Не стесняюсь• 22 мая 2025

Хтось ще сьогодні отримав соцвиплати 800 грн?

Сьогодні прийшла соцвиплати, не розумію що це. Ми багатодітна родина. Ніколи такої суми не отримувала
Кукусики• 22 мая 2025
А Вы делали оформление на эти выплаты?
Если да, то они Вам поступили, если нет, то это другой вопрос.

А я женатая• 22 мая 2025
Лучше наверное связаться с соцслужбой и узнать. Может вам добавили что-то, может компенсация за что то или часть суммы(одна из), которую вы получаете.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 мая 2025
Вы в Киеве?
Бодіпозітівна• 22 мая 2025
Я в Києві, отримала на дитину 800. Ніяких заяв ніде не залишала.
Фиона Шрековна• 22 мая 2025
це доплата до якоїсь мінімальної встановленої суми чогось там. Я вже вдруге таке отримую на дитину з інвалідністю. Виплачують 3 або 6 місяців, дані подаються пенсійним фондом або соцстрахом (чи хто він там зараз) без відома особи. Вірніше подають реєстри а міжнародні фонди вже визначають кому з тих людей виплачувати. Але мені не рівно 800 приходить, а 890 грн мінус комісія.
автор Не стесняюсь • 22 мая 2025
Ніяких заяв не залишала
Я тут Живу• 22 мая 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Ніяких заяв не залишала
Вы в Киеве?

Жерица ночи• 22 мая 2025
І я отримала. Не знаю що це. Заяв ніяких не писала.
Я тут Живу• 23 мая 2025
Ответ дляЖерица ночи
Если Вы в Киеве, то ко Дню Киева всегда выплачивают помощь.