Нічна ненажера• 12 мая в 19:53

Ребенка 4г укусил клещ

Скорее всего только присосался т.к даже следа нет. Поехали в инфекционку чтоб спросить что пить,но не было уже даже дежурного врача. Приходите завтра. Обязательно ли идти к инфекционисту или можно к семейному врачу,а потом через две недели просто сдать анализ? Клеща сохранили,но у нас никто его не будет брать на проверку.
Міні-бікіні• 12 мая в 19:56
Випити доксициклін обовязково , попередньо спитайте педіатра , не проґавте перші 72 години
СкрипяСердцем• 12 мая в 19:56
К инфекционисту обязательно. Если Киев Институт Громашевского. Пить обязательно начинать в первые 3 дня. Начнут вам сейчас расскмзывать, что раньше ничего не пили и было. Раньше не сейчас. Сейчас 80% зараженных. Пошесть просто. Аб ничто по сравнению с лаймовскими последствиями, которые не лечатся и через 3 недели переходят в хронь.
автор Нічна ненажера • 12 мая в 19:57
Ответ дляСкрипяСердцем
Спасибо. Нет не Киев
автор Нічна ненажера • 12 мая в 19:57
Ответ дляМіні-бікіні
Спасибо. Утром пойдем
Бла бла бла• 12 мая в 19:59
К инфекционисту однозначно! Доксициклин - препарат вообще, но он с 8 лет.
Бла бла бла• 12 мая в 20:00
И если вам не назначат антибиотик сразу, а скажуть через 3 недели слать на антитела, то идите к другому инфекционисту. Тут нельзя ждать. И анализ тот бессмысленный
Барабасиха• 12 мая в 20:04
Клеща отвезите в крупный город на анализ
Это лучше чем травить ребенка зря аб, вдруг клещ не заразный
Моего когда то кусал, нашла в головн, толстый надутый, отвезла в мед.пункт, его сняли, но клещ умер. На анализ нельзя уже
Я ничего не давала ребенку, пронесло
Tatyana_1975• 12 мая в 20:07
Ответ дляМіні-бікіні
Вибачте, але ця рекомендація неефективна. Пишу як людина, яка з першого дня пила антибіотик 400 мг (зазвичай призначають дорослим 200) протягом тижня. Цього мало, якщо кліщ хворий.
Однозначно• 12 мая в 20:09
Доксициклин , пусть скажет дозировку врач, у вас для доксициклина есть только 72 часа, потом уже позно его пить. У меня пару человек в окружении с лаймом. Они уже инвалиды.
Tatyana_1975• 12 мая в 20:10
Вам ніхтоине призначить довготривало антибіотик профвлактично. Сапжуть спостерігати.
З порад -обов´язково здати аналіз на вестернблот за 3 тижні (просто на антитіла до борелій може бутимне інформативним)
Однозначно• 12 мая в 20:10
Ответ дляTatyana_1975
А что вам делали еще?
ГейТуда• 12 мая в 20:12
Если клеща сняли легко и даже следа нет, то может и не успел укусить?
автор Нічна ненажера • 12 мая в 20:12
Ответ дляОднозначно
О Господи! Завтра утром пойдем
Моя улюблена страшко• 12 мая в 20:12
Ответ дляTatyana_1975
Скільки треба пити? 30 днів?
Tatyana_1975• 12 мая в 20:14
Ответ дляОднозначно
А что вам делали еще?
Я сама почала антибіотик, як тільки витягнула кліща. Пила тиждень. Через кілька днів після ’профілактики’ зрозуміла, що є температура 37 (її, до речі, легко не помітити), здала вестернблот сама одразу (це було 2 тижні від укусу), він був позитивний вже.
Далі лікування йшло паралельно 2 антибіотиками, довгий курс
Tatyana_1975• 12 мая в 20:16
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скільки треба пити? 30 днів?
Кажуть, що ’профілактично’ 21. По собі вже знаю що тиждень - ні про що....
Моя улюблена страшко• 12 мая в 20:17
Ответ дляTatyana_1975
Хоч по 200 мг, не по 400?
Однозначно• 12 мая в 20:17
Ответ дляTatyana_1975
Зрозуміла. Вам повезло, що реакція пішла скоро після укусу. Бо воно може вилізти через рік або навіть більше і тоді наслідки зовсім інші. Дивно, чому не спрацював доксициклін. Лікарі казали, що таке можливо чи це більш е виняток, чому він не поміг?
Tatyana_1975• 12 мая в 20:17
Ответ дляНічна ненажера
О Господи! Завтра утром пойдем
Вам лікар скаже спостерігати....
Tatyana_1975• 12 мая в 20:21
Ответ дляОднозначно
Це не реакція скорр, а я просто знала з досвіду колеги про лайм.... тому дуже серйозно за собою спостерігала
Tatyana_1975• 12 мая в 20:22
Ответ дляМоя улюблена страшко
Хоч по 200 мг, не по 400?
Доказові медикиине визнають ’профілактику’, тому і 200 не прищначать. Недоказові радять 400.
Для лікування у мене дозування було 400, 2 місяці. При цьому був ще одие антибіотик
задумчивая мордочка• 12 мая в 21:19
Пил Доксициклин 5 дней, потом через 3 недели сдавал анализ на бореллиоз.
Выздоравливайте !
Однозначно• 12 мая в 21:28
Ответ дляTatyana_1975
Здоров´я Вам
Міні-бікіні• 12 мая в 22:06
Ответ дляTatyana_1975
Не вибачаю , тому що протоколи
Alena_Ph• 12 мая в 22:09
Ответ дляНічна ненажера
Спасибо. Утром пойдем
докс не допоможе разово, можна навіть не паритись. читала в групі що він бактеріостатичний, тобто знерухомить на деякий час борелію. а життєвий цикл тієї зарази 28 днів. моєму малому разова профілактика не допомогла. до інфекціоніста, + спостерігати уважно за БУДЬ якими нетиповими проявами - це неспецифічні симптоми можуть бути
Дуже дуже вумна• 12 мая в 22:29
Ответ дляМіні-бікіні
До фени это. Я сейчас лечусь. В апреле сняла клеща, был пару часов всего на теле. И где взялся? Я даже в лесу не была :( В.парке местном прошлась. Выпила доксициклин сразу. Через 2 недели еритема, имуноглобулины сдала, вестерн блот. Лайма подвтерждено.
Теперь пьют антибиотики.
Tatyana_1975• 12 мая в 23:27
Ответ дляМіні-бікіні
Не вибачаю , тому що протоколи
Ви впевнені, що по протоколу лікарі мають призначити однократно антибіотик? Чому ж тоді цього не роблять?
Tatyana_1975• 12 мая в 23:28
Ответ дляОднозначно
Здоров´я Вам
Дякую. Моє інтенсивне і своєчасне лікування спрацювало
Tatyana_1975• 12 мая в 23:29
Ответ дляAlena_Ph
От і я про це саме зі свого досвіду. Не допомагає одноразова доза аж ніяк.
Tatyana_1975• 12 мая в 23:31
Ответ дляДуже дуже вумна
Теперь пьют антибиотики.
От тільки в цій темі нас вже троє з досвідом, коли доза антибіотику нічим не допомогла. В моєму конкретному випадку і тиждень не допоміг.