❗️Нова ціль "СВО": створення єдиної союзної держави росії, України та Білорусі, — член комітету Держдуми з оборони Соболєв
Відео морди вже є по каналам. Там прямим тестом, що хочуть все.
Vlada-Maria• 23 мая в 14:48
Ответ дляOlvia1987
Так не хотели,что целовались с зелёными человечками
хто цілувався, відставна болотна шушера зі своїми виплодками, що налізла в Крим? вони яким боком до кримських татар?
Aksinia 111• 23 мая в 14:50
Ответ дляIn limbo
Вам зараз понаписують, але давайте говорити відверто - що заважає путіну напасти на інші країни? НАТО? Одним цим нападом НАТО і схлопнеться, тому що ніхто не захоче йти захищати іншу країну. Це чудово розуміють в кремлі. Санкції? Образ людожера з дубиною? Що їм втрачати? Ядерний шантаж в дії.
Согласна ! Уже не раз всплывала инф, хуйло хочет вернуть влияние рашки на все страны , как было после второй мировой . Типа тогда поделили и сейчас должны всё вернуть . Про восстановление совка, даже не обсуждается, хуйло бредит его восстановлением, а без Украины, это не совок. С нами труднее всего, все остальные по щелчку.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
ну..те.. у Соболева совсем проблемы с географией
в тому то й справа, що проблем нема. Вони займаються шапкозакидуванням, окреслюють своюї териоріальні претензії. Спочатку відірвати від України, назвати сірою зоною. а потім ще пів кроку та й рос територією.
Ответ для Juliana R
Да нет.
Вам стоит почитать для баланса их каналы типа соловйова,там прямым текстом сказано,что многие украинцы против ’нацистского режима власти.’
То есть виной всему ’нелегитимный и его свита’.
Они подчёркивают что украинцы не хотят идти воевать и стописят роликов как их бусифицируют.
українці- брати стражадають від режиму зеленського, отака риторика