Сиджу тихенько• 24 мая 2025
Басейн для 6 років. Щось типу Бригантини. Київ.
Дівчата, підкажіть басейн як Бригантина ( не у спорт клубах).
Дивилась Зоряний, але там ні розкладу, ні додзвонитись до них.
Хочу щоб з тренером у групі дитина займалась.
сладкий_ноябрь• 24 мая 2025
Це яких саме?
Де по пояс?
Майже При кожній поліклініці він є
+ в кожному районі раніше теж був.
Де по пояс?
Майже При кожній поліклініці він є
+ в кожному районі раніше теж був.
Сиджу тихенько
• 24 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це яких саме?
Де по пояс?
Майже При кожній поліклініці він є
+ в кожному районі раніше теж був.
Де по пояс?
Майже При кожній поліклініці він є
+ в кожному районі раніше теж був.
Для 6 років вже не по пояс. Ми в передмісті, в Київ буду возити. В нашій поліклініці немає.
Сиджу тихенько
• 24 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Бассейн КПИ, бассейн ДСК, СКА есть детские группы и индивиды
Дякую, зараз пошукаю. Бо за пошуком видає лише приватні за нереальні ціни.
сладкий_ноябрь• 24 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Ну по пояс я мала на увазі не дітям, а дорослим
В кожному районі є такий басейн.
ГугелП@лАмался• 24 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
8 занять 1900грн норм ?
Сиджу тихенько
• 24 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В кожному районі є такий басейн.
Аа, зрозуміла. Я вже два дні шукаю, але бачу лише до 4х років дитячі, або лівий берег.
Ось побачила КПІ.
Сиджу тихенько
• 24 мая 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Вы довольны бригантиной?
Ні. Син ходив, а потім за віком перейшов у 140 школу. То сказала тренер, що він просто купатись ходив.
Сиджу тихенько
• 24 мая 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
8 занять 1900грн норм ?
Я бачила за 4000. Бригантина , наприклад, була 800. Але 2000 мені теж нормально.
ГугелП@лАмался• 24 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Бригантина хоч і 800. Але ходиш не ходиш - плати . Навіть якщо хворієш ... Це дуже великий мінус
сладкий_ноябрь• 24 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Ось побачила КПІ.
Немо, в святошинстькому на вербицького був, ЦСК, в Голосіївської теж в декількох школах є як долі так і дитячі бачсейни
ГугелП@лАмался• 24 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Ми ходили в басейн Наука Спорт.
Але там загальний басейн і для дорослих . І вода прохолодна .
Але для літа норм
сладкий_ноябрь• 24 мая 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Це це норма, тому що батьки більш відповідальні і бассейн потрібно за щось утримувати
ГугелП@лАмался• 24 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Для мене не норма. У всіх інших басейнах такого нема, ну і ціна дорожча. Але краще заплатити ті 2000. Зато я буду знати що заняття не пропадуть.
А в бригантині постійно пропадали
bespe4na_mavpa• 24 мая 2025
Школа Гончара, 1500грн за мес. Но там тоже группа здоровья.
Если вы хотите именно как спорт, бассейн ЦСКА, там кстати есть прыжки в воду с трамплина. Стоимость тоже лояльная
Ноу коммент• 24 мая 2025
в брагантину мы много раз пытались попасть, но анриал. даже пытались в спорт класс, но они не набирали последние годы. Наука - как ковид был, помню за три месяца дважды было поднятие цен, при том, пришли и нам говорят, так с сегодняшнего дня подняли, и никак не уведомляли об этом тех, кто ходит. ну короче такое.
по итогу занимаемся в цска
bespe4na_mavpa• 24 мая 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
А в бригантині постійно пропадали
Сколько бассейнов знаю, везде сгорают занятия
Сиджу тихенько
• 24 мая 2025
Дякую, діачата. Вже шукаю прицільно. Ось КПІ читаю ( але пишуть, що додзвонитись нереально). ЦСКА...
bespe4na_mavpa• 24 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Если сравнивать ЦСКА и кпи, то лучше ЦСКА. В кпи вода холоднее
ГугелП@лАмался• 24 мая 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Я навпаки , знаю тільки бригантину, в якій згоряють...
Ви про правий берег? Які саме басейни ?
Ноу коммент• 24 мая 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
те же самые впечатления.
Сиджу тихенько
• 24 мая 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Дякую, що написали. Це важливо, бо для 6 років хочеться комфортніше, щоб не хворіла часто.
bespe4na_mavpa• 24 мая 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Ви про правий берег? Які саме басейни ?
Я вверху перечислила, правый где были. Та даже в лико с их захмарными ценами сгорают. А где нет?
Сиджу тихенько
• 24 мая 2025
Ответ дляНоу коммент
по итогу занимаемся в цска
Дякую. А підкажіть як туди потрапили? Дзвонили по номеру на свйті просто? Бо нам потрібно з тренером.
ГугелП@лАмался• 24 мая 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ми ходили в Науку спорт, там не згорають якщо приносили довідку від лікаря
Рекламама• 24 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
В спорткомплексе Сырец тоже есть индивидуальные и групповые детские занятия.
Ноу коммент• 24 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
зависит от ваших целей. мой ребенок занимается в Дельфине, могу дать телефон тренера нашего, если откроетесь.
я занимаюсь там же в частной школе, у них есть и детские группы и индивы
bespe4na_mavpa• 24 мая 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
И что, деньги возвращали? Или там оплата одноразовая? Ну одна наука, значит
ГугелП@лАмался• 24 мая 2025
Ответ дляРекламама
О, в цьому також були. Там лише три доріжки.
Якщо невелика група то норм