❗️Нова ціль "СВО": створення єдиної союзної держави росії, України та Білорусі, — член комітету Держдуми з оборони Соболєв
Відео морди вже є по каналам. Там прямим тестом, що хочуть все.
Ответ дляIn limbo
Трамп фактично дав добро, Європа прокинулась, перевернулась на інший бік і знову заснула. Авжеж це ще більше дає приводу росії насолоджуватись безкарністю. Цілі захопити всю Україну ніхто фактично не приховував. Навіщо їм декілька областей? У них що своєї території мало? Що таке «усунення першопричин» про які пітун з лавровим постійно говорять? Знищення України, як держави.
+1 першопричина - суверенітет України. Саме про це й говорило хло - нема і ніколи не існували України
SantaMonika• 23 мая 2025
Ответ дляantoninalav
Як вони збираються все захопити? За три роки біди наробили, але ж далеко не рипнулись.
Вони ж не пишуть ВСЯ Україна
Частина України - то теж Україна
Те, що захоплять- то і буде
Частина України - то теж Україна
Те, що захоплять- то і буде
SantaMonika• 23 мая 2025
Ответ дляannac
А как они представляют, что Украина станет их союзником после всего.
А як живуть Бердянську, наприклад
Чи в Донецьку ? Вибирають свою владу і вже союзники
SantaMonika• 23 мая 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Прикол..
мы ж нацисты по их мнению
россия собирается стать союзником нацистской державы?
ору чайкой
мы ж нацисты по их мнению
ору чайкой
Це після денацифікаціі
І то аж ніяк, не смішно
Bransoletka• 23 мая 2025
Ответ дляannac
Владу змінити на проросійську, по-іншому ніяк
Одяг та сумки• 23 мая 2025
Ответ дляannac
так як і Білорусія - сша нас сдало майже..
frumoasa17• 23 мая 2025
Ответ дляЛеска
Може тому що рф-федерація, а Україна унітарна держава?? Ні?
У суб´єктів федерації нема права на односторонній вихід зі складу. І це стосується не тільки рашки. Наприклад федеральна земля Баварія в ФРГ теж не може вийти сама.
frumoasa17• 23 мая 2025
Ответ дляЛеска
Але й більше прав вийти, аніж область унітарної держави
Юридично ні. Де-факто бувало по різному в історії. Треба послаблення федерального центру.
diamond_shop• 23 мая 2025
Ответ дляНиколай-b526
а как Чечня стала? Страны Балтии,..продолжать?
Чечня маленька й була у складі рашки, хто Чечні присилав гроші та зброю? допомоги не було
арина-ветерок• 23 мая 2025
А ось це бачили? русня визначила, хто є ідеологом нацизму в Україні
. З їх точки зору, це Кучма. У Цаплієнка прочитала.
🤡Питання легітимності Зеленського матиме вирішальне значення під час підписання документів щодо українського врегулювання, — Лавров.
▪️Другий раунд переговорів буде, робота над меморандумом триває і перебуває в просунутій стадії;
▪️Для Ватикану було б некомфортно приймати зустріч двох православних країн (росії та України).
▪️Проводити переговори щодо України у Ватикані трохи неелегантно — православні країни обговорюватимуть питання на католицькому майданчику.
▪️Праця Кучми «Україна не Росія» стала фундаментом для українських націоналістичних еліт.
Ответ дляBransoletka
ага, цього і добиваються
Глава МЗС РФ Сергій Лавров вважає, що Україна має провести вибори до підписання мирної угоди.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.
’Проведення виборів в Україні було б оптимальним варіантом під час вирішення питання про те, хто від Києва міг би підписати мирну угоду’, - сказав він. Джерело:
арина-ветерок• 23 мая 2025
Ответ дляМанула
Так вони нових наплодили 146 млн., народ вбивця, який весь час одержим вбивствами інших людей та руйнуванням ...
Так і є, виховали купу зомбаків. Той, що каже про створення союзної держави, так і каже, що серед 40-річних в них мало патріотів, а молодь вся готова воювати за руський мир. Ця накачка ненавистю до нас почалась задовго до 14 року.
Виктория-1980• 23 мая 2025
Ответ дляНиколай-b526
или лет через 10, после полного взаимного обнищания, миллионных потерь и желании запада, согласятся на раздел по Днепру...
Согласна. Реальность как она есть. Люди не видят очевидных вещей.
МаргариткаW• 23 мая 2025
Ответ дляНиколай-b526
что по сути вопроса это меняет??? Украина тоже входила... это как с Крымом, Крым никогда не принадлежал РСФСР, он принадлежал Российской империи, так и Ичкерия....
ну так-то и страны Балтии Петр 1 купил.
Петр I не просто ’купил Балтику’, а приобрел ее в результате Ништадтского мира в 1721 году. Он выплатил шведской стороне определенную сумму серебром (около 56 тонн), что завершило длительную Северную войну и официально передало Прибалтийские территории Российской империи. Прибалтика, в частности, Лифляндия и Эстляндия, были признаны российской территорией в пунктах IX, X, XI и XII договора
Ответ дляМаргариткаW
ну так-то и страны Балтии Петр 1 купил.
А індіанці колись продали Манхеттен голландцям. І що?
МаргариткаW• 23 мая 2025
Ответ дляIn limbo
Удалено администрацией...
Графиня Шезвездицкая• 23 мая 2025
Ответ дляDumky
❗️ «Буферна зона» охопить Одещину, Дніпропетровщину, Миколаївщину, Чернігівщину, Харківщину та Сумщину — такі імперські амбіції щодо окупації українських земель озвучив російський генерал Соболєв
ну..те.. у Соболева совсем проблемы с географией
МаргариткаW• 23 мая 2025
Ответ дляIn limbo
Запитайте у губернатора курської області.
Удалено администрацией...
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Прикол..
мы ж нацисты по их мнению
ору чайкой
мы ж нацисты по их мнению
ору чайкой
Да нет.
Вам стоит почитать для баланса их каналы типа соловйова,там прямым текстом сказано,что многие украинцы против ’нацистского режима власти.’
То есть виной всему ’нелегитимный и его свита’.
Они подчёркивают что украинцы не хотят идти воевать и стописят роликов как их бусифицируют.
Vlada-Maria• 23 мая 2025
Ответ дляantoninalav
це далеко не нова. Все це було в тій чи іншій формі озвучено ще самим кдбшним окурком з погонялом ’моль’ у 2007 році на Мюнхенській конференції
Vlada-Maria• 23 мая 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Прикол..
мы ж нацисты по их мнению
ору чайкой
мы ж нацисты по их мнению
ору чайкой
шо Ви тут невдобні питання задаєте
А якщо серйозно, то не намагайтесь знайти логіку у цих одноклітинних
Vlada-Maria• 23 мая 2025
Ответ дляDumky
путін може напасти на країни НАТО, якщо буде впевнений, що Трамп не відповість військовою силою США — заявив екс-радник президента США з національної безпеки Болтон та додав, що «це фактично означатиме кінець НАТО».
Він виокремлює проблему путіна — Сувальський коридор, який є критично важливим, оскільки Калінінградський регіон знаходиться з іншого боку у Балтійському морі.
Це велика російська військова база. Тому рф хотіла б мати сухопутний доступ до неї, як це було за Радянського Союзу — каже Болтон.
саме так. Плюс коридор до окупованого придністров’я