Рожева юбка• 22 мая в 20:18
Коляска-люлька: не доганяю
Вітаю!
Дитина має народитися у вересні, тому хотіла би взяти б/в коляску із лише великою люлькою та хорошою амортизацією, аби гуляти до весняного тепла. Навесні купити легеньку та компактну прогулянкову. Автокрісло маємо окремо. Але продають повально або 2-в-1 візочки, або окремо люльки. Окремо шасі не дуже продають. Як бути? Порадьте, будь ласка, досвідчені батьки ❤️ Бо щось не складається в голові, як то має бути.
Поки по відгуках тут Roan Marita топчик серед люльок, але може ще якусь модельку порекомендуєте.
P. S. Жити плануємо переважно на дачі в будиночку. Квартира на другому поверсі, і є, кому коляску туди підіймати, якщо буде потрібно.
Ну й хочемо другу дитину не відкладати.
Белочкой зови• 22 мая в 20:22
Маріта класна, моя сестра двох відкатала і племіннику віддала. Живуть в приватному секторі. Але носити її буде важко.
Куда_бежать• 22 мая в 20:23
Я откатала 2 Мариты и да, это топчик, огромная и шикарные амортизаторы для любых дорог. Неповоротливая - нет, легкое нажатие рукой и спокойно поворачивается.
Белочкой зови• 22 мая в 20:25
В моєї сусідки була Пег Перего люлька. Не знаю, чи такі зараз є. Але і ця буде важкувато для носіння.
Інглезіна теж норм
Айпишница• 22 мая в 20:25
Ответ дляКуда_бежать
Да ну! Марита без поворотных колес. Я в неделю откатала и устала.
Кудрі кручу сама• 22 мая в 20:26
Польські Tako 3 в 1.
Танк, а не візок. Катала по бездоріжжю, амортизація супер ,дитину не трясло.
А, люлька там одна з найбільших
І не скрипить, як Маріта
А, люлька там одна з найбільших
І не скрипить, як Маріта
Айпишница• 22 мая в 20:26
Не ориентируйтесь на прям огромную люльку. В обычном комбезе или конверте вы до весны в любую влезете. А к покупке прогулки поймете, что вам важно.
Белочкой зови• 22 мая в 20:27
Ответ дляКуда_бежать
Просто всі звикли до поворотних коліс. Але ж ми якось катали.
В моєї дитини взагалі Тако була, бо вибір тоді був ніякий
Рожева юбка
• 22 мая в 20:27
Дякую!
А оці люльки, що продають окремо без шасі: яка в цьому логіка? Куди їх?)
Тримбулька• 22 мая в 20:27
Мариту поддерживаю!!!
Чего не могу понять, это ужаса, где ребенка садисты-родители заставляют спать сидя и с поднятыми ногами. Когда туловище в сидяем положении откиеуто назад. Ноги же так затекают! От них кровь отхлынывает. Вы попробуйте так сидя полежать с задранными ногами хоть полчаса!
Рожева юбка
• 22 мая в 20:28
Ответ дляКудрі кручу сама
Польські Tako 3 в 1.
А, люлька там одна з найбільших
І не скрипить, як Маріта
А, люлька там одна з найбільших
І не скрипить, як Маріта
О, дякую вам! Вони якось сучасніше маріти та інглезіни виглядають.
І задачу якраз потрібну описали ❤️
Айпишница• 22 мая в 20:29
Ответ дляКудрі кручу сама
Польські Tako 3 в 1.
А, люлька там одна з найбільших
І не скрипить, як Маріта
А, люлька там одна з найбільших
І не скрипить, як Маріта
Мы такую продали чуть дешевле чем покупали. С учетом того, что стояла на улице днями. И в прогулке довольно хорошее место для сна крупного ребенка.
Рожева юбка
• 22 мая в 20:29
Ответ дляАйпишница
Та я ж хз, яка дитина народиться. Чоловік дуже крупний, от і думаю, щоб перестрахуватися, так сказати
Тримбулька• 22 мая в 20:30
У Мариты и прогулочный блок отличный. Лучше трости.
От стоки я в шоке:(
Ніколи не збрешу• 22 мая в 20:30
Начиталася я відгуків і взяла Інглезіну. Через три місяці змінила на прогулянкову із чудовою амортизацією із розкладанням спинки на 180°.
Для другої дитини вже ніяких люльок не брала - спинка 180° і матрасик, все чудово виходить.
Коляска була камарело ельф, не знаю чи є такі ще в продажі.
Інглезину не рекомендую, важка, велика, мілкий капор, хоча прохідність хороша.
Рожева юбка
• 22 мая в 20:30
Ответ дляАйпишница
Клас, дякую вам)
Пушкининиана• 22 мая в 20:31
Ответ дляПозаземний розум
Купіть недорогу нову. Двох відкатаєте і продасте
+1 я так и сделала.
Айпишница• 22 мая в 20:31
Ответ дляРожева юбка
Пушкининиана• 22 мая в 20:32
Мои дети оба летние.
Коляска была хаук аполло 3в1.
В люльке оба были до апреля. Места полно было.
Коляска была хаук аполло 3в1.
Рожева юбка
• 22 мая в 20:33
Ответ дляАйпишница
Надіюся 😁
Соня-сонятко• 22 мая в 20:50
Я через пару мес после рождения продала польскую типа roan marita и купила jane slalom pro - это было мое лучшее решение, продала я ее потом совсем на чуть-чуть дешевле и в использовании она мега-удобная, но я каждый день часами активно гуляла