Воленс-неволенс• 24 мая в 09:22

Сили ППО вночі збили 6 балістичних ракет та 245 шахедів

Дістала ця брехня, ця бравада. Все знешкодили, ППО - боги, всі молодці, всім медальки. А те що від мене через дорогу більше 50 прильотів в одну точку? І це я не рахую прильоти від балістики? Що ППО навіть не намагалося це збивати? Що шахєди пікірували і просто врізались з усіх боків? Те що всю ніч було пекло? Ні, ви що, все чудово! Не заважайте пропаганді працювати! Скільки можна брехати? Бісить.
Чомучка• 24 мая в 20:27
Ответ дляЭдмонтина
Удалено администрацией...
Эдмонтина• 24 мая в 20:28
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Чомучка• 24 мая в 20:29
Ответ дляЭдмонтина
Удалено администрацией...
Эдмонтина• 24 мая в 20:31
Удалено администрацией...
annu-b519• 24 мая в 20:35
Ответ дляЭдмонтина
Удалено администрацией...
Я тоже раньше стойкая была, а теперь нет после апреля, а ребенок вообще в истерике.

Я как слышу про Москву и т.д., так хочется на свое место это умников посадить, хоть на одну ночь.
Чомучка• 24 мая в 20:37
Ботики кацапські знову розносять, що не треба нападати на москву, бо гірше буде) це так мило)
Значить ЗСУ все правильно роблять.
Эдмонтина• 24 мая в 20:37
Ответ дляannu-b519

Удалено администрацией...
Confession• 24 мая в 20:38
Ответ дляЧомучка
Значить ЗСУ все правильно роблять.
Удалено администрацией...
Файна_зупка• 24 мая в 20:38
где вы новости черпатете, написали так:
🔱Вночі та вранці 24.05.2025 силами оборони було знищено:

❗ 6/14 балістичних ракет 9м723 ’Іскандер-М’/KN-23.
⚠️ 128/245 ударних ’Шахедів’/’Гербер’ та імітаційних БпЛА.
Локаційно втрачені на території України:
⚠️ 117 ударних/імітаційних БпЛА.
Чомучка• 24 мая в 20:40
Ответ дляConfession
Удалено администрацией...
Oxsi10• 24 мая в 20:40
мовчіть....бо вас зрозуміють тільки ті, де і над уим це літає. проаналізуйте карту повітряних щодня, і зрозумієте все. але треба мовчать бо зараз 37!
Чомучка• 24 мая в 20:42
Ответ для Файна_зупка
где вы новости черпатете, написали так:

⚠️ 117 ударних/імітаційних БпЛА.
Ну так суть же була створити паніку, звинуватити вчергове країну в брехні.

Я теж саме цю інфо прчитала і одразу зрозуміла що купа шахедів і 8 ракет десь влучили. Але не авторка)
автор Almamater • 24 мая в 21:00
Ответ для Файна_зупка
где вы новости черпатете, написали так:

⚠️ 117 ударних/імітаційних БпЛА.
Удалено администрацией...
Чомучка• 24 мая в 21:18
Ответ дляAlmamater
Удалено администрацией...
annu-b519• 24 мая в 21:18
Ответ дляЭдмонтина
Удалено администрацией...
Согласна, но этого не будет, пока так точно
Leliss• 24 мая в 21:53
Ответ дляЧомучка
Значить ЗСУ все правильно роблять.
Интересно, где вы были этой ночью?
Чомучка• 24 мая в 21:53
Ответ дляLeliss
Интересно, где вы были этой ночью?
Сиділа в коридорі або в холі мого парадного
Leliss• 24 мая в 21:54
Ответ дляЧомучка
А в конча заспе прилетов не было
Почему?
Чомучка• 24 мая в 21:56
Ответ дляLeliss
А в конча заспе прилетов не было
Почему?
І біля мене не було, уявляєте?

А що саме ви хотіли б щоб поцілили в Конча Заспа?
Leliss• 24 мая в 21:59
Ответ дляЧомучка
І біля мене не було, уявляєте?

Это хорошо, что рядом с вами не было прилетов
А у тех, у кого они были, не такое оптимистично-патриотичное настроение
Чомучка• 24 мая в 22:01
Ответ дляLeliss
Удалено администрацией...
Magnifique_• 24 мая в 22:09
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Станції київського метро здатні вмістити 3 млн людей?
І скільки з тих станцій, дійсно глибоких? Про наземні взагалі мовчу.

Де-інде, це де?
Чомучка• 24 мая в 22:17
Ответ дляMagnifique_

Де-інде, це де?
Можна подумати що ви туди не ходите через те, щоб іншим місце було Смішно читати.

Сидіти вдома і вити щоб збивали не над вами, а над кимось іншим - це ницо.
Краще б подякували чи задонатили.
Magnifique_• 24 мая в 22:22
Ответ дляЧомучка

Краще б подякували чи задонатили.
Мова про те, що не вистачить всьому Києву місця в метро, навіть половині не вистачить. І це таке собі сховище - чисто номінальне. Я не питала у вас що робити мені краще, і вас ніхто не вповноважував тут повчати ще й у кишеню лізти - оце дійсно ницо. Як і розповідати, що заховатися є де декілька мільйонам жителів Києва, коли насправді по факту ховатися ніде навіть декільком тисячам.
Вийте від радості, що все прекрасно, тільки не плюйте людям між очі, розповідаючи, що дощ іде.
зона_комфорта• 24 мая в 22:29
Ответ дляЧомучка

Краще б подякували чи задонатили.
Удалено администрацией...
Чомучка• 24 мая в 22:38
Ответ дляMagnifique_
Обов´язково - після того як припините поширювати нісенітниці про те, як не було ні єдиного шанса вижити)
Magnifique_• 24 мая в 22:41
Ответ дляЧомучка
Розкажіть про шанси вижити родичам тих, хто вже в одну із таких ночей загинув. А таких людей багато.
Вперед, якщо сміливості вистачить - розкажете їм, що їх родичі самі винні, що не заховались.
Чи є дно в цій Маріанській впадині? Це ж навіть несанітницею не назвеш, мерзенний глум над людським горем.
annu-b519• 24 мая в 22:42
Ответ дляOxsi10
Удалено администрацией...
annu-b519• 24 мая в 22:43
Ответ дляLeliss
Интересно, где вы были этой ночью?
Дома в Европе или максимум на ЗУ, а то вы не знаете, где такие ’патриотки’ сидят?)
annu-b519• 24 мая в 22:44
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...