Куда ж без меня• 23 мая в 13:46

Набір ваги у вагітних

У мене 37 тижнів, з минулого прийому у лікаря набрала 200 грам. До цього приблизно по 1,5 кг в місяць набирала, при тому що десь до 22 був жахливий токсикоз і вагу втрачала. Зараз вага 81,6. На облік ставала 71,3 кг. На третьому скринінгу вагу плоду посьавили 2 кг
Глубоководная селедка• 23 мая в 13:47
І?
Зубная фея• 23 мая в 13:50
У всех по разному, я за первую беременность набрала 5 кг, токсикоз был все 9 месяцев, из роддома вышла с - 6 кг добеременного веса. За вторую - набрала 9кг.
Распутница• 23 мая в 13:51
Мене посадили на дієту, бо був високий цукор, так за 2 місяці до пологів у мене було -5 кг.
Таро Клеопатра• 23 мая в 13:52
12 кг за беременность
Ванна Тазиковна• 23 мая в 13:56
Часто набір ваги йде на останньому місяці. Ну якщо вагітна не тримає жорстку дієту з якихось причин.
У мене на 9му місяці по УЗД ставили вагу дитинки 3 кг, в 40 тижнів народила 3700г. За останній місяць він значно підріс))
Ковбой Хагис• 23 мая в 16:02
Сокурсница набрала 30 кг, потом сбросила.
автор Куда ж без меня • 23 мая в 16:14
Ответ дляВанна Тазиковна
Я без дієти, харчування не змінювала взагалі, але це вперше можна так сказати вага стала
Джонсонюк• 23 мая в 16:41
Уберите сладкое.
Могут быть отеки, вот ваши 200 грамм