії це що по вашому? Якщо вони будуть (сподіваюсь ні), то лише через 2 тижні, тоді і потрібно здати аналіз на антитіла М
Звідки бореліі візьмуться через 2 тижні, якщо зараз їх немає?
Ось ваш допис вище
волосатое стекло• 22 мая в 16:56
Ответ дляХата на мати
Я хочу сказати, що ви написали купу дуростей, які суперечать одна одній, при тому вам кілька людей вказують на це, а ви як сліпа і глуха.
Якщо пропити профілактично АБ є ймовірність того, що АБ вб´ють борелії раніше, аніж утворяться антитіла в достатній кількості.
волосатое стекло• 22 мая в 17:00
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Окей, я дуже сильно помиляюся. І ви краще за мене знаєте, що я бачила, а чого не бачила, з чим стикалася, а з чим ні.
Але не орієнтуйтеся на Польщу, де так само як у нас лікарі лікають на свій розсуд, і дуже підтримують медичний туризм.
Буду вдячна на посилання на доповіді з такої розумної конференції, адже така грандіозна подія не могла пройти повз увагу наукової спільноти.
Херсон це Україна
• 22 мая в 19:07
У мене одне питання, чому антибіотик як профілактика не спрацює у випадку укусу кліща?
Якщо бореліі зі слиною кліща потрапляють в ранку, тоді антибіотик їх убʼє.
Навіщо чекати розвитку хвороби? Адже шкода, нанесена тривалою антибактеріальною терапією , набагато більша?
Тобто, чомусь доцільно грати в рулетку, який у цьому сенс?
Я маю тільки одну здогадку, що це повʼязано з самим антибіотиком, через однократне вживання якого можуть бути проблеми у майбутньому.
Херсон це Україна
• 22 мая в 19:09
Ответ дляТам-тарарам
Дайте посилання, будь ласка. Доксициклін призначали?
Херсон це Україна
• 22 мая в 19:20
Ответ дляволосатое стекло
Це найбільш нераціональна дія яку лише можна придумати - здавати на аналіз кліща. Ви його зібралися лікувати? Аналіз кліща не говорить для лікування людини рівно нічого.
Якщо кліщ носій борелій, у нього всередині вони або їх ДНК повинні бути, хіба ні?
Там-тарарам• 22 мая в 19:53
Ответ дляХерсон це Україна
Да
Там-тарарам• 22 мая в 19:54
Ответ дляХерсон це Україна
волосатое стекло• 22 мая в 20:17
Ответ дляХерсон це Україна
Так. Але це допомагає поставити діагноз кліщу, а не вам.
Херсон це Україна
• 22 мая в 20:48
Ответ дляволосатое стекло
Але ж, якщо кліщ не заражений, то потреби в антибіотиках людині, яку він вкусив, немає.
Це те ж саме, якщо вкусила домашня собака, то за нею спостерігають. Якщо дика і немає можливості дослідити її стан, то краще робити щеплення від сказу. Я бачу це так.
волосатое стекло• 22 мая в 20:50
Ответ дляХерсон це Україна
Але цей аналіз не є 100% показовим. В той час, коли всі науковці працювали над вдосконаленням аналізів для людини, мало хто розробляв аналізи для кліщів.
Херсон це Україна
• 22 мая в 20:52
Ответ дляволосатое стекло
Згодна. Якщо такий аналіз має велику погрішність, то сенсу в ньому немає.
Херсон це Україна
• 22 мая в 21:01
Ответ дляТам-тарарам
Почитала, це все дуже тривожно. Хоч би обійшлося..
Там-тарарам• 22 мая в 21:02
Ответ дляХерсон це Україна
У вашего ребенка есть эритема? У нас ничего такого нет. Состояние слава Богу норм.
Херсон це Україна
• 22 мая в 21:12
Ответ дляТам-тарарам
Вчора увечері кліща тільки зняла, шкіра опухла у вигляді шарика, трохи червонувате в місці укусу.
Звʼязалася з тим педіатром, що призначала колись старшій, вона сказала прийняти одноразово антибіотик, вже дала дитині.
Рада, що у вашої все добре, така пошесть, як вберегти дітей, хоч з дому не виходь.
Борода• 22 мая в 21:23
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Яку дозу?