Хропочка з гривкою• 23 мая в 12:28
Жити як всі чи з відчуттям аутсайдера?
Що легше?
Плету интриги• 23 мая в 12:30
Та коли ж врешті людям дійде, що не більшість аутсайдери, а одиниці успішні
Хропочка з гривкою
• 23 мая в 12:31
Я про те, чи фарбуватися косметикою, ховати сивину у 30-40, посміхатися і бути легкою. Чи бути собою, приймати себе такою як є.
Брюлик в стразах• 23 мая в 12:32
Ответ дляХропочка з гривкою
Приймати себе, такою як є. Але як це співвідноситься з назвою теми?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 мая в 12:32
если вы аутсайдер, у вас также должно быть своя комфортная среда.
Хропочка з гривкою
• 23 мая в 12:32
Ответ дляБрюлик в стразах
Я мабуть не так сприймаю слово аутсайдер.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 мая в 12:34
Ответ дляХропочка з гривкою
седые женщины- это не сексуально. если вы не стремитесь себя украшать- это прискорбно.
Экспертиза• 23 мая в 12:42
Ответ дляХропочка з гривкою
Як хочете) Всім байдуже
Душка-свекрушка)))• 23 мая в 13:39
Ответ дляПригаю-цибаю
Для начала вылечить манию величия
У меня чередуется мания величия с заниженной самооценкой, иногда с ощущением себя самозванцем ))
Байрактарна• 23 мая в 13:51
Не фарбую волосся, косметикою майже не користуюсь, мені 35, я натуральна красуня
Душка-свекрушка)))• 23 мая в 17:16
Ответ дляБайрактарна
Без фото не поверим )
Хропочка з гривкою
• 23 мая в 19:14
Ответ дляПлету интриги
Ого, як круто ви помітили. Дійсно так.