Русланка з гілки• 24 мая в 14:06
Вечірній Київ рошен
Які є цукерки, щоб були один в один за смаком як вечірній Київ від рошен. Або максимально наближені за смаком. Шукаю більш бюджетний варіант не в коробках
Ворую вкусняшки• 24 мая в 14:15
Монблан красной и белой обёртка там вроде что-то с кокосом. Та вообще любой монблан прикольный.
У них что-то было отдельно ещё шоколадные с орехом.
Можу брикнути• 24 мая в 14:17
Ось ці.
Продаються в павільйонах східних солодощів. Там де ізюм, курага, різні горіхи, халва та інше.
Мені їх чорнослив в шоколаді ще подобається.
Ціна в різних точках - різна. Від 250 до 300 грн за кг.
Пусин Кукин• 24 мая в 14:24
Так рошеневські не такі й дорогі, зараз акція. Ну так Монблан без коробки
Голубец• 24 мая в 14:27
Ответ дляМожу брикнути
Ось ці.
Вони зооовсім інші.
Можу брикнути• 24 мая в 14:28
Ответ дляГолубец
Вони зооовсім інші.
Так. Як старий Вечірній Київ. Смак якого я пом`ятаю.
Дюймовочка• 24 мая в 14:57
Ответ дляМожу брикнути
С изюмом))
СкумбріяП8• 25 мая в 00:00
Днями взяла Київ вечірній від Рошен і так розчарувалася( Геть інший смак наче. А колись так любила..