Заліковий троль• 22 мая в 20:05

Вилетіла хвиляста папужка. Самець залишився

Кричить. Чи є шанс, що повернеться до нього?
Поставила клітку на балконі, ходжу скрізь шукаю.
Діти плачуть.
Дякую всім, хто напише.
Королева ганделику• 22 мая в 20:08
Вони не повертаються(
З вишневого садка• 22 мая в 20:08
Чтоб дети не плакали, надо учить ответственности за животных. Все окна позакрывать, когда выпускаете летать.
dulenok• 22 мая в 20:08
Есть шанс найти, сейчас не холодно. Но сложно волнистика поймать на улице
Суцільна зрада• 22 мая в 20:14
Мониторьте группы района, может к кому залетит.
автор Заліковий троль • 22 мая в 20:18
Ответ дляЗ вишневого садка
Вона відкрила клітку, до цього так не робила
Без образів• 22 мая в 20:26
Ответ дляЗаліковий троль
кто она? птица? мой тоже открывал сам, но..у меня сетки на окнах + тюль всегда плотно занавешена, что вдруг что он не пролетел.
А поговорить?• 22 мая в 20:51
Діти плачуть то не важливо тут, папужка страждає через чиюсь безвідповідальність.
Сам не повернеться, беріть знайомих побільше ідіть шукайте, кличте, об´яви у групах, може залетів десь.
Тётушка Лошадь• 22 мая в 20:54
Років 10 назад у вихідний до нас залетіла папужка через вікно на провітрюванні. Нерозлучник. Дівчинка. Мій бувший чоловік побіг і одразу їй все купив. Лишилася вона у нього назавжди. Потім хлопчика їй докупили. Характер в неї був жахливий))
Але вмовити чоловіка розклеїти оголошення я змогла лише через місяць. Не хотів її віддавати)
Я думаю,що і оголошення поклеїв так , щоб її ніхто не найшов.
В тому ж місці бачила і какаду велике, якого вмовляли вернутися додому. Біля вікон літав. Не знаю, чим закінчилося
автор Заліковий троль • 22 мая в 21:31
Ответ дляТётушка Лошадь
Аби, щоб була жива
буреЛОМКА• 22 мая в 21:35
У нас попугайчик самец вылетел зимой ночью с 9 этажа. Папа на дереве нашёл и фонарём к себе приманил
автор Заліковий троль • 22 мая в 21:48
Ответ длябуреЛОМКА
А далеко відлетів? Ми все обшукали... Просто недалеко великий парк 🥺
Солоденька цукОрка• 22 мая в 21:49
Киев ? Какой район ??нашли попугая сегодня
автор Заліковий троль • 22 мая в 21:58
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ні, на жаль, не Київ 😭
буреЛОМКА• 22 мая в 23:09
Ответ дляЗаліковий троль
Та прям под домом сидел, там фонари горели, думаю поэтому и полетел
Катастрофа• 23 мая в 00:34
Виховуйте самця - схоже він аб´юзер)

Бажаю щоб знайшлася ваша пташка. Ми колись собаку 2 тижні шукали вкрадену. Але знайшли
Счастье_же_вот_оно• 23 мая в 11:12
Ответ дляЗаліковий троль
Нарешті втекла від аб´юзера і його сімейки