Муркошечка• 22 мая в 11:09
Гастроентеролог Сливка Наталья, нужны отзывы. Киев.
Ктоо был у неё на приёме, поделитесь , пожалуйста, отзывами. Ищу толкового гастро.
Домовенок Кузя• 22 мая в 12:30
Не була, але дуже напружує кількість рекомендацій її в ФБ. Одні й ті самі люди 24/7 радять її , як тільки хтось запитує гастроентеролога. Враження таке, що її конкретно просувають. Ще є такий Шамрай, але про нього я знаю трохи більше(
Мудробаба• 22 мая в 13:05
Зверталася особисто в інстаграмі,цікава була думка ще одного лікаря в моїй ситуації.Відповіла грамотно,назначила ще одне обстеження,детально розписала підготовку до нього і порадила ,де дешевше здати.В результаті її заключення співпало з моїм лікарем ,але самою консультацією я задоволена.І повірте,я вже бачила десятки гастро різних,так що є з чим порівняти.
Муркошечка
• 22 мая в 14:30
Ответ дляМудробаба
Скільки хвилин був прийом(приблизно). Бо читала, що дуже швидко проводить консультацію не все встигають спросити ? (чи це так)
Мудробаба• 22 мая в 14:45
Ответ дляМуркошечка
Наше спілкування тривало десь 25хвилин,але я всі питання записала на листочку перед тим,і мені часу вистачило.Хоча лікар відповідала швидко і конкретно.без довгих пояснень і розмусолень питання.