Закусенец• 22 мая в 17:20
Як ви зрозуміли, що вага тварини — норма?
а не перекорм чи недокорм?
Рожева юбка• 22 мая в 17:23
так по кошке заметно. Нормальный вес - легко прощупываются ребра, но их не видно.
ПоЗиТиВнАя• 22 мая в 18:51
Моя кішка їла мало, але тирила солодке. Під кінець життя була схожа на м´ячик. Померла від діабету на фоні ниркової недостатності.
Кіт порівняно з нею їсть багато, але він мега активний, ніде нічого зайвого не висить.
По ним видно, чи вони в нормі чи ні.
Якщо стирчать кістки, це не норма.
Якщо висить живіт, це також не норма.
Норма, коли тварина виглядає не гірше за власника, за умови, що власник в нормальній фізичній формі.
По ним видно, чи вони в нормі чи ні.
Якщо стирчать кістки, це не норма.
Якщо висить живіт, це також не норма.
Весёлая морковка• 22 мая в 19:48
Когда зверь не выглядит изможденным, и не висят жиры, он веселый и активный