Херсон це Україна• 22 мая в 08:56
Дівчата, кліщ на дитині, потрібен антибіотик, чи ні?
Старшу дитину кілька років тому кусав кліщ, повисів півдня, знайшли, педіатр тоді призначила сумамед одноразово.
Вчора на меншій витягла кліща, добу точно він пробув, пишу педіатру (вже іншій), вона відповіла, що якщо кліщ провисів до 72 годин, антибіотик не показаний.
Де правда? Чи з часом підхід в лікуванні бореліозу змінився?
любименькая• 22 мая в 09:17
Ответ дляБубль Гум)
Вчера сын пришел со школы - на животе клещ.
Жесть. Добре, що в нас їх не має
Лагшмивара• 22 мая в 09:18
Ответ дляХата на мати
А на що ви збираєтеся впливати антибіотиком???
Борелії це що по вашому? Якщо вони будуть (сподіваюсь ні), то лише через 2 тижні, тоді і потрібно здати аналіз на антитіла М
А звідки вони візьмуться через 2 тижні?
Кукусикиииииии• 22 мая в 09:18
Ответ дляКрасота неземная
Ні, еритема - один з симптомів бореліозу
Еритрема и отек и покраснение разные вещи. У эритремы характерные кольца
Красота неземная• 22 мая в 09:19
Ответ дляКукусикиииииии
Для людини, яка не знає, що воно є, воно однаково на бумазі написано.
Ясамаякрасивая)• 22 мая в 09:23
Сдайте клеща на анализ и точно будете знать, нужен нужен ли антибиотик.
Антибиотик дают не разово, а курсом.
Почитайте Дубровского, он много пишет про клещей и очень толково.
Антибиотик дают не разово, а курсом.
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:25
Ответ дляволосатое стекло
Місцева реакція на укус - почервоніння і набряк- не має ніякого відношення до інфекцій, які переносять кліщі
Це до того, що він провисів певний час, а не тільки но почав трапезу.
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:26
Ответ дляКрасота неземная
Автор, а ви у зоні ризику?
Моїх дітей вкусили кліщі і обоє захворіли бореліозом.
Я здавала їм аналізи через 10-14 днів після укусу.
Після підтвердження лікувалися антибіотиками.
Так, в нашій місцевості лаймові кліщі є.
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:28
Ответ дляволосатое стекло
З вашою тривожністю рекомендую приймати.
?
Ви суть теми розумієте? Один лікар призначає одне, другий інше. Питання, де правда? Чи ви думаєте, мені хочеться цим всим займатися.
ЯяяКакаджамбо• 22 мая в 09:28
Ваша педіатр дура! Вже декілька років існують нові протоколи. АБ п*ється одразу і головне у перші 3 дні. Якби мені в 2022 р це сказали,я б зараз не мала би хронічного лайму. В минулому році влітку в Німеччині була всесвітня конференція по Лайму. Приїжджали лікарі Іладзу- клініки в Польщі,яка займається тільки Лаймом (там прийом на рік розписано).. АБ п´ється одразу і не чекати ніяких аналізів. В мене кліщ провисів біля години і все благополучно передав. поліклінічні лікарі дуже некомпетентні в Лаймі. В києві гарний інфекціоніст-лайміст Янченко. В ФБ є група Лайм Україна з тисячами хворих. Напишіть там чи треба пити. 90% хрон.лайму після очікування. Люди роками не можуть вилікуватись. Лікарі Іладзу після укусу через 3 тижні (якщо є симптоми) ставлять діагноз хронічний лайм. Через 3 тижні вибити його дуже важко. Найважливіші перші три дні. НЕ гайте часу,аби не мати потім страшних і великих проблем. Колись і тепер- велика різниця. зараз 80% кліщів хворі. Крім того,крім лайму передають купу всього іншого. В мене крім лайму, була ще Єрсинія. Це триндець. ОТже, йдіть до інфекціоніста в Інститут ГРомашевського(Київ) там теж через величезну кількість хворих і важкість лікування через згаяний час говорять- головне ПЕРШІ 3 ДНІ.
здавати кліща на аналіз не варіант- я здавала. В кліща нічого,а в мене є.І це все час.
Аб то пил порівняно з тим,які проблеми я маю зараз. Я через 3 тижні лікувала 4! АБ 45 днів.і результат сумнівний. Янченко, в інст.Громашевського так і сказали. Пізно. Згаяли час на аналізи і чекання. Чекання дорого коштує
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:28
Ответ дляБубль Гум)
Постоянно снимаем клещей с себя и детей. Я болела бореллиозом.
Антибиотик до болезни не назначают. Но мы в Польше.
Дякую.
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:29
Ответ дляЗлива інформації
Звернітся в клініку))
Тут не проводять аналізи....
Аналізи зараз нічого й не покажуть. Бореліі повинні роз множитись, на це потрібен час.
волосатое стекло• 22 мая в 09:29
Ответ дляХерсон це Україна
?
Ви неправильно ставитеся до медицини, якщо вважаєте, що вона дає на все однозначні відповіді.
ЯНаПэПэ• 22 мая в 09:31
Ответ дляХерсон це Україна
І як бути? Зараз треба щось вирішувати, я вже думаю, чи в чергову дитячу лікарню підʼїхати спитати.
В травмопункт
волосатое стекло• 22 мая в 09:31
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Антибиотик дают не разово, а курсом.
Це найбільш нераціональна дія яку лише можна придумати - здавати на аналіз кліща. Ви його зібралися лікувати? Аналіз кліща не говорить для лікування людини рівно нічого.
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:32
Ответ дляЭмчЭндЭм
Зберігла собі таке.
Читала в інтернеті. Я б дала профілактично. Проеонсультуйтесь в внфекційній ще.
Дякую!
Мені дивно, що повинен бути чіткий алгоритм, що робити, приймати чи ні в перші 3 доби. Замість цього купа людей йдуть до інфекціоніста з одним і тим же питанням.
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:32
Ответ дляКукусикиииииии
Лечили мужа от лайма. Врач инфекционист сказал, если клещ сидел менее 48 часов антибиотик разово не нужен. Он не успеет передать инфекцию
Дуже дякую. 🙏
волосатое стекло• 22 мая в 09:32
Ответ дляХерсон це Україна
У людей з ніжною шкірою або в ніжних місцях місцева реакція буде одразу, навіть якщо кліщ тільки годину провисів.
волосатое стекло• 22 мая в 09:33
Ответ дляКрасота неземная
Де ви побачили еритему? Ви рощуміжте, що місцева реакція на укус і еритема непов´язані явища?
ЯНаПэПэ• 22 мая в 09:33
Ответ дляХерсон це Україна
Я зі старшої теж зняла недавно свіжого, навіть сліду не було, тільки вчепився, і то німфа, вони геть малесенькі. У меншої вже в шкірі набряк як шарик, у волоссі на потилиці, важко знайти, точно більше доби був. Хоча крові не напився.
То ви нічого не робили?
Нічого. Лікар казав що не всі кліщі=бореліоз, навіть якщо кліщ з бореліощом, то не обовязково що людина заразитися, тому аб не призначали. Вже рік пройшов, все добре. А кліщів зо 20 було
Почемучечка• 22 мая в 09:34
Ответ длялюбименькая
Де ви їх набираєте ? В ліс ходите ?
Який ліс? Центр Вінниці. Повно їх у траві.
Красота неземная• 22 мая в 09:35
Ответ дляволосатое стекло
У місці укусу у дитини.
Ми вже все вилікували, дякувати богові.
Я знаю про це багато, не треба занижувати інших, намагаючись підіймати свій авторитет.
Дякую
Ми вже все вилікували, дякувати богові.
Дякую
волосатое стекло• 22 мая в 09:35
Ответ дляХата на мати
Борелії це бактерії, і не по-моєму, а науково доведений факт. На які впливає АБ незалежно від того, встигли в крові з´явитися антитіла чи ні.
волосатое стекло• 22 мая в 09:37
Ответ дляКрасота неземная
У місці укусу у дитини.
Ми вже все вилікували, дякувати богові.
Дякую
Ми вже все вилікували, дякувати богові.
Дякую
При чому тут ваш випадок, якщо всі і я в тому числі обговорюємо тему автора? У дитини автора нема ніякої еритеми, але є місцева реакція на укус.
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:40
Ответ дляЯяяКакаджамбо
О, я вам дуже співчуваю🥹 Це така небезпечна хвороба, і головне, що так просто її підхопити.
Я вам дуже вдячна за інформацію!
Як ви зараз, це сильно впливає на якість життя?
Я вам дуже вдячна за інформацію!
Кіма кепка• 22 мая в 09:40
Красота неземная• 22 мая в 09:41
Ответ дляволосатое стекло
Перечитайте усе
Якщо ви щось по-іншому побачили, то це вже ваше сприйняття.
Злива інформації• 22 мая в 09:41
Ответ дляХерсон це Україна
Вибачте, не компентента, в аналізах, але кращє (порада), все ж таки до інфекціоністів, а не сюди))
Херсон це Україна
• 22 мая в 09:42
Ответ дляЯНаПэПэ
Все вірно, необовʼязково що заразиться. А якщо заразиться? Тобто, шкода від одноразово прийнятого антибіотика і курсу, як он вище дівчина писала, мізерна. Ще й дитині 4 роки.
ЯяяКакаджамбо• 22 мая в 09:42
Ответ дляХерсон це Україна
Я вам дуже вдячна за інформацію!
сильно. слабкість. крутиться голова. сильно впав зір. маю проблеми з сердцем. суглоби.борелія харчується хрящами і сполучними тканинами. тому суглоби просто розвалюються.
ЯНаПэПэ• 22 мая в 09:43
Ответ дляХерсон це Україна
А якщо через день носитиме кліщі?